СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наказания и глоби „заляха“ Югозападната Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 29 Август 2017 23:28
Наставникът на Септември (Симитли) Спас Стоименов (вляво) бе наказан по доклад от БФС

Имуществени санкции в размер на общо 1200 лева наложи Зоналната дисциплинарна комисия след сблъсъка между Хебър (Пазарджик) и Миньор (Перник). Двата клуба отнесоха и наказание „забрана за игра пред публика и пълно затваряне на стадион“ за срок от 1 среща.

Пазарджиклии са глобени с общо 537,50 лв. Описаните нарушения в докладите на длъжностните лица са масово сбиване, предизвикано от привърженици на ФК Хебър (250 лв.), неспазване на Наредбата относно извършването на проверка на входовете за недопускане на зрителите, които са под въздействие на наркотични вещества и/или в нетрезво състояние, както и на зрители, носещи опасни за сигурността предмети (125 лв.), използване на факли и димки (37,50 лв.) и възпламенени бомбички (125 лв.) в сектора на домакините.

Глобите за перничани от двубоя в Пазарджик пък възлизат общо на 662,50 лв. Описаните нарушения са причинено нараняване на длъжностно лице от страна на привърженици на ФК Миньор (500 лв.), използване на факли и димки (37,50 лв.) и възпламенени бомбички (125 лв.) в сектора на гостите.

Ивайло Иванов - Папен от Септември (Симитли) бе лишен от състезателни права за 3 мача

Трима футболисти от двубоя между Хебър и Миньор са със спрени състезателни права. Цветан Павлов от пазарджишкия тим ще отсъства за 1 мач, а играчите на „чуковете“ Любомир Христов и Любомир Илиев съответно за 3 и 2 срещи.

Наставникът на Септември (Симитли) Спас Стоименов бе наказан за 1 мач и глобен със 125 лева. Двама играчи на клуба също ще почиват принудително. Ивайло Иванов – Папен е лишен от състезателни права за срок от три, а съотборникът му Асен Топузов ще отсъства за една среща. Наказан за 3 мача е и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански), който подобно на Иванов и Топузов получи червен картон на двубоя в Симитли.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

КРБалкан (Варвара)2:1Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)5:1Спартак (Кал)
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Вихър (Ветрен)
КРРодопи (Коз)1:1Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)3:2Левски (Ракитово)
КРОборище II (Пан)3:1Лозен
КРЛевски (Пат)7:1Локомотив (Септ)
КРСарая1:0Тракия (Пз)
 Величково
-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)
17:00Лозен-:-Чико-Бунара (Бяга) 
17:00Балкан (Варвара)-:-Левски (Пат)
17:00Величково-:-Сарая
17:00 Левски (Ракитово)-:-Родопи (Коз)
17:00 Брацигово-:-Тракия (Пз)
17:00Спартак (Кал)-:-Оборище II (Пан)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива

Кой е тук?

В момента има 18 посетителя в сайта

Приятели

. .
.