СКОНТО ООД

altech.bg%20
ЮЗ Трета лига (на живо): Срещите от VII кръг ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Септември 2017 15:25

ЮЗ Трета лига

Крайно интригуващи срещи предлага VII кръг от Югозападната Трета лига. Екипът на Velsport24.com ще следи на живо развитието на срещите в днешния съботен ден. Мачовете започват в 17:00 ч.

Марек (Дупница) - ЦСКА 1948 (София) 2:2 (1:1) - КРАЕН

0:1 Николай Хаджиниколов (23 м.)

1:1 Димитър Владимиров (27 м.) 

2:1 Димитър Владимиров (61 м.) 

2:2 Емил Гъргоров (72 м.) 

Хебър (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин 5:0 (3:0) - КРАЕН

1:0 Ангел Лачов (4 м.)

2:0 Георги Георгиев (19 м.)

3:0 Георги Чакъров (35 м.)

4:0 Ангер Лачов (73 м.)

5:0 Цветелин Тонев (83 м.)

Сливнишки герой (Сливница) - Свобода (Пещера) 1:0 (1:0) - КРАЕН

 

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог) 0:4 (0:1) - КРАЕН

 

Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански) 2:2 (1:2) - КРАЕН

0:1 Антонио Ласков (12 м. - нак. удар)

1:1 ... (29 м.) 

1:2  Антонио Ласков (45 м.)

2:2 ... (55 м.) 

67 м. - червен картон за Радослав Бачев от състава на Вихрен

Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков) 2:0 (1:0) - КРАЕН

1:0 Анатоли Лулейски (ПП - нак. удар)

2:0 Смаил Креболиев (ВП) 

Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня) 2:0 - КРАЕН

 

Банско - Беласица (Петрич) 3:2 (1:1) - КРАЕН

 

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Ихтиман) 3:1 (0:0) - КРАЕН

1:0 Виктор Шишков (47 м.)

2:0 Родриго (55 м.) 

3:0 Родриго (61 м.) 

3:1 Анатоли Тодоров (89 м.)

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXI кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБанско
1:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
4:1Спортист (Своге)
КРВихрен (Санд)1:0Беласица (Пч)
КРВелбъжд (Кн)
0:1Миньор (Пк)
КРБотев (Ихтиман)
2:1Септември (Сим)
КРНадежда (Добр)
3:1Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:1Сливнишки герой
КРМарек (Дупница)
0:0Пирин (Разлог)
КРРилски спортист
1:0Балкан (Бот)

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

16 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

КРЛевски (Пат)
1:1Марица (Белово)
КРВеличково
0:0Балкан (Варвара)
КР    Брацигово1:0 Оборище II (Пан) 
КРЛокомотив (Септ)3:0Вихър (Ветрен)

17 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРТракия (Пз)
1:0Чепинец (Вел)
КРТракиец (Глав)
0:2 Чико-Бунара (Бяга)
КР  Спартак (Кал)
0:2Сарая
КРБотев (М. клисура)
1:1Родопи (Коз)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
21+2753
2Оборище (Панагюрище)
21+1847
3 Вихрен (Сандански)
21+1141
 4  Пирин (Разлог)
21+1740
5 Сливнишки герой (Сливница)
21+2239
6 Банско
21+1538
7Миньор (Перник)
21+834
8Беласица (Петрич)
21+929
9Чавдар (Етрополе)
21+929
10
Рилски спортист (Самоков)
21-328
11Марек (Дупница)21 025
 12 Германея (Сапарева баня)
21-1523
13Ботев (Ихтиман)
21-1922
14Септември (Симитли)
21-819
 15  Надежда (Доброславци)
21-2019
16Балкан (Ботевград)
21-1518
17Спортист (Своге)
21-2112
18Велбъжд (Кюстендил)
21-357
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XX кръг)

19Христо СпасовБанско
17Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
11Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)

ЮЗ Трета лига - XXII кръг

20 март 2019 г. (сряда) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)
-:-Ботев (Ихтиман)
15:00Миньор (Пк)
-:-Оборище (Пан)
15:00Сливнишки герой
-:-Надежда (Добр)
15:00Германея (Сб)
-:-Велбъжд (Кн)
15:00Балкан (Бот)
-:-Банско
15:00Септември (Сим)
-:-Чавдар (Етрополе)
15:00Спортист (Своге)
-:-Вихрен (Санд)
15:00Пирин (Разлог)
-:-Рилски спортист
15:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
18+5349
2Чепинец (Велинград)
18+2439
3Левски (Паталеница)
18+2537
 4 Балкан (Варвара)
18+1833
5Брацигово
18+1932
6Сарая
18+931
7Тракия (Пазарджик)
18-328
 8 Величково
18+726
9Тракиец (Главиница)
18-1325
10
Вихър (Ветрен)
18-1518
11Спартак (Калугерово)
18-318
 12 Родопи (Козарско)
18-816
13Оборище II (Панагюрище)
18-1616
14Марица (Белово)
18-2213
 15  Локомотив (Септември)
18-3712
 16 Ботев (Момина клисура)
18-387
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XVIII кръг

23 март 2019 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Сарая
-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)
-:-Балкан (Варвара)
15:00   Вихър (Ветрен)
-:-Левски (Пат)

24 март 2019 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)
-:-Локомотив (Септ)
15:00 Оборище II (Пан)
-:-Тракия (Пз)  
15:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Брацигово
15:00Марица (Белово)
-:-Ботев (М. клисура)
15:00Спартак (Кал)
-:-Величково

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.