СКОНТО ООД

altech.bg%20
Левски (Паталеница) вдигна купата на АБФ в Пазарджик ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 06 Май 2017 13:29

Победителите от Левски (Паталеница) празнуват с шампионската купа

Отборът на Левски (Паталеница) спечели 12-тото издание на турнира за Купата на АБФ в Пазарджик, който е част от националната програма "Децата и футболът". В спора за първото място  малчуганите от Паталеница надиграха с минималното 1:0 миналогодишните първенци в турнира от ДФК Орлета (Пазарджик). В малкия финал за третото място децата на ФК Оборище (Панагюрище) победиха с 4:2 Чепинец (Велинград).

Отборите на Оборище и Чепинец бяха съперници в "малкия" финал

8 детски отбора от Пазарджишко на възраст до 13 години взеха участие в турнира, проведен на градския стадион "Георги Бенковски" в областния център. При официалното награждаване всеки от осемте участващи тима получи пълна футболна екипировка и топки.

Победителите получиха наградите си от кмета на Пазарджик Тодор Попов

Организаторите раздадоха и 9 индивидуални награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма "Децата и футболът" - "Кока-Кола". Те бяха връчени от кмета на Община Пазарджик Тодор Попов, шефа на Областния съвет на БФС Спас Иванов, генералния секретар на Асоциацията на българските футболисти (АБФ) Георги Бойчев, национала от "Лудогорец" (Разград) Йордан Минев, представители на местната футболна централа и ветерани.

Талантите на Чепинец - Петър Димитров (вляво) и Васил Алексов бяха наградени от национала Йордан Минев

Velsport24.com

Крайно класиране в турнира за Купата на АБФ в Пазарджик

1.    Левски (Паталеница)
2.    ДФК Орлета (Пазарджик)
3.    Оборище (Панагюрище)
4.    Чепинец (Велинград)
5.    Свобода (Пещера)
6.    Марица (Белово)
7.    ФК Батак
8.    ФК Брацигово 

Специален приз бе връчен на председателя на ОС на БФС - Пазарджик Спас Иванов (вляво)

Индивидуални призьори:

Най-добър вратар: Валентин Карагьозов (ДФК Орлета)
Най-добър защитник: Димитър Йовчев (ДФК Орлета)
Най-добър халф: Георги Радичев (Оборище)
Най-добър нападател: Йордан Бонев (Левски - Паталеница)
Голмайстор: Георги Динчев (Свобода)
Най-добър състезател: Иларион Иванов (ДФК Орлета)
Най-техничен футболист: Костадин Янакиев (Левски - Паталеница)
Най-полезен играч: Божидар Костадинов (Чепинец-Велинград)
Най-добър треньор: Стоил Фърцов (Левски - Паталеница)

Резултати от турнира:

Първи кръг

ДФК Орлета - Свобода 4:0
Марица (Белово) - Левски(Паталеница) 0:5
Оборище - Брацигово 5:0
Чепинец - Батак 4:1
 
Втори кръг
 
Левски - Оборище 6:0
Чепинец - Орлета 0:5
Брацигово - Марица 0:2
Свобода - Батак 6:2

Трети кръг

Мач за 7-8 място: Брацигово - Батак 2:4
Мач за 5-6 място: Марица - Свобода  0:4
Мач за 3-4 място: Оборище - Чепинец 4:2
Финал за 1-2 място: Левски - Орлета 1:0

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)1:3Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)3:3ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой4:0Балкан (Бот)
КРРилски спортист3:1Пирин (Разлог)
КРБотев (Ихтиман)0:0Банско
КРПирин (ГД)1:1Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 (Сф)7:1Германея (Сб)
КРБеласица (Пч)2:1Вихрен (Санд)

19 май 2018 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)1:4Миньор (Пк)       

"А" ОФГ Пз - XXIX кръг

19 май 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)2:2Тракия (Пз)
КРБрацигово3:4Братаница
КРВихър (Ветрен)3:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)10:0Локомотив (Септ)
СЛЗенит (В. дол)0:3 Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)4:4Спартак (Кал)

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КР  Величково3:1Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)5:2Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)32+7688
2Хебър (Пазарджик)32+4882
3 Вихрен (Сандански)32+1958
 4  Банско32+1451
5 Миньор (Перник)32+1050
6 Чавдар (Етрополе)
32+1248
7 Септември (Симитли)
32+947
8Сливнишки герой (Сливница)
32+944
9Балкан (Ботевград)
32-840
10
Пирин (Разлог)
32+338
11Беласица (Петрич)
32-838
 12 Ботев (Ихтиман)
32-2437
13Свобода (Пещера)32-2037
14Марек (Дупница)32-1236
 15  Рилски спортист (Самоков)32-1033
16Германея (Сапарева баня)32-2931
17Пирин (Гоце Делчев)32-4028
18ОФК Елин Пелин32-4921
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00
Хебър (Пз)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Свобода (Пещера)
18:00  Балкан (Бот)-:-Банско
18:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
18:00Пирин (Разлог)-:-Пирин (ГД)
18:00Германея (Сб)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Септември (Сим)
18:00ОФК Елин Пелин-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)28+9576
2Брацигово28+4062
3 Балкан (Варвара)28+4061
 4 Левски (Паталеница)28+3359
5 Чепинец (Велинград)28+5058
6Вихър (Ветрен)28-2038
7Оборище II (Панагюрище)
28-238
 8 Величково28+237
9Локомотив (Септември)28-1733
10
Сарая28-832
11Тракиец (Главиница)28-1931
 12 Родопи (Козарско)28-930
13Тракия (Пазарджик)28-3929
14Спартак (Калугерово)28-827
 15  Братаница28-5821
16Зенит (Ветрен дол)28-8013
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

18:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)        
18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
18:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
18:00Величково-:-Левски (Пат)
18:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
18:00Братаница-:-Сарая
18:00Тракиец (Глав)-:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
 

Кой е тук?

В момента има 110 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер