СКОНТО ООД

altech.bg%20
Трима играчи „чистят“ наказания в Етрополе ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 20 Октомври 2017 20:47

Красимир Георгиев (Сливнишки герой) се завръща на терена след изтърпяно наказание

Девет играчи, едно служебно лице и два клуба от Югозападната Трета лига „попаднаха“ под ударите на Дисциплинарния правилник на БФС.

За срок от три мача бяха спрени правата на Виктор Шишков от Пирин (Гоце Делчев). Неговата санкция е формирана след получен червен картон на двубоя в Банско (1 среща) и по доклад на длъжностните лица (2 срещи).

Останалите 8 футболисти от третия ешелон получиха минималните наказания за провиненията си – по 1 мач.

Трима играчи вече „изконсумираха“ санкциите си в двубоя между Чавдар (Етрополе) и Сливнишки герой (Сливница) от турнира за купата на АФЛ. Мачът, игран в сряда (18 октомври) бе спечелен от домакините с 2:0. След него бяха възстановени състезателните права на Красимир Георгиев (натрупани 5 жълти картона) и Георги Кузовски (червен картон) от Сливнишки герой, които трябваше да отсъстват от терена за срок от 1 мач. В срещата, която се явяваше финал на Софийска област в турнира за купата на лигата, изтече и наказанието на Виктор Пенчев. Играчът на Чавдар достигна кота от 5 официални предупреждения през този сезон.

Останалите петима футболисти пък ще трябва да чакат мачовете от предстоящия кръг, за да бъдат възобновени състезателните им права.

Заради получени червени картони за 1 среща изгоряха Милен Лефтеров от Банско и Петър Михов от Свобода (Пещера).

За срок от 1 мач извън терена ще бъдат още Цветослав Ботев от Балкан (Ботевград), Атанас Велев – Крауч от Хебър (Пазарджик) и Деян Костадинов от ОФК Елин Пелин. Тримата натрупаха по 5 жълти картона в шампионата.

Цветослав Ботев (Балкан) пропуска визитата на ботевградчани в Гоце Делчев

ФК Хебър е глобен с 250 лева заради възпламенени бомбички на пистата по време на дербито с ЦСКА 1948 (0:2). Столичани пък получиха имуществена санкция в размер на 162,50 лв. Причината са хвърлени факли и димки в сектора на гостите и извън него.

Глоба от 125 лева и лишаване от правото да изпълнява функции от името на клуба е санкциониран домакинът на ОФК Елин Пелин Атанас Стоянов.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРПирин (ГД)0:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)0:1Беласица (Пч)
КРБанско0:1ФК Кюстендил
КРГранит (Владая)0:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)1:1Марек (Дупница)
КРРилски спортист0:1Ботев (Ихтиман)
ОТЛНадежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
КРВелбъжд (Кн)0:0Сливнишки герой
КРПерун (Кресна)0:2Пирин (Разлог)

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБрацигово3:0Лозен
КРТракиец (Глав)2:2Родопи (Коз)
КР   Балкан (Варвара)1:0Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)3:1Тракия (Пз)
КРОборище II (Пан)3:1Сарая
КРЛевски (Пат)0:2Величково
КРСпартак (Кал)5:1Вихър (Ветрен)
КРЛокомотив (Септ)7:1Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)17+2639
2Беласица (Петрич)16+1639
3ФК Кюстендил17+2638
4Вихрен (Сандански)17+18 37
5Чавдар (Етрополе)17+1734
6Ботев (Ихтиман)17+1428
7Оборище (Панагюрище)17+726
8
Пирин (Гоце Делчев)17+625
9
Пирин (Разлог)17-622
10
Рилски спортист (Самоков)17-121
11Балкан (Ботевград)16-119
12Надежда (Доброславци)15-819
13Сливнишки герой (Сливница)17-118
14Левски (Чепинци)17-1517
 15  Велбъжд (Кюстендил)17-2712
16Перун (Кресна)17-2012
17Гранит (Владая)17-2412
18Банско17-274
 Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)15+3942
 2 Брацигово15+4942
3Чико-Бунара (Бяга)15+3939
 4 Марица (Белово)15+1227
5Левски (Паталеница)15+1625
6Чепинец (Велинград)15+1524
7Спартак (Калугерово)15-1520
 8 Величково16-520
9Родопи (Козарско)15-220
10
Тракиец (Главиница)16-1318
11Локомотив (Септември)15-617
 12 Левски (Ракитово)15-716
13Вихър (Ветрен)15-1416
14Тракия (Пазарджик)15-1614
15Оборище II (Панагюрище)15-2813
16Сарая15-3311
17Лозен15-312
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVII кръг

5 декември 2020 г. (събота) - 13:00 ч.

13:00Левски (Ракитово)-:-Балкан (Варвара)  
13:00Родопи (Коз)-:-Брацигово        

6 декември 2020 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00Величково-:-Чепинец (Вел)
13:00Сарая-:-Чико-Бунара (Бяга)
13:00Вихър (Ветрен)-:-Локомотив (Септ)
13:00   Марица (Белово)-:-Левски (Пат)
13:00Тракия (Пз)-:-Оборище II (Пан)
13:00Лозен-:-Спартак (Кал)
 Тракиец (Глав)-почива

Кой е тук?

В момента има 200 посетителя в сайта

Приятели

. .
.