СКОНТО ООД

altech.bg%20
Играчи от 5 клуба с наказания в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 31 Октомври 2017 19:06

Шестима футболисти от третия ешелон получиха лични санкции след редовното заседание на Зоналната дисциплинарна комисия.

Единственият червен картон бе показан на Антонио Арсов от Марек (Дупница), който ще пропусне 1 мач на своя тим.

Петима състезатели пък натрупаха по 5 официални предупреждения в първенството. За срок от 1 среща са лишени от права Мартин Димитров от Ботев (Ихтиман), Георги Чакъров от Хебър (Пазарджик), Валентин Костов от Беласица (Петрич), Илиан Христов и Любомир Илиев от Миньор (Перник).

ФК ЦСКА 1948 бе глобен със 125 лева заради нерегламентирано използване на пиротехнически изделия на стадиона в Етрополе. Столичани, които са лидери в групата се наложиха с 0:3 срещу местния Чавдар.

Размерът на наложените допълнителни глоби за клубовете от Югозападната Трета лига възлиза на  9325 лева. В сумата не влизат имуществените санкции за натрупани жълти и червени картони.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 37 посетителя в сайта

Приятели

. .
.