СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Двама наказани след мача Чепинец - Хебър ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 14 Април 2017 20:53

Илия Иванов (в бяло) пропуска 2 срещи на Чепинец

Общо 10 състезатели от Югозападната Трета лига получиха лични наказания след срещите от XXV кръг.

По един играч на Чепинец и Хебър ще отсъстват от терена заради натрупани жълти картони в двубоя между двата тима, изигран във Велинград. Илия Иванов от велинградския отбор е лишен от състезателни права за 2 мача заради девето официално предупреждения. Ангел Лачов от Хебър ще пропусне 1 среща, тъй като събра 5 жълти картона през този сезон.

Още 7 състезатели от трета дивизия достигнаха котата от 5 официални предупреждения. За срок от 1 среща са наказани Марин Георгиев от Беласица (Петрич), Борис Боянчев от Пирин (Гоце Делчев), играещият наставник на Германея – Милен Лахчев, Емил Стоянов от Марек (Дупница), Станислав Чочков и Димитър Зайков от Свобода (Пещера) и Атанас Пенков от Велбъжд (Кюстендил).

За получен червен картон и по доклад сумарна санкция от 2 мача получи Даниел Стефанов от Миньор (Перник). „Жълто-черният“ клуб е глобен със сумата от 162,50 лева за нерегламентирано използване на пиротехнически изделия от феновете по време на дербито в Радомир. На домакините от Струмска слава пък е наложена имуществена санкция в размер на 250 лева заради хвърлени предмети от страна на привържениците им.

Глоба от 125 лева ще трябва да плати ФК Чепинец (Велинград). Причината е забавянето на началото на мача в курортния град срещу Чавдар (Етрополе). Двубоят стартира с 25-минутно закъснение заради липсата на линейка.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

КРХебър (Пз)5:0ОФК Елин Пелин
КРСливнишки герой1:0Свобода (Пещера)
КРМиньор (Пк)2:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)0:4Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)2:0Рилски спортист
КРПирин (ГД)3:1Ботев (Ихтиман)
КРБалкан (Бот)2:2Вихрен (Санд)
КРБанско3:2Беласица (Пч)
КРМарек (Дупница)2:2ЦСКА 1948 (Сф)

"А" ОФГ Пз - VI кръг

22 септември 2017 г. (петък) - 17:00 ч.

КРБратаница2:2Тракия (Пз)
КРБалкан (Варвара)4:1Величково
КРТракиец (Глав)2:1Родопи (Коз)
КРЗенит (В. дол)2:2Оборище II (Пан)
КРЧико-Бунара (Бяга)2:1Левски (Пат)
КРБрацигово5:0Вихър (Ветрен)
КРСпартак (Кал)2:1Сарая

24 септември 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Локомотив (Септ)-:-Чепинец (Вел)

Обл. п-во за деца - I кръг

23 септември 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЧепинец (Вел)10:0Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - III кръг

24 септември 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

11:30Левски (Сф)-:-Чепинец (Вел)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Хебър (Пазарджик)7+1118
2ЦСКА 1948 (София)7+1317
3 Вихрен (Сандански)7+1216
 4  Септември (Симитли)7+1015
5 Банско7+515
6 Миньор (Перник)7+313
7 Сливнишки герой (Сливница)7 012
8Беласица (Петрич)7-211
9Свобода (Пещера)7-110
10
Чавдар (Етрополе)7-210
11Пирин (Разлог)7-28
 12 Пирин (Гоце Делчев)7-68
13Рилски спортист (Самоков)7-27
14Марек (Дупница)7-16
 15  Балкан (Ботевград)7-46
16ОФК Елин Пелин7-104
17Германея (Сапарева баня)7-131
18Ботев (Ихтиман)7-151
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

27 септември 2017 г. (сряда) - 17:00 ч.

17:00Вихрен (Санд)-:-Хебър (Пз)
17:00Свобода (Пещера)-:- Банско
17:00Германея (Сб)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Ботев (Ихтиман)-:-Пирин (Разлог)
17:00ОФК Елин Пелин-:-Миньор (Пк)
17:00Рилски спортист-:-Марек (Дупница)
17:00Беласица (Пч)-:-Балкан (Бот)
17:00Пирин (ГД)-:-Септември (Сим)
17:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Сливнишки герой

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)6+2318
2Балкан (Варвара)6+1618
3 Брацигово6+1418
 4  Левски (Паталеница)6+212
5 Чепинец (Велинград)5+1310
6 Спартак (Калугерово)6+69
7Вихър (Ветрен)6-49
 8 Сарая6-29
9Тракия (Пазарджик)6-118
10
Оборище II (Панагюрище)6-27
11Локомотив (Септември)5-14
 12 Величково6-44
13Тракиец (Главиница)6-44
14Братаница6-144
 15  Зенит (Ветрен дол)6-202
16Родопи  (Козарско)6-120
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - VII кръг

30 септември 2017 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Левски (Пат) -:- Тракиец (Глав)

30 септември 2017 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Вихър (Ветрен) -:- Зенит (В. дол)
17:00Оборище II (Пан) -:- Братаница
17:00Родопи (Коз)-:-Брацигово

1 октомври 2017 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)
17:00Тракия (Пз)-:-Спартак (Кал)
17:00Сарая-:-Локомотив (Септ)
17:00Величково-:-Чико-Бунара (Бяга)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 87 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер