СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец – Тракиец на старта на „А“ ОФГ - Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 04 Август 2017 13:12

Областният председател Спас Иванов се срещна с представителите на отборите от "А" ОФГ - Пазарджик

На Отборът на Чепинец ще стартира с домакински мач в новото първенство на „А“ ОФГ – Пазарджик, това отреди тегленият днес жребий в областния град. Велинградчани ще приемат Тракиец (Главиница), който приключи на 10-то място в миналогодишния шампионат. Двубоят ще се проведе на 27 август (неделя) на стадиона в курортния град.

Първото гостуване на велинградския тим е седмица по-късно срещу Брацигово. Есенният сезон ще приключи със срещите на 25 ноември (събота).

Представител на Чепинец на жребия в Пазарджик бе наставника Атанас Стоилов. 

Velsport24.com
 

"А" ОФГ - Пазарджик
 
ПРОГРАМА ЗА ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
 
СЕЗОН 2017/18 г. 
 
                        I кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                   -
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                  -
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)         -
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                         -
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                 -
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница)              -
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                    -
27 август 2017, неделя, 18:00 ч: 
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)             -  
                         II кръг
2 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                  -
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                       -
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище)            -
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)            -
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)               -
3 септември 2017, неделя, 18:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)                -  
                           III кръг
6 септември 2017, сряда:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                    -
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)         -
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                      -
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)               -
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                     -
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)               -
                           IV кръг
9 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                     -
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)             -
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                        -
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище)         -
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                         -
Братаница (Братаница) - Чепинец (Велинград)                -
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)          -
                           V кръг
16 септември 2017, събота:
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)              -
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                 -
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                      -
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)            -
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                  -
Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)                -
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)                -
                           VI кръг
23 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                   -
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)          -
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                     -
Зенит (Ветрен дол) - Оборище II (Панагюрище)               -
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                 -
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                       -
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)           -
                           VII кръг
30 септември 2017, събота:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                     -
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                 -
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                  -
Оборище II (Панагюрище) - Братаница (Братаница)            -
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)             -
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)             -
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                 -
                           VIII кръг
7 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                      -
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)           -
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)                -
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                     -
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)             -
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)            -
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                        -
                           IX кръг
14 октомври 2017, събота:
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                           -
Тракия (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   -
Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)       -
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                      -
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)             -
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)              -
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
                           X кръг
21 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)                -
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                 -
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)                -
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)              -
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)                -
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище)              -
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                         -
                           XI кръг
28 октомври 2017, събота:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                      -
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая)                    -
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград)                       -
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)        -
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                 -
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)              -
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)           -
                           XII кръг
4 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Братаница (Братаница) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               -
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)           -
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)               -
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                             -
Тракия (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище)               -
                           XIII кръг
11 ноември 2017, събота:
Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                 -
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                     -
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                  -
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)         -
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                  -
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)           -
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                 -
                           XIV кръг
18 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                      -
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)              -
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)            -
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)            -
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)                -
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                        -
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                   -
                           XV кръг
25 ноември 2017, събота:
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                          -
Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище)           -
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                   -
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                      -
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)      -
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)               -
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                 -  
 
Източник: bulgarian-football.com 
 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Спортист (Своге)
КРБотев (Ихтиман)
1:1Вихрен (Санд)
КРБеласица (Пч)
3:2Балкан (Бот)
КРРилски спортист
1:1Банско
КРФК Кюстендил
0:1Пирин (Разлог)
КРСливнишки герой
3:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)5:0Перун (Кресна)

24 август 2019 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)
2:2Надежда (Добр)
 Марек (Дупница)-почива

"А" ОГ Пз - I кръг

25 август 2019 г. (неделя) - 18:00 ч.

18:00Локомотив (Септ) -:-Чепинец (Вел)
18:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
18:00Балкан (Варвара)-:-Лозен
18:00Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)
18:00Тракиец (Глав)-:-Марица (Белово)
18:00Тракия (Пз)-:-Родопи (Коз)
18:00Брацигово-:-Светкавица (Син)
18;00Сарая -:-Левски (Пат)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 43 посетителя в сайта

Приятели

. .
.