Футболисти от 10 клуба в ЮЗ Трета лига със санкции

СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футболисти от 10 клуба в ЮЗ Трета лига със санкции ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Ноември 2017 21:50
Иван Камов ще отсъства при визитата на Свобода (Пещера) в Сапарева баня

Състезатели от 10 различни клуба в Югозападната Трета лига бяха наказани от зоналната Дисциплинарна комисия.

Единственият червен картон в мачовете през уикенда получи Александър Събев от Чавдар (Етрополе). Той бе санкциониран за срок от 1 среща.

Други девет играчи от третия футболен ешелон пък натрупаха по 5 жълти картона. За 1 мач загубиха състезателни права Любомир Граминов от Беласица (Петрич), Иван Камов от Свобода (Пещера), Златко Богоев от Германея (Сапарева баня), Герман Петров от ЦСКА 1948, Костадин Кацимерски от Пирин (Разлог), Тихомир Крумов от Рилски спортист (Самоков), Еньо Кръстовчев от Марек (Дупница), Виктор Георгиев от Сливнишки герой (Сливница) и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански).

Сливнишки герой остава без Виктор Георгиев за гостуването си на Балкан (Ботевград)

Наставникът на Свобода (Пещера) Георги Мечечиев бе лишен от правото да изпълнява треньорски функции за 1 среща и глобен с 250 лева. Причината е обида на длъжностно лице по време на домакинството на Свобода срещу Германея (2:1).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

12 август 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБенковски (Кост)3:3Чепинец (Вел)  

ЮЗ Трета лига - I кръг

11 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРХебър (Пз)
1:1Сливнишки герой
КРОборище (Пан)4:1Рилски спортист
КРСептември (Сим)
0:2Балкан (Бот)
КРБанско
1:2Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Миньор (Пк)
КРЧавдар (Етрополе)
3:1Спортист (Своге)
КРНадежда (Добр)2:1Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)0:5Пирин (Разлог)
КРВихрен (Санд)
3:2Марек (Дупница)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Пирин (Разлог)1+53
2Оборище (Панагюрище)1+33
3 Чавдар (Етрополе)
1+23
 4  Балкан (Ботевград)
1+23
5 Вихрен (Сандански)
1+13
6 Ботев (Ихтиман)
1+13
 Надежда (Доброславци)1+13
 Германея (Сапарева баня)
1+13
9Сливнишки герой (Сливница)
1 01

Хебър (Пазарджик)
1 01
11Марек (Дупница)
1-10
 12 Банско
1-10
 Беласица (Петрич)
1-10
 Миньор (Перник)
1-10
 15  Спортист (Своге)1-20
16Септември (Симитли)
1-20
17Рилски спортист (Самоков)
1-30
18Велбъжд (Кюстендил)1-50
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - II кръг

18 август 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Септември (Сим)
-:-Хебър (Пз)
18:00Пирин (Разлог)
-:-Оборище (Пан)
18:00Сливнишки герой-:-Банско
18:00Рилски спортист
-:-Вихрен (Санд)
18:00Беласица (Пч)
-:-Велбъжд (Кн)
18:00Балкан (Бот)
-:-Марек (Дупница)
18:00Миньор (Пк)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Германея (Сб)
-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Спортист (Своге)-:-Надежда (Добр)

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.