СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (Паталеница) вдигна купата на АБФ в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Май 2017 13:29

Победителите от Левски (Паталеница) празнуват с шампионската купа

Отборът на Левски (Паталеница) спечели 12-тото издание на турнира за Купата на АБФ в Пазарджик, който е част от националната програма "Децата и футболът". В спора за първото място  малчуганите от Паталеница надиграха с минималното 1:0 миналогодишните първенци в турнира от ДФК Орлета (Пазарджик). В малкия финал за третото място децата на ФК Оборище (Панагюрище) победиха с 4:2 Чепинец (Велинград).

Отборите на Оборище и Чепинец бяха съперници в "малкия" финал

8 детски отбора от Пазарджишко на възраст до 13 години взеха участие в турнира, проведен на градския стадион "Георги Бенковски" в областния център. При официалното награждаване всеки от осемте участващи тима получи пълна футболна екипировка и топки.

Победителите получиха наградите си от кмета на Пазарджик Тодор Попов

Организаторите раздадоха и 9 индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма "Децата и футболът" - "Кока-Кола". Те бяха връчени от кмета на Община Пазарджик Тодор Попов, шефа на Областния съвет на БФС Спас Иванов, генералния секретар на Асоциацията на българските футболисти (АБФ) Георги Бойчев, национала от "Лудогорец" (Разград) Йордан Минев, представители на местната футболна централа и ветерани.

Талантите на Чепинец - Петър Димитров (вляво) и Васил Алексов бяха наградени от национала Йордан Минев

Velsport24.com

Крайно класиране в турнира за Купата на АБФ в Пазарджик

1.    Левски (Паталеница)
2.    ДФК Орлета (Пазарджик)
3.    Оборище (Панагюрище)
4.    Чепинец (Велинград)
5.    Свобода (Пещера)
6.    Марица (Белово)
7.    ФК Батак
8.    ФК Брацигово 

Специален приз бе връчен на председателя на ОС на БФС - Пазарджик Спас Иванов (вляво)

Индивидуални призьори:

Най-добър вратар: Валентин Карагьозов (ДФК Орлета)
Най-добър защитник: Димитър Йовчев (ДФК Орлета)
Най-добър халф: Георги Радичев (Оборище)
Най-добър нападател: Йордан Бонев (Левски - Паталеница)
Голмайстор: Георги Динчев (Свобода)
Най-добър състезател: Иларион Иванов (ДФК Орлета)
Най-техничен футболист: Костадин Янакиев (Левски - Паталеница)
Най-полезен играч: Божидар Костадинов (Чепинец-Велинград)
Най-добър треньор: Стоил Фърцов (Левски - Паталеница)

Резултати от турнира:

Първи кръг

ДФК Орлета - Свобода 4:0
Марица (Белово) - Левски(Паталеница) 0:5
Оборище - Брацигово 5:0
Чепинец - Батак 4:1
 
Втори кръг
 
Левски - Оборище 6:0
Чепинец - Орлета 0:5
Брацигово - Марица 0:2
Свобода - Батак 6:2

Трети кръг

Мач за 7-8 място: Брацигово - Батак 2:4
Мач за 5-6 място: Марица - Свобода  0:4
Мач за 3-4 място: Оборище - Чепинец 4:2
Финал за 1-2 място: Левски - Орлета 1:0

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.