СКОНТО ООД

altech.bg%20
Чепинец – Тракиец на старта на „А“ ОФГ - Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 04 Август 2017 13:12

Областният председател Спас Иванов се срещна с представителите на отборите от "А" ОФГ - Пазарджик

На Отборът на Чепинец ще стартира с домакински мач в новото първенство на „А“ ОФГ – Пазарджик, това отреди тегленият днес жребий в областния град. Велинградчани ще приемат Тракиец (Главиница), който приключи на 10-то място в миналогодишния шампионат. Двубоят ще се проведе на 27 август (неделя) на стадиона в курортния град.

Първото гостуване на велинградския тим е седмица по-късно срещу Брацигово. Есенният сезон ще приключи със срещите на 25 ноември (събота).

Представител на Чепинец на жребия в Пазарджик бе наставника Атанас Стоилов. 

Velsport24.com
 

"А" ОФГ - Пазарджик
 
ПРОГРАМА ЗА ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
 
СЕЗОН 2017/18 г. 
 
                        I кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:
Братаница (Братаница) - Балкан (Варвара)                   -
Спартак (Калугерово) - Зенит (Ветрен дол)                  -
Локомотив 2011 (Септември) - Брацигово (Брацигово)         -
Сарая (Сарая) - Чико Бунара (Бяга)                         -
Тракия (Пазарджик) - Величково (Величково)                 -
Оборище II (Панагюрище) - Левски (Паталеница)              -
Вихър (Ветрен) - Родопи 1921 (Козарско)                    -
27 август 2017, неделя, 18:00 ч: 
Чепинец (Велинград) - Тракиец 2005 (Главиница)             -  
                         II кръг
2 септември 2017, събота, 18:00 ч:
Балкан (Варвара) - Родопи 1921 (Козарско)                  -
Левски (Паталеница) - Вихър (Ветрен)                       -
Величково (Величково) - Оборище II (Панагюрище)            -
Чико Бунара (Бяга) - Тракия (Пазарджик)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Сарая (Сарая)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Локомотив 2011 (Септември)            -
Братаница (Братаница) - Спартак (Калугерово)               -
3 септември 2017, неделя, 18:00 ч:
Брацигово (Брацигово) - Чепинец (Велинград)                -  
                           III кръг
6 септември 2017, сряда:
Спартак (Калугерово) - Балкан (Варвара)                    -
Локомотив 2011 (Септември) - Братаница (Братаница)         -
Чепинец (Велинград) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Сарая (Сарая) - Брацигово (Брацигово)                      -
Тракия (Пазарджик) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Оборище II (Панагюрище) - Чико Бунара (Бяга)               -
Вихър (Ветрен) - Величково (Величково)                     -
Родопи 1921 (Козарско) - Левски (Паталеница)               -
                           IV кръг
9 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Левски (Паталеница)                     -
Величково (Величково) - Родопи 1921 (Козарско)             -
Чико Бунара (Бяга) - Вихър (Ветрен)                        -
Тракиец 2005 (Главиница) - Оборище II (Панагюрище)         -
Брацигово (Брацигово) - Тракия (Пазарджик)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Сарая (Сарая)                         -
Братаница (Братаница) - Чепинец (Велинград)                -
Спартак (Калугерово) - Локомотив 2011 (Септември)          -
                           V кръг
16 септември 2017, събота:
Локомотив 2011 (Септември) - Балкан (Варвара)              -
Чепинец (Велинград) - Спартак (Калугерово)                 -
Сарая (Сарая) - Братаница (Братаница)                      -
Тракия (Пазарджик) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Оборище II (Панагюрище) - Брацигово (Брацигово)            -
Вихър (Ветрен) - Тракиец 2005 (Главиница)                  -
Родопи 1921 (Козарско) - Чико Бунара (Бяга)                -
Левски (Паталеница) - Величково (Величково)                -
                           VI кръг
23 септември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Величково (Величково)                   -
Чико Бунара (Бяга) - Левски (Паталеница)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Родопи 1921 (Козарско)          -
Брацигово (Брацигово) - Вихър (Ветрен)                     -
Зенит (Ветрен дол) - Оборище II (Панагюрище)               -
Братаница (Братаница) - Тракия (Пазарджик)                 -
Спартак (Калугерово) - Сарая (Сарая)                       -
Локомотив 2011 (Септември) - Чепинец (Велинград)           -
                           VII кръг
30 септември 2017, събота:
Чепинец (Велинград) - Балкан (Варвара)                     -
Сарая (Сарая) - Локомотив 2011 (Септември)                 -
Тракия (Пазарджик) - Спартак (Калугерово)                  -
Оборище II (Панагюрище) - Братаница (Братаница)            -
Вихър (Ветрен) - Зенит (Ветрен дол)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Брацигово (Брацигово)             -
Левски (Паталеница) - Тракиец 2005 (Главиница)             -
Величково (Величково) - Чико Бунара (Бяга)                 -
                           VIII кръг
7 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Чико Бунара (Бяга)                      -
Тракиец 2005 (Главиница) - Величково (Величково)           -
Брацигово (Брацигово) - Левски (Паталеница)                -
Зенит (Ветрен дол) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Братаница (Братаница) - Вихър (Ветрен)                     -
Спартак (Калугерово) - Оборище II (Панагюрище)             -
Локомотив 2011 (Септември) - Тракия (Пазарджик)            -
Чепинец (Велинград) - Сарая (Сарая)                        -
                           IX кръг
14 октомври 2017, събота:
Сарая (Сарая) - Балкан (Варвара)                           -
Тракия (Пазарджик) - Чепинец (Велинград)                   -
Оборище II (Панагюрище) - Локомотив 2011 (Септември)       -
Вихър (Ветрен) - Спартак (Калугерово)                      -
Родопи 1921 (Козарско) - Братаница (Братаница)             -
Левски (Паталеница) - Зенит (Ветрен дол)                   -
Величково (Величково) - Брацигово (Брацигово)              -
Чико Бунара (Бяга) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
                           X кръг
21 октомври 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Тракиец 2005 (Главиница)                -
Брацигово (Брацигово) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Зенит (Ветрен дол) - Величково (Величково)                 -
Братаница (Братаница) - Левски (Паталеница)                -
Спартак (Калугерово) - Родопи 1921 (Козарско)              -
Локомотив 2011 (Септември) - Вихър (Ветрен)                -
Чепинец (Велинград) - Оборище II (Панагюрище)              -
Сарая (Сарая) - Тракия (Пазарджик)                         -
                           XI кръг
28 октомври 2017, събота:
Тракия (Пазарджик) - Балкан (Варвара)                      -
Оборище II (Панагюрище) - Сарая (Сарая)                    -
Вихър (Ветрен) - Чепинец (Велинград)                       -
Родопи 1921 (Козарско) - Локомотив 2011 (Септември)        -
Левски (Паталеница) - Спартак (Калугерово)                 -
Величково (Величково) - Братаница (Братаница)              -
Чико Бунара (Бяга) - Зенит (Ветрен дол)                    -
Тракиец 2005 (Главиница) - Брацигово (Брацигово)           -
                           XII кръг
4 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Брацигово (Брацигово)                   -
Зенит (Ветрен дол) - Тракиец 2005 (Главиница)              -
Братаница (Братаница) - Чико Бунара (Бяга)                 -
Спартак (Калугерово) - Величково (Величково)               -
Локомотив 2011 (Септември) - Левски (Паталеница)           -
Чепинец (Велинград) - Родопи 1921 (Козарско)               -
Сарая (Сарая) - Вихър (Ветрен)                             -
Тракия (Пазарджик) - Оборище II (Панагюрище)               -
                           XIII кръг
11 ноември 2017, събота:
Оборище II (Панагюрище) - Балкан (Варвара)                 -
Вихър (Ветрен) - Тракия (Пазарджик)                        -
Родопи 1921 (Козарско) - Сарая (Сарая)                     -
Левски (Паталеница) - Чепинец (Велинград)                  -
Величково (Величково) - Локомотив 2011 (Септември)         -
Чико Бунара (Бяга) - Спартак (Калугерово)                  -
Тракиец 2005 (Главиница) - Братаница (Братаница)           -
Брацигово (Брацигово) - Зенит (Ветрен дол)                 -
                           XIV кръг
18 ноември 2017, събота:
Балкан (Варвара) - Зенит (Ветрен дол)                      -
Братаница (Братаница) - Брацигово (Брацигово)              -
Спартак (Калугерово) - Тракиец 2005 (Главиница)            -
Локомотив 2011 (Септември) - Чико Бунара (Бяга)            -
Чепинец (Велинград) - Величково (Величково)                -
Сарая (Сарая) - Левски (Паталеница)                        -
Тракия (Пазарджик) - Родопи 1921 (Козарско)                -
Оборище II (Панагюрище) - Вихър (Ветрен)                   -
                           XV кръг
25 ноември 2017, събота:
Вихър (Ветрен) - Балкан (Варвара)                          -
Родопи 1921 (Козарско) - Оборище II (Панагюрище)           -
Левски (Паталеница) - Тракия (Пазарджик)                   -
Величково (Величково) - Сарая (Сарая)                      -
Чико Бунара (Бяга) - Чепинец (Велинград)                   -
Тракиец 2005 (Главиница) - Локомотив 2011 (Септември)      -
Брацигово (Брацигово) - Спартак (Калугерово)               -
Зенит (Ветрен дол) - Братаница (Братаница)                 -  
 
