СКОНТО ООД

altech.bg%20
Рамбо е стрелец №1 на ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 12 Декември 2017 21:17
Петко Петков - Рамбо ще облече екипа на лидера ЦСКА 1948 през втория дял от първенството

Нападателят на Рилски спортист Петко Петков е голмайстор №1 през есента в Югозападната Трета лига. Фитнес-инструкторът, по-известен като Рамбо, наниза 13 точни попадения.

Негов първи подгласник пък е Борислав Хазуров от Септември (Симитли). Неговият актив възлиза на 11 гола.

Третото място в класацията на реализаторите си поделят Явор Въндев от Свобода (Пещера) и Емил Гъргоров от ЦСКА 1948. Двамата са огорчили противниковите вратари по 10 пъти от началото на сезона.

Явор Въндев не спира да бележи с екипа на Свобода (Пещера)

По 9 гола на сметката си до момента имат Андон Гущеров от ЦСКА 1949 и Ивайло Цветанов от Балкан (Ботевград).

Шестима играчи от третия ешелон са вкарали по 8 попадения. Списъкът попълват Жил Лоусън от Пирин (Разлог), Ангел Лачов от Хебър (Пазарджик), Венцислав Стоянов и Даниел Пехливанов от Вихрен (Сандански), Ивелин Данчев от Балкан (Ботевград) и Красимир Георгиев от Сливнишки герой (Сливница).

Средната резултатност през есента в ЮЗ Трета лига е 2,86 гола на мач. В изиграните 153 мача от първия дял на първенството пък са отбелязани 438 попадения, сочи още статистиката.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРНадежда (Добр)
0:3Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)1:1Сливнишки герой
КРБотев (Ихтиман)
1:2Балкан (Бот)
КРЧавдар (Етрополе)
1:4Банско
КРМарек (Дупница)1:1Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:0Септември (Сим)
КРРилски спортист
1:0Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)
1:0Германея (Сб)
КРПирин (Разлог)
0:0Беласица (Пч)

"А" ОФГ Пз - V кръг

15 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Марица (Белово)1:1Балкан (Варвара)
КРСарая
0:3Брацигово
КРРодопи (Коз)
2:4Величково

16 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

КР Чепинец (Вел)
2:1Левски (Пат)
КРЧико-Бунара (Бяга)
2:0Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)
1:2Тракиец (Глав)
КР Вихър (Ветрен)
6:0Ботев (М. клисура)
КРОборище II (Пан)
2:0Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - I кръг

16 септември 2018 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛокомотив (Септ)5:1Чепинец (Вел)    
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
7+1219
2Пирин (Разлог)
7+1116
3 Сливнишки герой (Сливница)
7+714
 4  Оборище (Панагюрище)
7+614
5 Германея (Сапарева баня)
7-213
6 Банско
7+612
7Вихрен (Сандански)
7-1 12
8Рилски спортист (Самоков)
7-211
9Балкан (Ботевград)
7-110
10
Септември (Симитли)
7-210
11Миньор (Перник)
7+18
 12 Беласица (Петрич)
7+18
13Марек (Дупница)
7 07
14Чавдар (Етрополе)
7 06
 15  Ботев (Ихтиман)
7-66
16Надежда (Доброславци)
7-105
17Спортист (Своге)
7-55
18Велбъжд (Кюстендил)
7-152
 

Подробно класиране

Голмайстори (след V кръг) - ЮЗ ТЛ

6Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
5Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
5Руслан ИвановХебър (Пазарджик)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)
-:-Велбъжд (Кн)
17:00Септември (Сим)
-:-Оборище (Пан)
17:00Ботев (Ихтиман)
-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Банско
-:-Надежда (Добр)
17:00Миньор (Пк)
-:-Рилски спортист
17:00Сливнишки герой
-:-Вихрен (Санд)
17:00Спортист (Своге)
-:-Пирин (Разлог)
17:00Германея (Сб)
-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)
-:-Беласица (Пч)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
5+1513
2Балкан (Варвара)
5+813
3Чепинец (Велинград)
5+612
 4 Левски (Паталеница)
5+49
5Брацигово
5+49
6Оборище II (Панагюрище)
5+48
7Вихър (Ветрен)
5+47
 8 Марица (Белово)
5+27
9Сарая
5-27
10
Тракия (Пазарджик)
5-26
11Величково
5-55
 12 Тракиец (Главиница)
5-65
13Ботев (Момина клисура)
5-104
14Родопи (Козарско)
5-53
 15  Локомотив (Септември)
5-63
 16 Спартак (Калугерово)
5-111
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Родопи (Коз)
-:-Марица (Белово)
17:00Левски (Пат)
-:-Оборище II (Пан)
17:00Тракия (Пз)
-:-Сарая
17:00Величково
-:-Тракиец (Глав)

23 септември 2018 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Ботев (М. клисура)
-:-Чепинец (Вел)
17:00Локомотив (Септ)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Брацигово-:-Спартак (Кал)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.