СКОНТО ООД

altech.bg%20
Защитник с решителен гол срещу “Места” ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 09 Април 2009 00:48
Реферът Буров изгони старши треньора на гостите

ЧЕПИНЕЦ – МЕСТА 2005 (Хаджидимово) 1:0

“Чепинец” скъси пътя към спасението си във “В” група след победа с 1-0 срещу гостуващия тим на Места (Хаджидимово). С този успех играчите на Димитър Муртин вече са само на 2 точки от спасителното 18-то място, където в момента се намира Люлин (София).

Пред 150 зрители на стадион “Септември” в Ракитово велинградчани започнаха устремно двубоя и още в първите секунди на срещата удар на Раданов по чудо не попадна в рамката на вратата на „Места”.

В 25-та минута домакините вкараха единственото попадение в двубоя чрез бранителя Георги Николов. Той засече отклонената от Макавеев топка за 1-0 след центриране от корнер.
 
Димитър Буров


В 33-та минута Макавеев проби отдясно, центрира към Чонков, който отблизо с глава не намери вратата на домакините.

В 66-та минута диагонален шут на Раданов бе избит със сетни усилия от вратаря на гостите Иван Симеонов.

В заключителните десет минути на срещата, „Места” се хвърли в щурм на отчаянието, но така и не успя да създаде реално голово положение пред вратата на безупречния в този мач Игнатов. В 85-та минута гостите от Хаджидимово претендираха, че вратаря на „Чепинец” е избил топката с ръка извън наказателното поле. В 92-та минута главния рефер Димитър Буров от София (на снимката) изгони от скамейката наставника на гостите Стефан Караянев. Столичният арбитър заложи повече на методична работа с играчите на терена и показа само един жълт картон в мача на Ангел Чилев от „Места”. Двубоят премина коректно, за което заслуга имаха и двата отбора.
 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

25 май 2018 г. (петък) - 18:00 ч.

КР  Балкан (Бот)1:1Банско             

26 май 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)3:1Септември (Сим)     

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КР
Хебър (Пз)1:1Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)2:0Свобода (Пещера)
КРМиньор (Пк)3:2Марек (Дупница)
КРПирин (Разлог)1:2Пирин (ГД)
КРГерманея (Сб)4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРОФК Елин Пелин0:3ЦСКА 1948 (Сф)

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

КРСпартак (Кал)0:6Чепинец (Вел)        
КРЧико-Бунара (Бяга)9:1Родопи (Коз)
КРБалкан (Варвара)5:0Локомотив (Септ)
КРВеличково5:1Левски (Пат)
КРБрацигово8:2Оборище II (Пан)
КРБратаница1:3Сарая
КРТракиец (Глав)1:1Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)33+7991
2Хебър (Пазарджик)33+4883
3 Вихрен (Сандански)33+2161
 4  Миньор (Перник)
33+953
5 Банско
33+1452
6 Чавдар (Етрополе)
33+1451
7 Септември (Симитли)
33+747
8Сливнишки герой (Сливница)
33+945
9Балкан (Ботевград)
33-841
10
Беласица (Петрич)
33-641
11Пирин (Разлог)
33+238
 12 Ботев (Ихтиман)
33-2637
13Свобода (Пещера)33-2237
14Марек (Дупница)33-1336
 15  Германея (Сапарева баня)
33-2534
16Рилски спортист (Самоков)
33-1433
17Пирин (Гоце Делчев)33-3931
18ОФК Елин Пелин33-5221
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXIV кръг

2 юни 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Банско
-:-Хебър (Пз)
18:00Свобода (Пещера)-:-Беласица (Пч)
18:00Сливнишки герой-:-Миньор (Пк)
18:00Рилски спортист
-:-ОФК Елин Пелин
18:00Септември (Сим)
-:-Пирин (Разлог)
18:00Ботев (Ихтиман)-:-Балкан (Бот)
18:00Марек (Дупница)
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Пирин (ГД)
-:-Германея (Сб)
18:00ЦСКА 1948 (Сф)
-:-Вихрен (Санд)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)29+10379
2Брацигово29+4665
3 Балкан (Варвара)29+4564
 4 Чепинец (Велинград)
29+5661
5Левски (Паталеница)
29+2959
6Величково
29+640
7Вихър (Ветрен)
29-2039
 8 Оборище II (Панагюрище)
29-838
9Сарая
29-635
10
Локомотив (Септември)
29-2233
11Тракиец (Главиница)29-1932
 12 Тракия (Пазарджик)
29-3632
13Родопи (Козарско)
29-1730
14Спартак (Калугерово)29-1427
 15  Братаница29-6021
16Зенит (Ветрен дол)29-8313
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XXX кръг

27 май 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

17:00 Чепинец (Вел)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
17:00Тракия (Пз)
-:-Левски (Пат)
17:00Оборище II (Пан)-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Величково
СЛБратаница
3:0 Зенит (В. дол)
17:00Балкан (Варвара)
-:-Вихър (Ветрен)
17:00Спартак (Кал)
-:-Брацигово
17:00Локомотив (Септ)
-:-Тракиец (Глав)
 

Кой е тук?

В момента има 72 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер