СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец отстъпи на Витоша (Бистрица) при U17 ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 16 Октомври 2017 20:38

Двуметровият гигант Теодор Костадинов (в тъмен екип) се разписа на два пъти за Витоша в юношеския мач

Юношите младша възраст на Чепинец загубиха с 0:6 домакинството си на Витоша (Бистрица) в мач от Зоналното първенство при родените през 2001-2002 г. (U17).

Столичани остават на второ място в класирането, на точка от лидера ЦСКА.

Преслав Йотов (в тъмен екип) се опитва да преодолее Михаил Алкеев от Чепинец

Играчите на наставника Росен Стоянов, който изгледа двубоя от трибуните поради наказание, решиха мача с 5 попадения преди почивката.

В разстояние само на шест минути – между 10-та и 16-та, гостите реализираха три гола. В 10-та Ивайло Петров бе точен за 0:1. В 12-та Здравко Панев покачи на 0:2. В 16-та Витоша получи правото да изпълни наказателен удар, който Теодор Костадинов хладнокръвно превърна в гол за 0:3.

В 29-та минута Николай Славков увеличи преднината на Витоша – 0:4. Петото попадение пък бе дело на Даниел Борисов в 33-та. 

Теодор Костадинов (в тъмен екип) миг преди да оформи крайното 0:6 в срещата

През втората част столичани пропуснаха няколко възможности след добри намеси на велинградския вратар Ибко Джораков. Все пак Теодор Костадинов осем минути преди края на мача се отчете с второто си попадение в двубоя за крайното 0:6.

Столичната съдийска тройка, водена от Костадин Янков се представи авторитетно в двубоя

Домакините от Чепинец пък могат да съжаляват за пропуските си пред вратата на съперника, които ги лишиха от отбелязването на заслужен първи домакински гол в първенството.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XX кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Чепинци)0:1Оборище (Пан)
КРПирин (ГД)3:0Пирин (Разлог)
КРГранит (Владая)1:1Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)3:0ФК Кюстендил
КРПерун (Кресна)0:1Вихрен (Санд)
КРБанско1:0Ботев (Ихтиман)
КРВелбъжд (Кн)1:4Надежда (Добр)
КРЧавдар (Етрополе)2:1Сливнишки герой
КРРилски спортист0:2Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - XXI кръг

6 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

КРСарая0:2Брацигово                  
КР          Родопи (Коз)1:0Величково

7 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

ППЧепинец (Вел)2:0Лозен
15:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Левски (Ракитово)      
15:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
15:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)
15:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
15:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)20+3546
2Вихрен (Сандански)20+2246
3Беласица (Петрич)19+1744
4ФК Кюстендил20+26 44
5Чавдар (Етрополе)20+1638
6Ботев (Ихтиман)20+1532
7Оборище (Панагюрище)20+831
8
Пирин (Гоце Делчев)20+729
9
Балкан (Ботевград)19+1028
10
Пирин (Разлог)19-725
11Сливнишки герой (Сливница)19+224
12Надежда (Доброславци)19-723
13Рилски спортист (Самоков)19-421
14Левски (Чепинци)20-2317
 15  Гранит (Владая)20-2614
16Велбъжд (Кюстендил)20-3512
17Перун (Кресна)20-3012
18Банско19-268
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Оборище (Пан)-:-ФК Кюстендил
15:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
15:00Пирин (Разлог)-:-Банско
15:00Надежда (Добр)-:-Перун (Кресна)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (ГД)
15:00Беласица (Пч)-:-Левски (Чепинци)
15:00Вихрен (Санд)-:-Рилски спортист
15:00Балкан (Бот)-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Ботев (Ихтиман)-:-Гранит (Владая)

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)18+4551
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)18+4648
 4 Марица (Белово)18+1934
5Левски (Паталеница)18+1128
6Чепинец (Велинград)18+1428
7Локомотив (Септември)18+126
 8 Спартак (Калугерово)18-2023
9Величково18-623
10
Родопи (Козарско)17-623
11Тракиец (Главиница)18-1519
 12 Вихър (Ветрен)18-1519
13Тракия (Пазарджик)18-1818
14Оборище II (Панагюрище)18-3116
15Левски (Ракитово)18-1116
16Сарая18-3514
17Лозен18-412
 

Есенно класиране Подробно класиране

"А" РГ Пз - XXII кръг

13 март 2021 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Брацигово-:-Балкан (Варвара) 
15:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
15:00Тракия (Пз)-:-Сарая

14 март 2021 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Левски (Ракитово)-:-Тракиец (Глав)
15:00Лозен-:-Оборище II (Пан)
15:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Пат)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 108 посетителя в сайта

Приятели

. .
.