СКОНТО ООД

altech.bg%20
Летящ старт за юношите на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 03 Септември 2017 13:04

Тошко Пашомов (в жълто-синьо) се отчете с 2 гола в областното дерби срещу Хебър (Пазарджик)

Отборът на Чепинец стартира блестящо в Зоналното първенство за юноши младша възраст (U 17). Велинградчани обърнаха домакините от Хебър (Пазарджик) в регионалното дерби, завършило с победа 1:2 за възпитаниците на треньорския тандем Ангел Минчев – Стефан Караманов. Двубоят между двата областни тима в Югозападната зона, се проведе на стадиона в село Главиница.

Първата част завърши без голове – 0:0. След почивката домакините от Хебър откриха с попадение в 62-та минута. Пет по-късно Тошко Пашомов се разписа за 1:1. В 77-та велинградчани осъществиха пълен обрат в двубоя. За втори път в срещата се разписа Тошко Пашомов, носейки първа победа на Чепинец в Зоналното първенство, в което през този сезон ще мерят сили общо 15 водещи отбора в тази възраст от областите София, Пазарджик, Благоевград, Кюстендил и Перник.

В следващия кръг на 10 септември (неделя) от 11:30 ч., велинградчани ще имат второ поредно гостуване в първенството срещу връстниците си от Барокко (София). 

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

ВПОборище (Пан)3:1Беласица (Пч)
14:00Миньор (Пк)-:-Надежда (Добр)
14:00ФК Кюстендил-:-Балкан (Бот)
14:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско-:-Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:2Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
14:00Марек (Дупница)-:-Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00   Лозен-:-Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)4:6Тракия (Пз)
14:00 Марица (Белово)-:-Тракиец (Глав)
14:00Левски (Пат)-:-Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Локомотив (Септ)  
14:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)14+4938
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)14+3033
 4 Балкан (Варвара)14+2426
5Локомотив (Септември)14+1125
6Марица (Белово)14+823
7Левски (Паталеница)14+119
 8 Спартак (Калугерово)14-1119
9Величково14+418
10
Родопи (Козарско)14-417
11Тракиец (Главиница)14-816
 12 Сарая14-2112
13Лозен14-408
14Тракия (Пазарджик)14-237
 15  Вихър (Ветрен)14-572
 

Временно класиране

Кой е тук?

В момента има 536 посетителя в сайта

Приятели

. .
.