СКОНТО ООД

altech.bg%20
Руснак счупи 12-годишен рекорд на Белмекен ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 22 Август 2017 19:43
Андрей Ларков (№4) е новият господар на състезанието за купа "Велинград - Сивен"

Руснакът Андрей Ларков влезе в историята на състезанието с ролкови ски „Велинград – Сивен“. Националът на „сборная“ не просто спечели надпреварата на 19 км при мъжете, а го направи с нов рекорд.

27-годишният Ларков пресече финалната линия за 51:11.17 мин. и стана най-бързият участник в досегашните 21 издания на стартовете по отсечката между Юндола и Белмекен.

Ски-бегачът Андрей Ларков е една от надеждите на Русия за медал от ЗОИ в Пьонгчанг (Корея) през 2018-а

Рекордът до този момент „държеше“ друг именит руски национал от миналото – Сергей Рожков. Сънародникът на Ларков премина трасето през далечния 13 август 2005 г. за 51:12 мин. Така цели 12 години върховото постижение на купа „Велинград – Сивен“ си остана недостижимо до 20 август 2017 г.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 12 посетителя в сайта

Приятели

. .
.