СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играч на Балкан (Ботевград) изгоря за 2 мача ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 21 Ноември 2017 21:58
Ивайло Златев (Балкан) бе наказан заради червен картон при визитата на ботевградчани в Банско

Десет футболисти от Югозападната Трета лига получиха лични наказания след мачовете от XVI кръг.

За срок от 2 мача бяха спрени състезателните права на Ивайло Златев от Балкан (Ботевград). Той получи червен картон при гостуването на неговия тим в Банско. Другите двама отстранени играчи в съботните мачове - Николай Николов от Чавдар (Етрополе) и Александър Близнаков от Марек (Дупница) ще пропуснат само последния есенен кръг.

Седем футболисти пък отнесоха санкции за натрупани жълти картони. За срок от 1 среща бяха наказани Димитър Дечев от Свобода (Пещера), Кръстю Пишев от Пирин (Гоце Делчев), Даниел Гогов от Септември (Симитли), Росен Йорданов от Марек (Дупница), Мирослав Иванов от Миньор (Перник), Руслан Иванов от Банско и Георги Влайчовски от Балкан (Ботевград).

Имуществена санкция в размер на 125 лева бе наложена на ФК Миньор (Перник). Глобата е заради хвърлени предмети от феновете на „жълто-черните“ при визитата на Марек (Дупница).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 24 посетителя в сайта

Приятели

. .
.