СКОНТО ООД

altech.bg%20
ЮЗ Трета лига (на живо): 3 дузпи за 45 минути в Ихтиман ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 16 Септември 2017 18:09

ЮЗ Трета лига

Крайно интересни срещи предлага VI кръг от Югозападната Трета лига. Екипът на Velsport24.com ще следи на живо развитието на срещите в днешния съботен ден.

ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли) 2:0 (0:0) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Голмайстор: Емил Гъргоров - Бадема (50 м.; 69 м.) 

Червен картон за Николай Стоилков от тима на Септември в 66-та минута. Гостите от Симитли остават с 10 души на терена. 

Германея (Сапарева баня) - Хебър (Пазарджик) 0:1 (0:1) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Голмайстор: Цветан Павлов (20 м.)

Свобода (Пещера) - Марек (Дупница) 1:0 (1:0) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Голмайстор: Димитър Тошкин (17 м.), асистенция на Явор Въндев

Ботев (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе) 1:4 (0:2) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Домакините пропускат дузпа в началото на срещата, а след това гостите от Етрополе бележат на 2 пъти от наказателни удари. Така само за 45 минути главният съдия Християна Гутева посочва бялата точка цели три пъти. 

Нови две попадения за тима на Чавдар след почивката. Почетно попадение за домакините в края на срещата.

Голмайстори за Чавдар в този мач са Иван Мишев, Симеон Вешев, Михаил Михайлов и Николай Ботев. 

Вихрен (Сандански) - Банско 2:0 (0:0) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Голмайстори: Венцислав Стоянов (55 м.), Антонио Ласков (75 м.) 

Червен картон за Георги Фикийн (Банско) в 81-та минута. 

Рилски спортист (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев) 1:1 (0:0) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Голмайстор: Виктор Младенов бележи от дузпа (70 м.) за домакините; гол на Георгиев в добавеното време за гостите.

Главният съдия Емилиян Антонов от Кюстендил гони от скамейката наставникът на гостите Румил Жотев, който през седмицата замени на поста Йордан Боздански - Зико. 

Пирин (Разлог) - Миньор (Перник) 1:0 (0:0) - КРАЕН РЕЗУЛТАТ

Гол на Цветан Варсанов в първата минута на продължението на мача носи трите точки за домакините.  

Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница) 1:0 - КРАЕН РЕЗУЛТАТ 

ОФК Елин Пелин - Балкан (Ботевград) 2:0 - КРАЕН РЕЗУЛТАТ 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:1Марек (Дупница)   
КРБотев (Ихтиман)1:4Оборище (Пан)
КР Миньор (Пк)5:0Спортист (Своге)
КРБанско
0:0Вихрен (Санд)
КРЧавдар (Етрополе)
2:0Велбъжд (Кн)
КРСливнишки герой
3:1Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
2:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)1:1Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)3:2Надежда (Добр)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXIII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРСарая
4:2Левски (Пат)
КР Оборище II (Пан)
3:0Балкан (Варвара)
КРБрацигово
2:0Величково
КРТракиец (Глав)
3:1Тракия (Пз)  
КР   Вихър (Ветрен)
2:1Марица (Белово)

21 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
2:0Родопи (Коз)
КР Чико-Бунара (Бяга)
10:1Ботев (М. клисура) 
КРСпартак (Кал)
1:3Локомотив (Септ)

Обл. п-во за деца - XII кръг

20 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Хебър (Пз)           
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)28+3972
2Оборище (Панагюрище)28+2765
3 Сливнишки герой (Сливница)
28+2550
 4  Банско
28+2050
5 Вихрен (Сандански)
28+949
6 Миньор (Перник)
28+1445
7Пирин (Разлог)
28+1144
8Рилски спортист (Самоков)28+139
9Беласица (Петрич)28+636
10
Чавдар (Етрополе)28+936
11Септември (Симитли)
28-432
 12 Балкан (Ботевград)
28-1431
13Марек (Дупница)
28-630
14Надежда (Доброславци)
28-1830
 15  Германея (Сапарева баня)
28-2229
16Спортист (Своге)28-1927
17Ботев (Ихтиман)28-3425
18Велбъжд (Кюстендил)28-448
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXVII кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
13Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище

ЮЗ Трета лига - XXIX кръг

24 април 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Беласица (Пч)
-:-Сливнишки герой
16:00Миньор (Пк)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Надежда (Добр)
16:00Марек (Дупница)
-:-Банско
16:00Вихрен (Санд)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Германея (Сб)
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
23+7264
2Чепинец (Велинград)
23+3052
3Сарая
23+1944
 4 Левски (Паталеница)
23+1740
5Балкан (Варвара)
23+2039
6Брацигово
23+1438
7Тракиец (Главиница)
23-1234
 8 Величково
23+230
9Тракия (Пазарджик)
23-1528
10
Вихър (Ветрен)
23 -1327
11Спартак (Калугерово)
23 027
 12 Оборище II (Панагюрище)
23-1226
13Марица (Белово)
23-2120
14Локомотив (Септември)
23-3618
 15  Родопи (Козарско)
23-1617
 16 Ботев (Момина клисура)
23-4911
 

Есенно класиране  Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XXIV кръг

26 април 2019 г. (петък) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Величково-:-Вихър (Ветрен)
16:00 Локомотив (Септ)
-:- Тракиец (Глав)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Сарая
16:00Балкан (Варвара)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Левски (Пат)
-:- Спартак (Кал)
16:00Тракия (Пз)
-:-Брацигово
16:00 Родопи (Коз)-:-Оборище II (Пан)

Кой е тук?

В момента има 46 посетителя в сайта

Приятели

. .
.