Шампионски успех за юношите на Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 08 Май 2017 16:12

Димитър Начев (с топката) в епизод от домакинския мач срещу Брацигово

Юношите старша възраст на Чепинец спечелиха надпреварата в областното първенство при подрастващите. Селекцията на треньорския тандем Ангел Минчев – Стефан Караманов взе задължителните три точки в последната си изява за сезона. Велинградчани спечелиха със 7:0 срещу гостите от Брацигово и узакониха първото си място в шампионата.

Юношеският отбор на Брацигово със старши-треньор Борис Благоев - Фиго

Съставът на Чепинец натрупа класически аванс до почивката. С два бързи гола в 7-та и 9-та минута Николай Петричански направи резултатът 2:0 в полза на домакините. Третото попадение дойде след четвърт час игра и бе дело на Съли Тахчиев.

Вратарят на Чепинец - Петър Николов се разписа от дузпа

След почивката сред голмайсторите се записа и вратарят на велинградчани Петър Николов. В 51-та минута стражът на Чепинец реализира наказателен удар за 5:0. Титулярният №1 на велинградчани се размина и с второ попадение от бялата точка. Ударът му в 70-та минута срещна левия стълб на вратата на Брацигово. Двете дузпи пък изработи Ценко Качаков.

Авторитетно съдийство в мача на Антонио Кантарев (в средата), Димитър Кобаков и Джилияна Бутракова

Два гола за категоричния успех добави капитанът Краси Кючуков в 62-та и 73-та минута. Между тях се разписа друг талант на велинградчани – Медиан Паров. Веднага след гола играчът на домакините показа и специално изработената фланелка с благодарности към своите треньори Ангел Минчев и Стефан Караманов.

Медиан Паров бе подготвил специално послание за своите наставници

След последният съдийски сигнал в срещата юношите старша възраст на Чепинец получиха купата за областен първенец. Трофеят им бе връчен от председателя на ОС на БФС – Пазарджик Спас Иванов.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168