СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдии и делегати закриха сезона с традиционен банкет ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 06 Юни 2017 19:40
Шефът на областната централа Спас Иванов даде положителна оценка на изминалия сезон

С традиционен банкет съдиите и делегатите, обслужващи първенствата, администрирани от ОС на БФС – Пазарджик, закриха сезон 2016/17 г.

Областният председател Спас Иванов (с бяла риза) бе обграден от шефовете на комисии към областната централа - Красимир Камберов, Георги Мацев и Стефан Ненчев (от ляво надясно)

Домакин на събитието бе шикозния клуб „Хевън Гардън“ – Пазарджик, видя репортер на velsport24.com.

Преминалите през професионалните групи като рефери, а сега делегати (от ляво надясно): Петър Стайков, Христо Шиндаров, Асен Николов и Красимир Камберов

В началото на сбирката, областният председател Спас Иванов приветства длъжностните лица, изнесли мачовете през последната спортно-състезателна година.

Младите попълнения в ЮЗ Трета лига от Пазарджик (от ляво надясно): Стоил Малинов, Антонио Кантарев, Ангел Враджев, Димитър Кобаков и Стоян Павлов

Шефът на футболната централа даде положителна оценка за свършеното от съдии и делегати в срещите от регионалните първенства. Спас Иванов обърна внимание и на някои пропуски през сезона.

Сплав от опит и младост (от ляво надясно): Алберт Фархи, Димитър Георгиев, Кирил Георгиев и Георги Димитров - Манекена

Тържеството на ОС на БФС – Пазарджик бе уважено от над 50 съдии и делегати.

Реферите със завиден стаж по терените (от ляво надясно): Томи Спасов, Красимир Камберов (председател на СК), Мариян Дойчев, Иван Кобаков - Колина и Костадин Кобаков

Сред присъстващите бяха генсека на централата Георги Мацев, председателят на Съдийската комисия Красимир Камберов и на Дисциплинарната – Стефан Ненчев.

Най-многобройна бе компанията на рефер №1 в областната ранглиста - Цанко Миндалов (втори от дясно наляво)

По време на банкета двама млади арбитри - Ангел Станчев и Цветан Карабойчев, получиха своите съдийски карти от Спас Иванов.

Спас Иванов връчва съдийската книжка на младия арбитър Ангел Станчев

ОС на БФС – Пазарджик е сред водещите областни съвети в страна по брой на участващите отбори в регионалните първенства, както и по проведени срещи в рамките на един сезон.

Velsport24.com

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.