СКОНТО ООД

shopsector.com%20
„Чепинец“ ще спира лоша серия ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 13 Септември 2009 14:52
 Състава на „Чепинец“ се хвърля за трите точки у дома срещу Бенковски (Костинброд)

“Чепинец” излиза за първи домакински успех в неделя (13 септември). Съперник на велинградския тим на култовия стадион „9-ти септември” в Ракитово ще бъде гостуващия отбор на Бенковски (Костинброд).

Двата тима са съседи във временното класиране. „Чепинец” е на 16-то място с 3 точки, а Бенковски (Костинброд) с точка по-малко е 17-ти.

Велинградчани навъртяха 3 поредни поражения в трета дивизия и са решени да спрат негативната поредица.

„Считаме, че Бенковски (Кост) е един напълно преодолим съперник“, коментираха за VELSPORT24.com от „Чепинец“.

Главен съдия на срещата ще бъде Михаил Цонев (София).

„Чепинец” и  „Бенковски” са играли общо 8 пъти в последните 10 години за първенството на „В” Югозападна футболна група. В тези срещи баланса на велинградчани е отрицателен - 2 победи, 1 равенство и 5 загуби, при голова разлика 6-12.

Сезон 2003/04 година
24.08.2003 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-2
29.02.2004 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-0

Сезон 2004/05 година
29.08.2004 – Бенковски (Кост) – Чепинец 2-1
13.03.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 1-3

Сезон 2005/06 година
02.10.2005 – Чепинец – Бенковски (Кост) 0-1
02.04.2006 – Бенковски (Кост) – Чепинец 3-0

Сезон 2008/09 година
17.08.2008 – Велбъжд Кюстендил (Кн)* – Чепинец 1-0
26.02.2009 – Чепинец – Велбъжд Кюстендил (Кн)* 1-0

* През сезон 2008/2009 г. тимът от Костинброд играеше формално под името на Велбъжд Кюстендил (Кюстендил)

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Хебър (Пз)-:-ОФК Елин Пелин
17:00Сливнишки герой-:-Свобода (Пещера)
17:00Миньор (Пк)-:-Германея (Сб)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Пирин (Разлог)
17:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (ГД)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00Балкан (Бот)-:-Вихрен (Санд)
17:00Банско-:-Беласица (Пч)
17:00Марек (Дупница)-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

10:30Чепинец (Вел)-:-Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

11:30Левски (Сф)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)6+1316
2Вихрен (Сандански)6+1215
3 Хебър (Пазарджик)6+615
 4  Септември (Симитли)6+812
5 Банско6+412
6 Беласица (Петрич)6-111
7 Чавдар (Етрополе)6+210
8Миньор (Перник)6+110
9Свобода (Пещера)6 010
10
Сливнишки герой (Сливница)6-19
11Рилски спортист (Самоков)6 07
 12 Пирин (Разлог)6-25
13Марек (Дупница)6-15
14Балкан (Ботевград)6-45
 15  Пирин (Гоце Делчев)6-85
16ОФК Елин Пелин6-54
17Германея (Сапарева баня)6-111
18Ботев (Ихтиман)6-131
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 82 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер