СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен с 2 медала от ДП за юноши и девойки ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 31 Юли 2017 14:51
Велинградският плувец Ангел Йовчев завоюва две отличия в свободния стил

ПК Белмекен с треньор Йорданка Пенина участва с четирима състезатели на Държавното първенство по плуване за юноши и девойки старша възраст /15-17 годишни/. Шампионатът се проведе от 28 до 30 юли на басейн „Диана“ в София.

КМС Ангел Йовчев в много силна конкуренция спечели бронзови медали на 200 и 400 м св. стил. Радина Попова се класира на шесто място на 50 м св. стил при девойките. Радослав Кривулев и Ясен Кичуков се класираха  добре и подобриха личните си постижения. 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

4-та лига Пз - X кръг (отл. срещи)

7 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

КР   Вихър (Ветрен)0:6Балкан (Варвара)
КРТракия (Пз)3:3Левски (Пат)
КРТракиец (Глав)1:5Брацигово
КРВеличково2:2Лозен

8 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:0Марица (Белово)   
СЛ  Чико-Бунара (Бяга)3:0Спартак (Кал)
КРЛокомотив (Септ)0:1Сарая
 Родопи (Коз)-почива
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
16+2839
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)16+1333
4Спортист (Своге)16+8 31
5Оборище (Панагюрище)16+1428
6ФК Кюстендил16+928
7Сливнишки герой (Сливница)16+727
8
Банско16+1026
9
Беласица (Петрич)16-222
10
Ботев (Ихтиман)16-1118
11Чавдар (Етрополе)16-117
  12Надежда (Доброславци)16-617
13Пирин (Разлог)16-1016
14Балкан (Ботевград)16-1115
 15  Марек (Дупница)16-1815
16Рилски спортист (Самоков)16-218
17Перун (Кресна)16-277
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след XV кръг)

12Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)
shopsector.com%20

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)13+4937
2Брацигово13+3733
3Чепинец (Велинград)13+2530
 4 Марица (Белово)13+923
5Балкан (Варвара)13+2023
6Локомотив (Септември)13+1022
7Левски (Паталеница)13+219
 8 Спартак (Калугерово)13-619
9Величково14+418
10
Тракиец (Главиница)13-416
11Родопи (Козарско)13-514
 12 Сарая13-269
13Тракия (Пазарджик)13-217
14Лозен13-425
 15  Вихър (Ветрен)13-522
 

Временно класиране

4-та лига Пз - XI кръг (отл. срещи)

14 декември 2019 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)-:-Родопи (Коз)
14:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
14:00Лозен-:-Тракия (Пз)
14:00Сарая-:-Вихър (Ветрен)        

15 декември 2019 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00   Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)
14:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)  
14:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
 Величково-почива

Кой е тук?

В момента има 9 посетителя в сайта

Приятели

. .
.