СКОНТО ООД

altech.bg%20
Сезонът свърши за бранител на Миньор (Пк) ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 22 Май 2017 21:31
Радослав Митревски (Миньор) ще бъде извън терена до края на сезона в ЮЗ Трета лига

Шест лични наказания след мачовете от XXXII кръг на ЮЗ Трета лига наложи Зоналната дисциплинарна комисия.

За най-дълъг срок бяха спрени състезателни права на Радослав Митревски от Миньор (Перник). 36-годишният защитник бе изгонен при домакинското равенство на „чуковете“ (2:2) срещу Пирин (Разлог). Санкцията от 3 срещи на практика вади Митревски от участие не само до края на сезона, а до началото на следващия. Футболистът на „жълто-черните“ няма да има право да играе в оставащите 2 кръга и в дебютния мач за новото първенство през август.

Шампионатът в Югозападната Трета лига приключи и за Васил Велев от Ботев (Ихтиман). Той ще отсъства в заключителните два кръга заради натрупани 9 жълти картона.

Четирима състезатели пък ще пропуснат съботните мачове, което е продиктувано от достигнат лимит от 5 официални предупреждения. Ваканционен уикенд се очертава за Ангел Маджиров от Струмска слава (Радомир), Костадин Кафтанов от Сливнишки герой (Сливница), Виктор Младенов от Рилски спортист (Самоков) и Пол Александров от Ботев (Ихтиман).

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.