СКОНТО ООД

altech.bg%20
Жребият за ЮЗ Трета лига бе изтеглен, вижте съперниците ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 31 Юли 2017 13:34

Ръководството на ЗС на БФС - София се срещна с представителите на клубовете от ЮЗ Трета лига

На 12 август (събота) от 18:00 ч. ще стартира новото футболно първенство в Югозападната Трета лига. Днес в столицата бе изтеглен жребият за сезон 2017/18 г. Групата ще бъде съставена от 18 отбора. Трета дивизия бе попълнена от тима на ОФК Елин Пелин, който стана последният участник в шампионата.

Считаният за основен фаворит отбор на ЦСКА 1948 ще открие сезона с домакинство на Беласица (Петрич). Вторият от миналото първенство състав на Септември (Симитли) ще приеме Германея (Сапарева баня).

Амбициозният тим на Хебър (Пазарджик) ще има визита на Балкан (Ботевград). Свобода (Пещера) пък ще открие кампанията си с мач пред собствена публика срещу Ботев (Ихтиман).

Изпадналият от Втора лига тим на Банско ще стартира с домакински двубой срещу Миньор (Перник). Жребият отреди още в първия кръг регионален сблъсък между Сливнишки герой (Сливница) и Чавдар (Етрополе).

Съставът на Рилски спортист (Самоков) ще има за съперник у дома селекцията на Вихрен (Сандански). Отборът на Марек (Дупница) посреща на стадион „Бончук“ гостите от Пирин (Разлог). Съставът на Пирин (Гоце Делчев) ще домакинства на новаците от ОФК Елин Пелин.

Есенният полусезон в ЮЗ Трета лига ще приключи на 25 ноември, когато са насрочени последните официални срещи за 2017 г. 

Velsport24.com
 

ЮГОЗАПАДНА ТРЕТА ЛИГА
 
ПРОГРАМА ЗА ЕСЕНЕН ПОЛУСЕЗОН
 
СЕЗОН 2017/18 г. 

                           I кръг
12 август 2017, събота, 18:00 ч:
Свобода 2011 (Пещера) - Ботев 1937 (Ихтиман)               -
ЦСКА 1948 (София) - Беласица (Петрич)                      -
Рилски спортист 2011 (Сам) - Вихрен 1925 (Сандански)       -
Пирин (Гоце Делчев) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)          -
Септември (Симитли) - Германея (Сапарева баня)             -
Марек 1915 (Дупница) - Пирин 1941 (Разлог)                 -
Сливнишки герой (Сливница) - Чавдар (Етрополе)             -
Банско (Банско) - Миньор (Перник)                          -
Балкан 1929 (Ботевград) - Хебър 1918 (Пазарджик)           -
                           II кръг
19 август 2017, събота, 18:00 ч:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Хебър 1918 (Пазарджик)              -
Миньор (Перник) - Балкан 1929 (Ботевград)                  -
Чавдар (Етрополе) - Банско (Банско)                        -
Пирин 1941 (Разлог) - Сливнишки герой (Сливница)           -
Германея (Сапарева баня) - Марек 1915 (Дупница)            -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Септември (Симитли)          -
Вихрен 1925 (Сандански) - Пирин (Гоце Делчев)              -
Беласица (Петрич) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         -
Свобода 2011 (Пещера) - ЦСКА 1948 (София)                  -
                           III кръг
26 август 2017, събота, 18:00 ч:
ЦСКА 1948 (София) - Ботев 1937 (Ихтиман)                   -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Свобода 2011 (Пещера)     -
Пирин (Гоце Делчев) - Беласица (Петрич)                    -
Септември (Симитли) - Вихрен 1925 (Сандански)              -
Марек 1915 (Дупница) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         -
Сливнишки герой (Сливница) - Германея (Сапарева баня)      -
Банско (Банско) - Пирин 1941 (Разлог)                      -
Балкан 1929 (Ботевград) - Чавдар (Етрополе)                -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Миньор (Перник)                   -
                           IV кръг
2 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Миньор (Перник)                     -
Чавдар (Етрополе) - Хебър 1918 (Пазарджик)                 -
Пирин 1941 (Разлог) - Балкан 1929 (Ботевград)              -
Германея (Сапарева баня) - Банско (Банско)                 -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Сливнишки герой (Сливница)   -
Вихрен 1925 (Сандански) - Марек 1915 (Дупница)             -
Беласица (Петрич) - Септември (Симитли)                    -
Свобода 2011 (Пещера) - Пирин (Гоце Делчев)                -
ЦСКА 1948 (София) - Рилски спортист 2011 (Самоков)         -
                           V кръг
9 септември 2017, събота:
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Ботев 1937 (Ихтиман)      -
Пирин (Гоце Делчев) - ЦСКА 1948 (София)                    -
Септември (Симитли) - Свобода 2011 (Пещера)                -
Марек 1915 (Дупница) - Беласица (Петрич)                   -
Сливнишки герой (Сливница) - Вихрен 1925 (Сандански)       -
Банско (Банско) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)              -
Балкан 1929 (Ботевград) - Германея (Сапарева баня)         -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин 1941 (Разлог)               -
Миньор (Перник) - Чавдар (Етрополе)                        -
                           VI кръг
16 септември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Чавдар (Етрополе)                   -
Пирин 1941 (Разлог) - Миньор (Перник)                      -
Германея (Сапарева баня) - Хебър 1918 (Пазарджик)          -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Балкан 1929 (Ботевград)      -
Вихрен 1925 (Сандански) - Банско (Банско)                  -
Беласица (Петрич) - Сливнишки герой (Сливница)             -
Свобода 2011 (Пещера) - Марек 1915 (Дупница)               -
ЦСКА 1948 (София) - Септември (Симитли)                    -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Пирин (Гоце Делчев)       -
                           VII кръг
23 септември 2017, събота:
Пирин (Гоце Делчев) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 -
Септември (Симитли) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       -
Марек 1915 (Дупница) - ЦСКА 1948 (София)                   -
Сливнишки герой (Сливница) - Свобода 2011 (Пещера)         -
Банско (Банско) - Беласица (Петрич)                        -
Балкан 1929 (Ботевград) - Вихрен 1925 (Сандански)          -
Хебър 1918 (Пазарджик) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)       -
Миньор (Перник) - Германея (Сапарева баня)                 -
Чавдар (Етрополе) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
                           VIII кръг
27 септември 2017, сряда:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Пирин 1941 (Разлог)                 -
Германея (Сапарева баня) - Чавдар (Етрополе)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Миньор (Перник)              -
Вихрен 1925 (Сандански) - Хебър 1918 (Пазарджик)           -
Беласица (Петрич) - Балкан 1929 (Ботевград)                -
Свобода 2011 (Пещера) - Банско (Банско)                    -
ЦСКА 1948 (София) - Сливнишки герой (Сливница)             -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Марек 1915 (Дупница)      -
Пирин (Гоце Делчев) - Септември (Симитли)                  -
                           IX кръг
30 септември 2017, събота:
Септември (Симитли) - Ботев 1937 (Ихтиман)                 -
Марек 1915 (Дупница) - Пирин (Гоце Делчев)                 -
Сливнишки герой (Сливница) - Рилски спортист 2011 (Сам)    -
Банско (Банско) - ЦСКА 1948 (София)                        -
Балкан 1929 (Ботевград) - Свобода 2011 (Пещера)            -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Беласица (Петрич)                 -
Миньор (Перник) - Вихрен 1925 (Сандански)                  -
Чавдар (Етрополе) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Пирин 1941 (Разлог) - Германея (Сапарева баня)             -
                           X кръг
7 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Германея (Сапарева баня)            -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Пирин 1941 (Разлог)          -
Вихрен 1925 (Сандански) - Чавдар (Етрополе)                -
Беласица (Петрич) - Миньор (Перник)                        -
Свобода 2011 (Пещера) - Хебър 1918 (Пазарджик)             -
ЦСКА 1948 (София) - Балкан 1929 (Ботевград)                -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Банско (Банско)           -
Пирин (Гоце Делчев) - Сливнишки герой (Сливница)           -
Септември (Симитли) - Марек 1915 (Дупница)                 -
                           XI кръг
14 октомври 2017, събота:
Марек 1915 (Дупница) - Ботев 1937 (Ихтиман)                -
Сливнишки герой (Сливница) - Септември (Симитли)           -
Банско (Банско) - Пирин (Гоце Делчев)                      -
Балкан 1929 (Ботевград) - Рилски спортист 2011 (Сам)       -
Хебър 1918 (Пазарджик) - ЦСКА 1948 (София)                 -
Миньор (Перник) - Свобода 2011 (Пещера)                    -
Чавдар (Етрополе) - Беласица (Петрич)                      -
Пирин 1941 (Разлог) - Вихрен 1925 (Сандански)              -
Германея (Сапарева баня) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)     -
                           XII кръг
21 октомври 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)         -
Вихрен 1925 (Сандански) - Германея (Сапарева баня)         -
Беласица (Петрич) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
Свобода 2011 (Пещера) - Чавдар (Етрополе)                  -
ЦСКА 1948 (София) - Миньор (Перник)                        -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Хебър 1918 (Пазарджик)    -
Пирин (Гоце Делчев) - Балкан 1929 (Ботевград)              -
Септември (Симитли) - Банско (Банско)                      -
Марек 1915 (Дупница) - Сливнишки герой (Сливница)          -
                           XIII кръг
28 октомври 2017, събота:
Сливнишки герой (Сливница) - Ботев 1937 (Ихтиман)          -
Банско (Банско) - Марек 1915 (Дупница)                     -
Балкан 1929 (Ботевград) - Септември (Симитли)              -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Пирин (Гоце Делчев)               -
Миньор (Перник) - Рилски спортист 2011 (Самоков)           -
Чавдар (Етрополе) - ЦСКА 1948 (София)                      -
Пирин 1941 (Разлог) - Свобода 2011 (Пещера)                -
Германея (Сапарева баня) - Беласица (Петрич)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Вихрен 1925 (Сандански)      -
                           XIV кръг
4 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Вихрен 1925 (Сандански)             -
Беласица (Петрич) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Свобода 2011 (Пещера) - Германея (Сапарева баня)           -
ЦСКА 1948 (София) - Пирин 1941 (Разлог)                    -
Рилски спортист 2011 (Самоков) - Чавдар (Етрополе)         -
Пирин (Гоце Делчев) - Миньор (Перник)                      -
Септември (Симитли) - Хебър 1918 (Пазарджик)               -
Марек 1915 (Дупница) - Балкан 1929 (Ботевград)             -
Сливнишки герой (Сливница) - Банско (Банско)               -
                           XV кръг
11 ноември 2017, събота:
Банско (Банско) - Ботев 1937 (Ихтиман)                     -
Балкан 1929 (Ботевград) - Сливнишки герой (Сливница)       -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Марек 1915 (Дупница)              -
Миньор (Перник) - Септември (Симитли)                      -
Чавдар (Етрополе) - Пирин (Гоце Делчев)                    -
Пирин 1941 (Разлог) - Рилски спортист 2011 (Самоков)       -
Германея (Сапарева баня) - ЦСКА 1948 (София)               -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Свобода 2011 (Пещера)        -
Вихрен 1925 (Сандански) - Беласица (Петрич)                -
                           XVI кръг
18 ноември 2017, събота:
Ботев 1937 (Ихтиман) - Беласица (Петрич)                   -
Свобода 2011 (Пещера) - Вихрен 1925 (Сандански)            -
ЦСКА 1948 (София) - ОФК Елин Пелин (Елин Пелин)            -
Рилски спортист 2011 (Сам) - Германея (Сапарева баня)      -
Пирин (Гоце Делчев) - Пирин 1941 (Разлог)                  -
Септември (Симитли) - Чавдар (Етрополе)                    -
Марек 1915 (Дупница) - Миньор (Перник)                     -
Сливнишки герой (Сливница) - Хебър 1918 (Пазарджик)        -
Банско (Банско) - Балкан 1929 (Ботевград)                  -
                           XVII кръг
25 ноември 2017, събота:
Балкан 1929 (Ботевград) - Ботев 1937 (Ихтиман)             -
Хебър 1918 (Пазарджик) - Банско (Банско)                   -
Миньор (Перник) - Сливнишки герой (Сливница)               -
Чавдар (Етрополе) - Марек 1915 (Дупница)                   -
Пирин 1941 (Разлог) - Септември (Симитли)                  -
Германея (Сапарева баня) - Пирин (Гоце Делчев)             -
ОФК Елин Пелин (Елин Пелин) - Рилски спортист 2011 (Сам)   -
Вихрен 1925 (Сандански) - ЦСКА 1948 (София)                -
Беласица (Петрич) - Свобода 2011 (Пещера)                  -
 
