СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец отстъпи на Витоша (Бистрица) при U17 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 16 Октомври 2017 21:38

Двуметровият гигант Теодор Костадинов (в тъмен екип) се разписа на два пъти за Витоша в юношеския мач

Юношите младша възраст на Чепинец загубиха с 0:6 домакинството си на Витоша (Бистрица) в мач от Зоналното първенство при родените през 2001-2002 г. (U17).

Столичани остават на второ място в класирането, на точка от лидера ЦСКА.

Преслав Йотов (в тъмен екип) се опитва да преодолее Михаил Алкеев от Чепинец

Играчите на наставника Росен Стоянов, който изгледа двубоя от трибуните поради наказание, решиха мача с 5 попадения преди почивката.

В разстояние само на шест минути – между 10-та и 16-та, гостите реализираха три гола. В 10-та Ивайло Петров бе точен за 0:1. В 12-та Здравко Панев покачи на 0:2. В 16-та Витоша получи правото да изпълни наказателен удар, който Теодор Костадинов хладнокръвно превърна в гол за 0:3.

В 29-та минута Николай Славков увеличи преднината на Витоша – 0:4. Петото попадение пък бе дело на Даниел Борисов в 33-та. 

Теодор Костадинов (в тъмен екип) миг преди да оформи крайното 0:6 в срещата

През втората част столичани пропуснаха няколко възможности след добри намеси на велинградския вратар Ибко Джораков. Все пак Теодор Костадинов осем минути преди края на мача се отчете с второто си попадение в двубоя за крайното 0:6.

Столичната съдийска тройка, водена от Костадин Янков се представи авторитетно в двубоя

Домакините от Чепинец пък могат да съжаляват за пропуските си пред вратата на съперника, които ги лишиха от отбелязването на заслужен първи домакински гол в първенството.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 58 посетителя в сайта

Приятели

. .
.