СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наказаха шестима играчи от ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 25 Април 2017 23:30

33-годишният бранител Антон Мангурев пропуска гостуването на Германея в Перник срещу Миньор

Общо шестима футболисти от Югозападната Трета лига получиха лични наказания след мачовете от съботния XXVII кръг. Всички санкции са наложени заради натрупан определен брой жълти картони. За отбелязване е, че в деветте двубоя няма отстранени състезатели.

За срок от 2 срещи е санкциониран Илиян Панчев от Вихрен (Сандански). Играчът на „гладиаторите“ достигна котата от 9 официални предупреждения.

Николай Ботев (Чавдар) ще отсъства при визитата на тима от Етрополе на Ботев (Ихтиман)

Останалите петима футболисти от третия ешелон пък събраха по 5 жълти картона. За срок от 1 среща от терена ще отсъстват Николай Ботев от Чавдар (Етрополе), Милчо Макенджиев от Беласица (Петрич), Антон Мангурев от Германея (Сапарева баня), Илиян Илиев от Миньор (Перник) и Смаил Креболиев от Септември (Симитли).

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXXII кръг

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КРМарек (Дупница)1:3Хебър (Пз)
КРСвобода (Пещера)3:3ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой4:0Балкан (Бот)
КРРилски спортист3:1Пирин (Разлог)
КРБотев (Ихтиман)0:0Банско
КРПирин (ГД)1:1Чавдар (Етрополе)
КРЦСКА 1948 (Сф)7:1Германея (Сб)
КРБеласица (Пч)2:1Вихрен (Санд)

19 май 2018 г. (събота) - 20:00 ч.

КРСептември (Сим)1:4Миньор (Пк)       

"А" ОФГ Пз - XXIX кръг

19 май 2018 г. (събота) - 17:00 ч.

КРРодопи (Коз)2:2Тракия (Пз)
КРБрацигово3:4Братаница
КРВихър (Ветрен)3:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)10:0Локомотив (Септ)
СЛЗенит (В. дол)0:3 Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)4:4Спартак (Кал)

19 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

КР  Величково3:1Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)5:2Сарая
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)32+7688
2Хебър (Пазарджик)32+4882
3 Вихрен (Сандански)32+1958
 4  Банско32+1451
5 Миньор (Перник)32+1050
6 Чавдар (Етрополе)
32+1248
7 Септември (Симитли)
32+947
8Сливнишки герой (Сливница)
32+944
9Балкан (Ботевград)
32-840
10
Пирин (Разлог)
32+338
11Беласица (Петрич)
32-838
 12 Ботев (Ихтиман)
32-2437
13Свобода (Пещера)32-2037
14Марек (Дупница)32-1236
 15  Рилски спортист (Самоков)32-1033
16Германея (Сапарева баня)32-2931
17Пирин (Гоце Делчев)32-4028
18ОФК Елин Пелин32-4921
 

Есенно класиране

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

26 май 2018 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00
Хебър (Пз)-:-Сливнишки герой
18:00Вихрен (Санд)-:-Свобода (Пещера)
18:00  Балкан (Бот)-:-Банско
18:00Миньор (Пк)-:-Марек (Дупница)
18:00Пирин (Разлог)-:-Пирин (ГД)
18:00Германея (Сб)-:-Рилски спортист
18:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
18:00Чавдар (Етрополе)-:-Септември (Сим)
18:00ОФК Елин Пелин-:-ЦСКА 1948 (Сф)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)28+9576
2Брацигово28+4062
3 Балкан (Варвара)28+4061
 4 Левски (Паталеница)28+3359
5 Чепинец (Велинград)28+5058
6Вихър (Ветрен)28-2038
7Оборище II (Панагюрище)
28-238
 8 Величково28+237
9Локомотив (Септември)28-1733
10
Сарая28-832
11Тракиец (Главиница)28-1931
 12 Родопи (Козарско)28-930
13Тракия (Пазарджик)28-3929
14Спартак (Калугерово)28-827
 15  Братаница28-5821
16Зенит (Ветрен дол)28-8013
 

Есенно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XX кръг

24 май 2018 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

18:00Спартак (Кал)-:-Чепинец (Вел)        
18:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Родопи (Коз)
18:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
18:00Величково-:-Левски (Пат)
18:00Брацигово-:-Оборище II (Пан)
18:00Братаница-:-Сарая
18:00Тракиец (Глав)-:-Вихър (Ветрен)
СЛЗенит (В. дол)0:3Тракия (Пз)
 

Кой е тук?

В момента има 22 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер