СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пазарджик е домакин на детски турнир за купата на АБФ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 18 Април 2017 23:55

8 отбора ще премерят сили в турнира

Пазарджик ще бъде домакин на 2 и 3 май (вторник и сряда) на традиционния турнир за деца до 12 години за Купата на Асоциацията на българските футболисти (АБФ). Надпреварата е част от Националната програма "Децата и футболът" и се организира от АБФ, Българския футболен съюз (БФС), Министерството на младежта и спорта (ММС) и Община Пазарджик.

По традиция турнирът се провежда под патронажа на кмета на Пазарджик Тодор Попов, който е поканен да награди лично победителите в състезанието. За първото място ще спорят 8 детски отбора от Пазарджишка област:
1. ФК "Оборище" (Панагюрище)
2. ФК "Чепинец" (Велинград)
3. ФК "Свобода-2011" (Пещера)
4. ФК "Марица" (Белово)
5. ФК "Брацигово" (Брацигово)
6. ФК "Батак" (Батак)
7. ДФК "Орлета" (Пазарджик)
8. ФК "Левски" (Паталеница).

Организаторите са подготвили много награди за участниците

Мачовете ще се играят на стадион "Георги Бенковски" и започнат на 2 май от 9.00 ч., като финалът за първото място е на 3 май от 11.30 ч.

Всички участници ще получат пълна футболна екипировка и топки, осигурени от организаторите на турнира. Ще бъдат раздадени и следните индивидуални награди:
-       най-добър вратар;
-       най-добър защитник;
-       най-добър полузащитник;
-       най-добър нападател;
-       голмайстор на турнира;
-       най-техничен състезател;
-       най-полезен състезател;
-       най-добър състезател на турнира;
-       най-добър треньор.

Последното издание на турнира в Пазарджик през 2016 г. бе спечелено от отбора на ОФК Орлета (Пазарджик)

На индивидуалните призьори ще бъдат връчени специални предметни награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма "Децата и футболът" - "Кока-Кола". 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 39 посетителя в сайта

Приятели

. .
.