СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Чепинец взе 16 медала в Пловдив, Георги Целев е №1 ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 23 Април 2017 19:05

Георги Целев спечели 4 златни отличия и бе избран за най-добър състезател при юношите младша възраст

На 22-23 април в Пловдив се проведе третия международен турнир по плуване „Младост-2017”. Организатори на проявата са община Пловдив, Българска федерация плувни спортове (БФПС) и ЖПК „Младост-91”. Участие взеха 345 състезатели (207 мъже и 138 жени), разделени в 6 възрастови групи.

Отлично се представи ПК Чепинец, спечелвайки 16 медала - 8 златни,4 сребърни и 4 бронзови.

Георги Целев завоюва 4 златни отличия на 50, 100 и 200 м бруст и на 100 м съчетано плуване при юношите младша възраст. За постижението си на 100 м бруст по точковата таблица на ФИНА /Международната федерация по плуване/ бе обявен за най-добър състезател във възрастта и награден с купа.

При девойките старша възраст - Христине Стоилова е шампионка на 100 м бътерфлай и е със сребърни медали на 50 и 200 м бътерфлай. Василена Белева е с пълен комплект медали-злато на 200 м гръб, сребро на 200 м съчетано плуване и бронз на 100 м гръб.

При 12 годишните - Доротеа Николова е с 3 златни медала на 50 м свободен стил, 50 и 200 м гръб и с бронз на 100 м гръб.

Първи медали взеха най-малките състезатели - Мартин Тюфекчиев /10 г/ се окичи с бронз на 50 м гръб. Атанас Шулев/11 г/ грабна бронз на 50 м бътерфлай.

Непосредствено след медалистите се наредиха и останалите състезатели на клуба - София Николова /14 г/ - IV-ти места на 100 и 200 м гръб, Надежда Тупарова /11 г/ - IV-ти места на 50 и 100 м гръб и Иван Ръджов /11 г/ - IV-ти на 50 м свободен стил и 100 м гръб. Тодор Шабанов е V-ти на 50 м бътерфлай.

Всички състезатели на треньорите Любов и Христо Доксинови реализираха свои най-добри лични постижения.

През месец май предстои участие с 25  състезатели в международен турнир на 50-метров басейн в Сандански, който е и генерална проверка за предстоящите  държавни първенства на открито. 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.