СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец отстъпи на Витоша (Бистрица) при U17 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 16 Октомври 2017 21:38

Двуметровият гигант Теодор Костадинов (в тъмен екип) се разписа на два пъти за Витоша в юношеския мач

Юношите младша възраст на Чепинец загубиха с 0:6 домакинството си на Витоша (Бистрица) в мач от Зоналното първенство при родените през 2001-2002 г. (U17).

Столичани остават на второ място в класирането, на точка от лидера ЦСКА.

Преслав Йотов (в тъмен екип) се опитва да преодолее Михаил Алкеев от Чепинец

Играчите на наставника Росен Стоянов, който изгледа двубоя от трибуните поради наказание, решиха мача с 5 попадения преди почивката.

В разстояние само на шест минути – между 10-та и 16-та, гостите реализираха три гола. В 10-та Ивайло Петров бе точен за 0:1. В 12-та Здравко Панев покачи на 0:2. В 16-та Витоша получи правото да изпълни наказателен удар, който Теодор Костадинов хладнокръвно превърна в гол за 0:3.

В 29-та минута Николай Славков увеличи преднината на Витоша – 0:4. Петото попадение пък бе дело на Даниел Борисов в 33-та. 

Теодор Костадинов (в тъмен екип) миг преди да оформи крайното 0:6 в срещата

През втората част столичани пропуснаха няколко възможности след добри намеси на велинградския вратар Ибко Джораков. Все пак Теодор Костадинов осем минути преди края на мача се отчете с второто си попадение в двубоя за крайното 0:6.

Столичната съдийска тройка, водена от Костадин Янков се представи авторитетно в двубоя

Домакините от Чепинец пък могат да съжаляват за пропуските си пред вратата на съперника, които ги лишиха от отбелязването на заслужен първи домакински гол в първенството.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.