СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наказания и глоби „заляха“ Югозападната Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 29 Август 2017 23:28
Наставникът на Септември (Симитли) Спас Стоименов (вляво) бе наказан по доклад от БФС

Имуществени санкции в размер на общо 1200 лева наложи Зоналната дисциплинарна комисия след сблъсъка между Хебър (Пазарджик) и Миньор (Перник). Двата клуба отнесоха и наказание „забрана за игра пред публика и пълно затваряне на стадион“ за срок от 1 среща.

Пазарджиклии са глобени с общо 537,50 лв. Описаните нарушения в докладите на длъжностните лица са масово сбиване, предизвикано от привърженици на ФК Хебър (250 лв.), неспазване на Наредбата относно извършването на проверка на входовете за недопускане на зрителите, които са под въздействие на наркотични вещества и/или в нетрезво състояние, както и на зрители, носещи опасни за сигурността предмети (125 лв.), използване на факли и димки (37,50 лв.) и възпламенени бомбички (125 лв.) в сектора на домакините.

Глобите за перничани от двубоя в Пазарджик пък възлизат общо на 662,50 лв. Описаните нарушения са причинено нараняване на длъжностно лице от страна на привърженици на ФК Миньор (500 лв.), използване на факли и димки (37,50 лв.) и възпламенени бомбички (125 лв.) в сектора на гостите.

Ивайло Иванов - Папен от Септември (Симитли) бе лишен от състезателни права за 3 мача

Трима футболисти от двубоя между Хебър и Миньор са със спрени състезателни права. Цветан Павлов от пазарджишкия тим ще отсъства за 1 мач, а играчите на „чуковете“ Любомир Христов и Любомир Илиев съответно за 3 и 2 срещи.

Наставникът на Септември (Симитли) Спас Стоименов бе наказан за 1 мач и глобен със 125 лева. Двама играчи на клуба също ще почиват принудително. Ивайло Иванов – Папен е лишен от състезателни права за срок от три, а съотборникът му Асен Топузов ще отсъства за една среща. Наказан за 3 мача е и Венцислав Стоянов от Вихрен (Сандански), който подобно на Иванов и Топузов получи червен картон на двубоя в Симитли.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРЧавдар (Етрополе)
0:1Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
1:0ФК Кюстендил
КРПирин (Разлог)
1:1Беласица (Пч)
КРСпортист (Своге)
3:1Балкан (Бот)
КРРилски спортист
0:0Ботев (Ихтиман)
КРМарек (Дупница)
2:2Сливнишки герой
КРБанско
0:1Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)1:3Септември (Сим)
 Надежда (Добр)
-почива

4-та лига Пз - IV кръг

14 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРМарица (Белово)5:2Сарая
КРРодопи (Коз)1:2 Тракиец (Глав)
КРСветкавица (Син)1:2Левски (Пат)
КРВеличково4:1Вихър (Ветрен) 

15 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:2Брацигово
КРЧико-Бунара (Бяга)10:1Лозен
КРСпартак (Кал)3:2Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)0:3Локомотив (Септ)
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
7+1519
2Вихрен (Сандански)7+616
3Оборище (Панагюрище)7+814
4ФК Кюстендил7+5 13
5Септември (Симитли)6+612
6Сливнишки герой (Сливница)7+211
7Спортист (Своге)7-210
8
Ботев (Ихтиман)7-39
9
Беласица (Петрич)6-28
10
Рилски спортист (Самоков)
6-36
11Пирин (Разлог)7-66
  12Банско6+15
13Чавдар (Етрополе)7-25
14Марек (Дупница)6-65
 15  Надежда (Доброславци)6+15
16Балкан (Ботевград)6-74
17Перун (Кресна)
7-134
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след V кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
5Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Вихрен (Санд)
17:00Сливнишки герой-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)
-:-Перун (Кресна)
17:00Септември (Сим)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
17:00ФК Кюстендил-:-Банско
17:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
17:00Надежда (Добр)-:-Спортист (Своге)
 Ботев (Ихтиман)-почива
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)4+2012
2Левски (Паталеница)4+19
3Спартак (Калугерово)4-49
 4 Брацигово4+208
5Марица (Белово)4+48
6Чепинец (Велинград)4+48
7Родопи (Козарско)4+47
 8 Балкан (Варвара)4+107
9Локомотив (Септември)4+47
10
Величково4+16
11Лозен4-203
 12 Тракиец (Главиница)4-23
13Сарая4+23
14Тракия (Пазарджик)4-71
 15  Вихър (Ветрен)4-110
 16 Светкавица (Синитево)4-260
 

Временно класиране

4-та лига Пз - V кръг

21 септември 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Тракиец (Глав)-:-Величково
17:00Левски (Пат)-:-Марица (Белово)
17:00Лозен-:-Светкавица (Син)
17:00Вихър (Ветрен)-:-Тракия (Пз)

22 септември 2019 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Балкан (Варвара)-:-Чепинец (Вел)
17:00 Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)    
17:00Брацигово-:-Родопи (Коз)
17:00Сарая-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 48 посетителя в сайта

Приятели

. .
.