СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Рефер от Втора лига за дербито Чепинец - Балкан (Варвара) ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 30 Септември 2017 21:55

Цанко Миндалов (с топката) ще ръководи дербито във Велинград

Арбитър от професионалния футбол ще ръководи неделната среща между тимовете на Чепинец (Велинград) и Балкан (Варвара). Двубоят от „А“ ОФГ – Пазарджик бе поверен на Цанко Миндалов. Реферът от Стамболийски е в ранглистата на ръководещите съдии във Втори лига.

Лайнсмени на срещата от четвърта дивизия ще бъдат Невелин Гугутков от Септември и Георги Шиндаров от Панагюрище. Делегат на мача ще бъде Петър Стайков от Пазарджик.

Двубоят във Велинград е с начален час 17:00 ч. и се очаква да привлече огромен зрителски интерес за мащабите на четвърта дивизия.

Георги БЕЛЕВ

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРСептември (Сим)1:0Банско               

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСвобода (Пещера)2:1Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист2:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)2:0Германея (Сб)
КРБотев (Ихтиман)3:1ОФК Елин Пелин
КРБеласица (Пч)1:3Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)1:0Сливнишки герой
КРПирин (ГД)3:2Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)      

Обл. п-во за деца - V кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)6:0Спартак (Кал)

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 13:30 ч.

КРБалкан (Варвара)5:0Тракиец (Глав)          
КРЗенит (В. дол)1:1Величково

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)         
КРБратаница3:8Левски (Пат)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VIII кръг

22 октомври 2017 г. (неделя) - 12:00 ч.

12:00Чавдар (Етр)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)12+1928
3 Септември (Симитли)12+1627
 4  Хебър (Пазарджик)12+1225
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско12+218
7 Пирин (Разлог)12+717
8Чавдар (Етрополе)12+117
9Сливнишки герой (Сливница)12-216
10
Рилски спортист (Самоков)12-115
11Марек (Дупница)12+215
 12 Свобода (Пещера)12-814
13Пирин (Гоце Делчев)12-813
14Беласица (Петрич)12-913
 15  Балкан (Ботевград)12-213
16Ботев (Ихтиман)12-198
17ОФК Елин Пелин12-158
18Германея (Сапарева баня)12-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Хебър (Пз)-:-Пирин (ГД)
16:00Пирин (Разлог)-:-Свобода (Пещера)
16:00Германея (Сб)-:-Беласица (Пч)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-ЦСКА 1948 (Сф)
16:00Миньор (Пк)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
16:00ОФК Елин Пелин-:-Вихрен (Санд)
16:00Банско-:-Марек (Дупница)
16:00Сливнишки герой-:-Ботев (Ихтиман)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Балкан (Варвара)10+1925
3 Брацигово9+1724
 4  Левски (Паталеница)10+1221
5 Вихър (Ветрен)10+118
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Локомотив (Септември)10+715
 8 Оборище II (Панагюрище)9+413
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково10-79
13Зенит (Ветрен дол)10-266
14Тракиец (Главиница)10-165
 15  Братаница10-314
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XI кръг

 28 октомври 2017 г. (събота) - 12:00 ч.

12:00Тракия (Пз)-:-Балкан (Варвара)

28 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Величково-:-Братаница        

28 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

14:00Родопи (Коз)-:-Локомотив (Септ)       
16:00Тракиец (Глав)-:-Брацигово 

29 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)            
16:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Зенит (В. дол)
16:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
16:00Левски (Пат)-:-Спартак (Кал)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер