СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пазарджик е домакин на детски турнир за купата на АБФ ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 18 Април 2017 23:55

8 отбора ще премерят сили в турнира

Пазарджик ще бъде домакин на 2 и 3 май (вторник и сряда) на традиционния турнир за деца до 12 години за Купата на Асоциацията на българските футболисти (АБФ). Надпреварата е част от Националната програма "Децата и футболът" и се организира от АБФ, Българския футболен съюз (БФС), Министерството на младежта и спорта (ММС) и Община Пазарджик.

По традиция турнирът се провежда под патронажа на кмета на Пазарджик Тодор Попов, който е поканен да награди лично победителите в състезанието. За първото място ще спорят 8 детски отбора от Пазарджишка област:
1. ФК "Оборище" (Панагюрище)
2. ФК "Чепинец" (Велинград)
3. ФК "Свобода-2011" (Пещера)
4. ФК "Марица" (Белово)
5. ФК "Брацигово" (Брацигово)
6. ФК "Батак" (Батак)
7. ДФК "Орлета" (Пазарджик)
8. ФК "Левски" (Паталеница).

Организаторите са подготвили много награди за участниците

Мачовете ще се играят на стадион "Георги Бенковски" и започнат на 2 май от 9.00 ч., като финалът за първото място е на 3 май от 11.30 ч.

Всички участници ще получат пълна футболна екипировка и топки, осигурени от организаторите на турнира. Ще бъдат раздадени и следните индивидуални награди:
-       най-добър вратар;
-       най-добър защитник;
-       най-добър полузащитник;
-       най-добър нападател;
-       голмайстор на турнира;
-       най-техничен състезател;
-       най-полезен състезател;
-       най-добър състезател на турнира;
-       най-добър треньор.

Последното издание на турнира в Пазарджик през 2016 г. бе спечелено от отбора на ОФК Орлета (Пазарджик)

На индивидуалните призьори ще бъдат връчени специални предметни награди, осигурени от генералния спонсор на Националната програма "Децата и футболът" - "Кока-Кола". 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая3-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 36 посетителя в сайта

Приятели

. .
.