Пирин (ГД) взе трите точки срещу Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 21 Май 2017 17:56

Отборът на Чепинец ще залага главно на собствени кадри от ДЮШ до края на сезона

Съставът на Пирин (Гоце Делчев) спечели с 4:0 домакинството си на Чепинец (Велинград) в среща от Югозападната Трета лига.

Двамата наставници – Йордан Боздански (Пирин) и Атанас Стоилов (Чепинец), дадоха шанс за изява на доста млади футболисти. В състава на велинградчани като титуляри започнаха 7 играчи от ДЮШ на клуба.

Домакините се оттеглиха с гол аванс на почивката. Пирин поведе с попадение на Иван Макриев в 44-та минута.

През втората част неврокопчани се разписаха още 3 пъти. В 58-та минута Леон Илиев удвои преднината на Пирин. Третото попадение бе дело на Радослав Моллов в 62-та. Крайното 4:0 в полза на домакините оформи Тома Дерменджиев в 87-та минута на срещата.

Най-добрата голова възможност за Чепинец пък се откри пред Съли Тахчиев. Юношата на велинградчани изскочи сам срещу вратаря на Пирин, но ударът му след почивката не намери вратата на домакините.

Борислав ЙОРДАНОВ

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168