СКОНТО ООД

altech.bg%20
Футболисти от 10 клуба в ЮЗ Трета лига със санкции ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 07 Ноември 2017 21:50
Иван Камов ще отсъства при визитата на Свобода (Пещера) в Сапарева баня

Състезатели от 10 различни клуба в Югозападната Трета лига бяха наказани от зоналната Дисциплинарна комисия.

Единственият червен картон в мачовете през уикенда получи Александър Събев от Чавдар (Етрополе). Той бе санкциониран за срок от 1 среща.

Други девет играчи от третия футболен ешелон пък натрупаха по 5 жълти картона. За 1 мач загубиха състезателни права Любомир Граминов от Беласица (Петрич), Иван Камов от Свобода (Пещера), Златко Богоев от Германея (Сапарева баня), Герман Петров от ЦСКА 1948, Костадин Кацимерски от Пирин (Разлог), Тихомир Крумов от Рилски спортист (Самоков), Еньо Кръстовчев от Марек (Дупница), Виктор Георгиев от Сливнишки герой (Сливница) и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански).

Сливнишки герой остава без Виктор Георгиев за гостуването си на Балкан (Ботевград)

Наставникът на Свобода (Пещера) Георги Мечечиев бе лишен от правото да изпълнява треньорски функции за 1 среща и глобен с 250 лева. Причината е обида на длъжностно лице по време на домакинството на Свобода срещу Германея (2:1).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.