СКОНТО ООД

altech.bg%20
Съдия от София взе мача на „Чепинец” ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 04 Септември 2009 18:37

Синът на Спас Джевизов ще бъде четвърти арбитър

 Цветомир Георгиев

Младия столичен рефер Цветомир Георгиев бе определен да ръководи в неделя от 17 часа футболната среща между съставите на Сливнишки герой (Сливница) и Чепинец (Велинград). Двубоят, който ще се проведе на градския стадион в Сливница е от петия кръг на първенството на Югозападната „В” АФГ.

Цветомир Георгиев досега в кариерата си не е ръководил среща на велинградчани. През миналия сезон той получи назначение за резервен съдия на двубоя Левски (Долна баня) – Чепинец (0-1).    

Асистенти на арбитъра от столицата са съгражданите му Олег Манолев и Добромир Митев. Последния често получаваше наряди в мачове на „Чепинец” през тази пролет. 

 Светослав Спасов

За четвърти рефер в неделя бе назначен Светослав Спасов, който е син на една от легендите на ЦСКА и бивш шеф на ДЮШ на „армейците” – Спас Джевизов. Дипломираният финансист през миналия сезон на 2 пъти се засече с „Чепинец” като главен съдия в официални мачове на велинградчани. През есента на 2008 година той реферира гостуванията на тима от курортния град на Места (Хаджидимово), загубен с 4-0 и на Пирин 2001 (Благоевград), в който „Чепинец“ инкасира неуспех с 2-1.

Светослав Спасов бе и резервен съдия на двубоя Чепинец – Германея (Сапарева баня), който възпитаниците на Димитър Муртин изгубиха с 0-1 на неутралния терен в Момина клисура.

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Миньор (Пк)
КРОборище (Пан)
1:1Вихрен (Санд)
КРБотев (Ихтиман)
1:2Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)
0:2Сливнишки герой
КРСептември (Сим)3:0Германея (Сб)
КРЧавдар (Етрополе)
2:3Пирин (Разлог)
КРБанско
1:0Спортист (Своге)
КРВелбъжд (Кн)1:2Марек (Дупница)

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРНадежда (Добр)
2:2Рилски спортист

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРМарица (Белово)
1:4Тракиец (Глав)  
КРВеличково1:1Левски (Пат)
КРРодопи (Коз)
1:0Брацигово
КРБалкан (Варвара)
0:0Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Сарая
КРОборище II (Пан)
1:9Чико-Бунара (Бяга)
КР   Ботев (М. клисура)
0:1Локомотив (Септ)
КР  Вихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
16+2241
2Оборище (Панагюрище)
16+1537
3 Сливнишки герой (Сливница)
16+1734
 4  Пирин (Разлог)
16+1633
5 Банско
16+1532
6 Вихрен (Сандански)
16+530
7Миньор (Перник)
16+223
8Беласица (Петрич)
16+622
9Рилски спортист (Самоков)
16-521
10
Чавдар (Етрополе)
16+820
11Германея (Сапарева баня)
16-1120
 12 Марек (Дупница)
16-217
13Балкан (Ботевград)
16-1016
14Ботев (Ихтиман)
16-916
 15  Септември (Симитли)
16-516
16Надежда (Доброславци)
16-2013
17Спортист (Своге)
16-158
18Велбъжд (Кюстендил)
16-293
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Германея (Сб)
-:-Хебър (Пз)
14:00Марек (Дупница)
-:-Оборище (Пан)
14:00Пирин (Разлог)
-:-Надежда (Добр)
14:00Спортист (Своге)
-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Сливнишки герой
-:-Септември (Сим)
14:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
14:00Беласица (Пч)
-:-Чавдар (Етрополе)
14:00Рилски спортист
-:-Велбъжд (Кн)
14:00Миньор (Пк)
-:-Банско

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
14+4337
2Чепинец (Велинград)
14+2132
3Левски (Паталеница)
14+2432
 4 Балкан (Варвара)
14+1427
5Величково
14+1022
6Сарая
14+722
7Тракиец (Главиница)
14-922
 8 Брацигово
14+922
9Тракия (Пазарджик)
14-618
10
Вихър (Ветрен)
14-517
11Спартак (Калугерово)
14+115
 12 Оборище II (Панагюрище)
14-1213
13Родопи (Козарско)
14-712
14Марица (Белово)
14-209
 15  Локомотив (Септември)
14-356
 16 Ботев (Момина клисура)
14-355
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XV кръг

24 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00 Брацигово
-:-Марица (Белово)
14:00Сарая
-:-Оборище II (Пан)
14:00     Тракиец (Глав)
-:- Вихър (Ветрен)
14:00 Тракия (Пз)
-:-Родопи (Коз)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 13:00 ч.

13:00  Спартак (Кал)
-:-Чепинец (Вел)

25 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чико-Бунара (Бяга)
-:-Величково
14:00Локомотив (Септ)
-:-Балкан (Варвара) 
14:00Левски (Пат)
-:-Ботев (М. клисура)

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.