СКОНТО ООД

altech.bg%20
Децата на Чепинец стартираха с двуцифрена победа ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 23 Септември 2017 14:54

Детският отбор на Чепинец (Велинград) с треньори Стефан Караманов (вляво) и Ангел Минчев (вдясно)

Детският отбор на Чепинец (Велинград) започна убедително новото областно първенство за родените след 1 януари 2003 г. Възпитаниците на треньорския тандем Ангел Минчев – Стефан Караманов разбиха с 10:0 гостите от Чико-Бунара (Бяга), които пристигнаха само с 9 състезатели за мача.  

Васил Алексов се отчете с две попадения в мач №1 за сезона при децата

Велинградчани нанизаха 8 попадения още преди почивката. С 2 гола се отличи Васил Алексов (10, 21 мин.). Останалите попадения през първата част бяха дело на Божидар Костадинов (9 м.), Димитър Каров (11 м.), Дениз Чаушов (16 м.), Венцислав Дуев (25 м.), Али Алендар (27 м.) и Мартин Чаушов (29 м.). 

Валентин Таров (с топката) бе неудържим в мача срещу Чико-Бунара (Бяга)

След почивката два гола добави техничарят Валентин Таров (44, 54 м.). Талантът на Чепинец вкара своя първи гол в официален мач от детското първенство още на 10-годишна възраст през сезон 2013/14.

Служителката на МВР Кристина Георгиева (с топката) с асистентите си Бутракова и Карабойчев

Отлично представяне в срещата демонстрира съдийската тройка, водена от перспективната служителка на МВР Кристина Георгиева. Изявите им бяха следени от съдийския областен шеф Красимир Камберов.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРНадежда (Добр)
2:2Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Сарая
КРОборище II (Пан)
1:9Чико-Бунара (Бяга)
КР   Ботев (М. клисура)
0:1Локомотив (Септ)
КР  Вихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Рилски спортист (Самоков)
16-521
10
Чавдар (Етрополе)
16+820
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2013
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
14+4337
2Чепинец (Велинград)
14+2132
3Левски (Паталеница)
14+2432
 4 Балкан (Варвара)
14+1427
5Величково
14+1022
6Сарая
14+722
7Тракиец (Главиница)
14-922
 8 Брацигово
14+922
9Тракия (Пазарджик)
14-618
10
Вихър (Ветрен)
14-517
11Спартак (Калугерово)
14+115
 12 Оборище II (Панагюрище)
14-1213
13Родопи (Козарско)
14-712
14Марица (Белово)
14-209
 15  Локомотив (Септември)
14-356
 16 Ботев (Момина клисура)
14-355
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00     Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00  Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара) 
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.