СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен участва с 10 плувци на отборното в София ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 24 Март 2017 00:45
Ангел Йовчев и Радина Попова с треньорката им Йорданка Пенина (в средата)
© снимка: sportsgallery.eu

От 17 до 19 март на плувен комплекс  „Диана” в София с участието на 44 плувни клуба с 522 състезатели се проведе първият за годината шампионат на плувците - Държавното отборно първенство по плуване за мъже и жени на 50-метров басейн.

Плувен клуб Белмекен - Велинград участва на първенството с 10 състезатели предимно юноши и девойки, които водени от треньорката Йорданка Пенина в невероятната конкуренция представиха достойно клуба.

Най-силно бе класирането на Ангел Йовчев – четвърти на финала на 200 м св. стил и пети на 400 м св. стил при мъжете с постижение близко до майсторска норма на спорта. Стоян Допчев плува на финалите на 100 м св. стил, Радина Попова бе сред най-добрите на 50, 100 и 200 м св. стил при жените.

Ясен Кичуков с постижението си на 100 м св. стил покри нормативите на националния отбор за неговата възраст.

Добре се представиха с подобрени лични постижения Лета Бучкова, Дарина Гълева, Андреа Шаламанова, Радослав Кривулев, Георги Евтимов и Димитър Ролев.

Velsport24.com

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:
Magicshop.bg
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

 

Кой е тук?

В момента има 35 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер