СКОНТО ООД

altech.bg%20
Носител на Голям шлем със санкция в ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 29 Май 2017 20:47

Радостин Джогански вече мисли за следващия футболен сезон

Играчи от три футболни клуба в Югозападната Трета лига бяха наказани след срещите от предпоследния XXXIII кръг на първенството.

За срок от 2 мача е лишен от състезателни права Радостин Джогански от Велбъжд (Кюстендил). Санкцията му бе наложена заради натрупани 9 жълти картона.

34-годишният футболист е носител на Голям шлем, тъй като е играл с екипа на всички третодивизионни тимове от своята област Кюстендил – Велбъжд, Марек (Дупница) и Германея (Сапарева баня). Освен това Радостин Джогански защитаваше цветовете на още един отбор в Югозападната „В“ група – Чепинец (Велинград) през календарната 2011 г.
 
Последните срещи от Трета лига твърдо пропускат още Илиян Илиев от Миньор (Перник) и Атанас Велев от Свобода (Пещера). Двамата са наказани за срок от 1 мач.

Илиян Илиев получи червен картон при домакинския успех с 2:0 срещу Пирин (Гоце Делчев). Атанас Велев пък бе декориран „в жълто“ за пети път през сезона.

ФК Беласица (Петрич) отнесе глоба в размер на 250 лева. Причината е нерегламентираното използване на пиротехнически изделия. Според доклада на длъжностните лица става дума за възпламенени бомбички на пистата от страна на феновете на „комитите“ в сблъсъка с Вихрен (1:1).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 28 посетителя в сайта

Приятели

. .
.