СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Временно класиране в "А" ОФГ - Пз - сезон 2017/18 ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 22 Септември 2017 20:01

"А"   О Ф Г - П А З А Р Д Ж И К

сезон 2017/18 г.

КЛАСИРАНЕ СЛЕД VI кръг

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 Чико-Бунара (Бяга) 6 6 0 0 27 4 18
2 Брацигово 6 6 0 0 23 7 18
3 Балкан (Варвара) 6 6 0 0 21 7 18
4 Левски (Паталеница) 6 4 0 2 7 5 12
5 Чепинец (Велинград) 5 3 1 1 18 5 10
6 Спартак (Калугерово) 6 3 0 3 17 11 9
7Вихър (Ветрен) 6 3 0 3 5 9 9
8 Сарая 6 3 0 3 11 13 9
9 Тракия (Пазарджик) 6 2 2 2 9 20 8
10 Оборище II (Панагюрище) 6 2 1 3 10 12 7
11 Локомотив (Септември) 5 1 1 3 10 11 4
12 Величково 6 1 1 4 8 12 4
13 Тракиец (Главиница) 6 1 1 4 4 8 4
14 Братаница 6 1 1 4 10 24 4
15 Зенит (Ветрен дол) 6 0 2 4 4 24 2
16 Родопи (Козарско) 6 0 0 6 5 17 0

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)5:0ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой1:0Свобода (Пещера)
КРМиньор (Пк)2:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)0:4Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРПирин (ГД)3:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Вихрен (Санд)
КРБанско3:2Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)2:2ЦСКА 1948 (Сф)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)10:0Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

11:30Левски (Сф)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Хебър (Пазарджик)7+1118
2ЦСКА 1948 (София)7+1317
3 Вихрен (Сандански)7+1216
 4  Септември (Симитли)7+1015
5 Банско7+515
6 Миньор (Перник)7+313
7 Сливнишки герой (Сливница)7 012
8Беласица (Петрич)7-211
9Свобода (Пещера)7-110
10
Чавдар (Етрополе)7-210
11Пирин (Разлог)7-28
 12 Пирин (Гоце Делчев)7-68
13Рилски спортист (Самоков)7-27
14Марек (Дупница)7-16
 15  Балкан (Ботевград)7-46
16ОФК Елин Пелин7-104
17Германея (Сапарева баня)7-131
18Ботев (Ихтиман)7-151
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер