СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трима играчи „чистят“ наказания в Етрополе ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 20 Октомври 2017 20:47

Красимир Георгиев (Сливнишки герой) се завръща на терена след изтърпяно наказание

Девет играчи, едно служебно лице и два клуба от Югозападната Трета лига „попаднаха“ под ударите на Дисциплинарния правилник на БФС.

За срок от три мача бяха спрени правата на Виктор Шишков от Пирин (Гоце Делчев). Неговата санкция е формирана след получен червен картон на двубоя в Банско (1 среща) и по доклад на длъжностните лица (2 срещи).

Останалите 8 футболисти от третия ешелон получиха минималните наказания за провиненията си – по 1 мач.

Трима играчи вече „изконсумираха“ санкциите си в двубоя между Чавдар (Етрополе) и Сливнишки герой (Сливница) от турнира за купата на АФЛ. Мачът, игран в сряда (18 октомври) бе спечелен от домакините с 2:0. След него бяха възстановени състезателните права на Красимир Георгиев (натрупани 5 жълти картона) и Георги Кузовски (червен картон) от Сливнишки герой, които трябваше да отсъстват от терена за срок от 1 мач. В срещата, която се явяваше финал на Софийска област в турнира за купата на лигата, изтече и наказанието на Виктор Пенчев. Играчът на Чавдар достигна кота от 5 официални предупреждения през този сезон.

Останалите петима футболисти пък ще трябва да чакат мачовете от предстоящия кръг, за да бъдат възобновени състезателните им права.

Заради получени червени картони за 1 среща изгоряха Милен Лефтеров от Банско и Петър Михов от Свобода (Пещера).

За срок от 1 мач извън терена ще бъдат още Цветослав Ботев от Балкан (Ботевград), Атанас Велев – Крауч от Хебър (Пазарджик) и Деян Костадинов от ОФК Елин Пелин. Тримата натрупаха по 5 жълти картона в шампионата.

Цветослав Ботев (Балкан) пропуска визитата на ботевградчани в Гоце Делчев

ФК Хебър е глобен с 250 лева заради възпламенени бомбички на пистата по време на дербито с ЦСКА 1948 (0:2). Столичани пък получиха имуществена санкция в размер на 162,50 лв. Причината са хвърлени факли и димки в сектора на гостите и извън него.

Глоба от 125 лева и лишаване от правото да изпълнява функции от името на клуба е санкциониран домакинът на ОФК Елин Пелин Атанас Стоянов.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Чавдар (Етрополе)
16+820
10
Рилски спортист (Самоков)
16-520
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2012
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 93 посетителя в сайта

Приятели

. .
.