СКОНТО ООД

altech.bg%20
Столичанин взе двубоя Чепинец - Чавдар ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 11 Април 2017 17:55
Светослав Михайлов
Арбитри от София получиха наряд за отложената среща между Чепинец (Велинград) и Чавдар (Етрополе). Двубоят от Югозападната Трета лига ще се състои на 12 април (сряда) от 17:00 ч. и бе поверен на младия рефер Светослав Михайлов, научи velsport24.com.
Спас Иванов

Лайнсмени на срещата ще бъдат Димитър Добромиров и Георги Минев. Резервен съдия на срещата ще бъде Ивайло Ненков.

Делегатското назначение за мача бе връчено на шефа на БФС – Пазарджик Спас Иванов.

Светослав Михайлов направи своя дебют в трета дивизия на 14 ноември 2015 г., когато ръководи срещата между столичните тимове на Септември и София 2010. 

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг, отл. среща

26 февруари 2020 г. (сряда) - 14:00 ч.

14:00Рилски спортист-:-Перун (Кресна)

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:2Беласица (Пч)
КРМиньор (Пк)1:0Надежда (Добр)
КРФК Кюстендил2:1Балкан (Бот)
КРБотев (Ихтиман)1:1Пирин (Разлог)
КРБанско0:2Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:2Спортист (Своге)
ОТЛРилски спортист-:-Перун (Кресна)
КРМарек (Дупница)0:2Чавдар (Етрополе)
Септември (Сим)-почива

4-та лига Пз - XVI кръг

22 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КР   Лозен0:3Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)4:6Тракия (Пз)
КР Марица (Белово)3:1Тракиец (Глав)
КРЛевски (Пат)2:0Сарая

23 февруари 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Локомотив (Септ)  
КР  Чико-Бунара (Бяга)1:0Величково
КРСпартак (Кал)0:0Вихър (Ветрен)
 Брацигово-почива
hippoland.net
obuvkigido.com

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
17+2942
2Септември (Симитли)16+1838
3Вихрен (Сандански)17+1536
4Спортист (Своге)17+9 34
5Оборище (Панагюрище)17+1531
6ФК Кюстендил17+1031
7Сливнишки герой (Сливница)17+627
8
Банско17+826
9
Беласица (Петрич)17-322
10
Чавдар (Етрополе)17+120
11Ботев (Ихтиман)17-1119
  12Надежда (Доброславци)17-717
13Балкан (Ботевград)17-1215
14Марек (Дупница)17-2015
 15  Пирин (Разлог)17-1114
16Рилски спортист (Самоков)16-208
17Перун (Кресна)16-277
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XVII кръг)

13Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
10Росен ЙордановМарек (Дупница)
10Борислав ХазуровСептември (Сим)

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Балкан (Бот)-:-Оборище (Пан)
14:00Спортист (Своге)-:-Миньор (Пк)
14:00Надежда (Добр)-:-ФК Кюстендил
14:00Перун (Кресна)-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Беласица (Пч)-:-Септември (Сим)
14:00Пирин (Разлог)-:-Сливнишки герой
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Рилски спортист
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
Банско-почива
shopsector.com%20

Временно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)15+5041
2Брацигово14+3734
3Чепинец (Велинград)15+3034
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)15+1126
6Марица (Белово)15+1026
7Левски (Паталеница)15+322
 8 Спартак (Калугерово)15-1120
9Величково15+218
10
Родопи (Козарско)15-617
11Тракиец (Главиница)15-1016
 12 Сарая15-2412
13Тракия (Пазарджик)15-2110
14Лозен15-438
 15  Вихър (Ветрен)15-573
 

Есенно класиране Подробно класиране

4-та лига Пз - XVII кръг

29 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Вихър (Ветрен)-:-Чепинец (Вел)
14:00Тракия (Пз)-:-Величково
14:00Сарая-:-Лозен
14:00Брацигово-:-Марица (Белово)      

1 март 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Левски (Пат)-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00Тракиец (Глав)-:-Спартак (Кал)
14:00Локомотив (Септ)-:-Родопи (Коз)
 Балкан (Варвара)-почива

Кой е тук?

В момента има 26 посетителя в сайта

Приятели

. .
.