СКОНТО ООД

altech.bg%20
Двама юноши на ПК Белмекен гонят квоти за Токио 2020 ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 16 Март 2017 22:01

Ясен Кичуков (вляво) и Ангел Йовчев (вдясно) ще преследват висока цел - Токио 2020 (ФОТО: Бисер Янев)

Двама състезатели на ПК Белмекен – Велинград бяха включени в проекто-олимпийските отбори на България за игрите в Токио през 2020 г.

Българската федерация „Плувни спортове“ (БФПС) вече представи своята 4-годишна програма за предстоящия олимпийски цикъл. