СКОНТО ООД

altech.bg%20
Стоян Владимиров с наряд на Малеш – Бенковски (Пз) ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 04 Септември 2009 19:52
 Стоян Владимиров
Съдийската комисия към ЗС на БФС – София назначи Стоян Владимиров за главен съдия на двубоя между Малеш (Микрево) и Бенковски (Пазарджик) от неделния пети кръг на ЮЗ “В“ АФГ. Столичния арбитър има няколко сезона зад гърба си в трета дивизия. Двубоят ще се играе на стадион “Спартак“ в Сандански.

На столичен съдия е поверен и сблъсъкът на стадион „Димитър Лекин“ в Хаджидимово, където домакините от „Места“ ще приемат състава на Миньор (Бобов дол). Представител на футболната Темида ще бъде Таско Тасков.

Кюстендилският топрефер Младен Пенев ще ръководи срещата между Левски (Елин Пелин) и Беласица (Петрич).

Пернишката съдийска колегия ще бъде представена на двубоя между Пирин (Разлог) и Витоша (Бистрица). Главен съдия ще бъде Мирослав Петров.

Срещата на стадион “Димитър Пенев“ в Мировяне между отборите на Нови Искър и Миньор 1919 (Перник) е поверена на съдийска тройка от Пазарджик. За главен арбитър е определен Иван Бундов, а негови асистенти ще са Стойчо Димитров и Стоян Михайлов.

 Мирослав Петров

Интересен наряд се получи на мача между Бенковски (Костинброд) и Струмска слава (Радомир). Там правосъдие на терена ще раздава „железния боец” от Благоевград Ивайло Ганчев. Той е един от съдиите с най-дълъг стаж в трета дивизия.

„Срещата противопоставя два отбора, които нямат победа в първенството и изпращането на опитен съдия от калибъра на Ганчев определено ще ги респектира”, коментираха наряда за VELSPORT24.com съдийските капацитети в третия ешелон.

Още един рефер от Благоевград с малкото име Ивайло получи доверие за мач от Югозападната “В” група. Шефът на стадион „Христо Ботев” в Благоевград Ивайло Червилов ще следи за спазването на футболния правилник на срещата между Хебър (Пазарджик) и Германея (Сапарева баня).

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 65 посетителя в сайта

Приятели

. .
.