Източник: bulgarian-football.com 
 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

Контролна среща

22 юли 2018 г. (неделя) - 18:00 ч.

КРБрацигово0:2Чепинец (Велинград)
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)34+7992
2Хебър (Пазарджик)34+4884
3 Вихрен (Сандански)34+2162
 4  Миньор (Перник)
34+1154
5 Банско
34+1453
6 Чавдар (Етрополе)
34+1452
7 Септември (Симитли)
34+950
8Сливнишки герой (Сливница)
34+946
9Беласица (Петрич)
34-642
10
Балкан (Ботевград)
34-1141
11Ботев (Ихтиман)
34-2340
 12 Свобода (Пещера)
34-2238
13Пирин (Разлог)
34 038
14Марек (Дупница)34-1337
 15  Рилски спортист (Самоков)
34-1136
16Германея (Сапарева баня)
34-2535
17Пирин (Гоце Делчев)34-3932
18ОФК Елин Пелин34-5521
 

Есенно класиране

Крайно класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)30+10682
2Брацигово30+5368
3 Балкан (Варвара)30+5367
 4 Левски (Паталеница)30+3262
5Чепинец (Велинград)
30+5361
6Величково
30+340
7Вихър (Ветрен)
30-2839
 8 Оборище II (Панагюрище)
30-839
9Сарая
30-338
10
Локомотив (Септември)
30-2234
11Тракиец (Главиница)30-1933
 12 Тракия (Пазарджик)
30-3932
13Родопи (Козарско)
30-1731
14Спартак (Калугерово)30-2127
 15  Братаница30-5724
16Зенит (Ветрен дол)30-8613
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.