СКОНТО ООД

altech.bg%20
Есенно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2017/18 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 25 Ноември 2017 21:20

Ю Г О З А П А Д Н А   Т Р Е Т А   Л И Г А

сезон 2017/18 г.

КРАЙНО ЕСЕННО КЛАСИРАНЕ

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 ЦСКА 1948 /СОФИЯ/ 17 15 2 0 47 11 47
2 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 17 13 1 3 33 11 40
3 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 17 12 1 4 36 15 37
4 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 17 9 4 4 28 13 31
5 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 17 8 2 7 25 21 26
6 БАНСКО 17 7 4 6 24 19 25
7 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 17 7 3 7 23 15 24
8 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 17 7 3 7 21 20 24
9 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 17 7 2 8 20 26 23
10 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 17 6 5 6 21 17 23
11 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 17 6 4 7 27 27 22
12 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 17 6 4 7 16 27 22
13 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 17 6 3 8 27 28 21
14 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 17 5 4 8 15 29 19
15 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 17 4 6 7 31 35 18
16 ОФК ЕЛИН ПЕЛИН 17 4 2 11 22 42 14
17 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 17 2 2 13 11 40 8
18 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 17 2 2 13 11 42 8

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая3-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.