СКОНТО ООД

altech.bg%20
ЮЗ Трета лига (на живо): Срещите от VII кръг ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Септември 2017 16:25

ЮЗ Трета лига

Крайно интригуващи срещи предлага VII кръг от Югозападната Трета лига. Екипът на Velsport24.com ще следи на живо развитието на срещите в днешния съботен ден. Мачовете започват в 17:00 ч.

Марек (Дупница) - ЦСКА 1948 (София) 2:2 (1:1) - КРАЕН

0:1 Николай Хаджиниколов (23 м.)

1:1 Димитър Владимиров (27 м.) 

2:1 Димитър Владимиров (61 м.) 

2:2 Емил Гъргоров (72 м.) 

Хебър (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин 5:0 (3:0) - КРАЕН

1:0 Ангел Лачов (4 м.)

2:0 Георги Георгиев (19 м.)

3:0 Георги Чакъров (35 м.)

4:0 Ангер Лачов (73 м.)

5:0 Цветелин Тонев (83 м.)

Сливнишки герой (Сливница) - Свобода (Пещера) 1:0 (1:0) - КРАЕН

 

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог) 0:4 (0:1) - КРАЕН

 

Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански) 2:2 (1:2) - КРАЕН

0:1 Антонио Ласков (12 м. - нак. удар)

1:1 ... (29 м.) 

1:2  Антонио Ласков (45 м.)

2:2 ... (55 м.) 

67 м. - червен картон за Радослав Бачев от състава на Вихрен

Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков) 2:0 (1:0) - КРАЕН

1:0 Анатоли Лулейски (ПП - нак. удар)

2:0 Смаил Креболиев (ВП) 

Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня) 2:0 - КРАЕН

 

Банско - Беласица (Петрич) 3:2 (1:1) - КРАЕН

 

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Ихтиман) 3:1 (0:0) - КРАЕН

1:0 Виктор Шишков (47 м.)

2:0 Родриго (55 м.) 

3:0 Родриго (61 м.) 

3:1 Анатоли Тодоров (89 м.)

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КР           Хебър (Пз)
7:1Спортист (Своге) 

18 май 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРБалкан (Бот)
0:1Оборище (Пан)
КР Септември (Сим)
1:2Миньор (Пк)
КРВелбъжд (Кн)
0:4Вихрен (Санд)
КРНадежда (Добр)
1:1Марек (Дупница)  
КРСливнишки герой
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
1:1Рилски спортист
КРБанско
4:1Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)
1:0Пирин (Разлог)

"А" ОФГ Пз - XXVIII кръг

18 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
1:0Брацигово
КРРодопи (Коз)
3:1Тракиец (Глав)
КРВихър (Ветрен)
2:2Сарая
КРВеличково3:3Оборище II (Пан) 
КРЛевски (Пат)2:2Локомотив (Септ)  

19 май 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:3Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)
4:3 Спартак (Кал)
СЛ  Ботев (М. клисура)
0:3Тракия (Пз)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)32+5184
2Оборище (Панагюрище)32+3372
3 Вихрен (Сандански)
32+1759
 4  Банско
32+2356
5 Миньор (Перник)
32+1755
6 Сливнишки герой (Сливница)
32+2154
7Пирин (Разлог)
32+847
8Рилски спортист (Самоков)
32 043
9Беласица (Петрич)
32+140
10
Чавдар (Етрополе)32+839
11Марек (Дупница)
32-438
 12 Надежда (Доброславци)
32-1637
13Спортист (Своге)
32-1536
14Септември (Симитли)
32-536
 15  Балкан (Ботевград)
32-1335
16Германея (Сапарева баня)
32-2930
17Ботев (Ихтиман)32-3729
18Велбъжд (Кюстендил)32-608
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
28+8371
2Чепинец (Велинград)
28+3664
3Сарая
28+2252
 4 Брацигово
28+1745
5Балкан (Варвара)
28+1644
6Левски (Паталеница)
28+1344
7Тракиец (Главиница)
28-1441
 8 Спартак (Калугерово)
28+335
9Тракия (Пазарджик)
28-1635
10
Величково
28-433
11Вихър (Ветрен)
28-2332
 12 Локомотив (Септември)
28-2031
13Оборище II (Панагюрище)
28-1330
14Марица (Белово)
28-2030
 15  Родопи (Козарско)
28-1727
 16 Ботев (Момина клисура)
28-6311
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.