СКОНТО ООД

altech.bg%20
ЮЗ Трета лига (на живо): Срещите от VII кръг ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Септември 2017 16:25

ЮЗ Трета лига

Крайно интригуващи срещи предлага VII кръг от Югозападната Трета лига. Екипът на Velsport24.com ще следи на живо развитието на срещите в днешния съботен ден. Мачовете започват в 17:00 ч.

Марек (Дупница) - ЦСКА 1948 (София) 2:2 (1:1) - КРАЕН

0:1 Николай Хаджиниколов (23 м.)

1:1 Димитър Владимиров (27 м.) 

2:1 Димитър Владимиров (61 м.) 

2:2 Емил Гъргоров (72 м.) 

Хебър (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин 5:0 (3:0) - КРАЕН

1:0 Ангел Лачов (4 м.)

2:0 Георги Георгиев (19 м.)

3:0 Георги Чакъров (35 м.)

4:0 Ангер Лачов (73 м.)

5:0 Цветелин Тонев (83 м.)

Сливнишки герой (Сливница) - Свобода (Пещера) 1:0 (1:0) - КРАЕН

 

Чавдар (Етрополе) - Пирин (Разлог) 0:4 (0:1) - КРАЕН

 

Балкан (Ботевград) - Вихрен (Сандански) 2:2 (1:2) - КРАЕН

0:1 Антонио Ласков (12 м. - нак. удар)

1:1 ... (29 м.) 

1:2  Антонио Ласков (45 м.)

2:2 ... (55 м.) 

67 м. - червен картон за Радослав Бачев от състава на Вихрен

Септември (Симитли) - Рилски спортист (Самоков) 2:0 (1:0) - КРАЕН

1:0 Анатоли Лулейски (ПП - нак. удар)

2:0 Смаил Креболиев (ВП) 

Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня) 2:0 - КРАЕН

 

Банско - Беласица (Петрич) 3:2 (1:1) - КРАЕН

 

Пирин (Гоце Делчев) - Ботев (Ихтиман) 3:1 (0:0) - КРАЕН

1:0 Виктор Шишков (47 м.)

2:0 Родриго (55 м.) 

3:0 Родриго (61 м.) 

3:1 Анатоли Тодоров (89 м.)

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.