Източник: bulgarian-football.com
 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XII кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КРМарек (Дупница)2:0Пирин (ГД)
КРГранит (Владая)1:3Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)1:1Балкан (Бот)
КРПирин (Разлог)0:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)3:3Перун (Кресна)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Вихрен (Санд)
КРФК Кюстендил3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:5Чавдар (Етрополе)

25 октомври 2020 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРОборище (Пан)4:0Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - XI кръг

24 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

КР   Марица (Белово)2:1Левски (Ракитово)
КР   Родопи (Коз)1:2Балкан (Варвара)
КР Величково0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:6Брацигово
КР              Тракия (Пз)2:0Лозен

25 октомври 2020 г. (неделя) - 15:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)4:1Чепинец (Вел)    
КРСарая3:0Спартак (Кал)
КРТракиец (Глав)1:3Левски (Пат)
 Локомотив (Септ)-почива

Обл. п-во за деца - V кръг

25 октомври 2020 г. (неделя) - 10:30 ч.

КРЛевски (Пат)0:7Чепинец (Вел)
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)12+1829
2ФК Кюстендил12+2226
3Вихрен (Сандански)11+1326
4Беласица (Петрич)11+8 24
5Чавдар (Етрополе)12+1122
6Оборище (Панагюрище)12+720
7Ботев (Ихтиман)12+216
8
Пирин (Гоце Делчев)12+516
9
Балкан (Ботевград)12+215
10
Надежда (Доброславци)12-515
11Рилски спортист (Самоков)12-215
12Сливнишки герой (Сливница)12 014
13Гранит (Владая)12-1212
14Пирин (Разлог)12-912
 15  Левски (Чепинци)12-1111
16Велбъжд (Кюстендил)12-1711
17Перун (Кресна)12-139
18Банско12-221
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XIII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Велбъжд (Кн)-:-Оборище (Пан)
16:00Чавдар (Етрополе)-:-Гранит (Владая)
16:00Пирин (ГД)-:-Банско
16:00Рилски спортист-:-Левски (Чепинци)
16:00Балкан (Бот)-:-Пирин (Разлог)
16:00Надежда (Добр)-:-Беласица (Пч)
16:00Сливнишки герой-:-Марек (Дупница)
16:00Вихрен (Санд)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Перун (Кресна)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)11+3333
 2 Балкан (Варвара)11+2430
3Брацигово10+3327
 4 Левски (Паталеница)11+2024
5Марица (Белово)10+618
6Чепинец (Велинград)11+817
7Величково10-114
 8 Тракиец (Главиница)11 014
9Вихър (Ветрен)10-213
10
Родопи (Козарско)10-410
11Тракия (Пазарджик)10-910
 12 Локомотив (Септември)10-1010
13Левски (Ракитово)10-29
14Спартак (Калугерово)10-228
15Оборище II (Панагюрище)11-257
16Сарая10-276
17Лозен10-221
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XII кръг

31 октомври 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Левски (Ракитово)
14:00Лозен-:-Величково
14:00      Вихър (Ветрен)-:-Марица (Белово)       

1 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракиец (Глав)
14:00Оборище II (Пан)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Левски (Пат)-:-Родопи (Коз)
14:00Спартак (Кал)-:-Тракия (Пз)
14:00Локомотив (Септ)-:-Сарая
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.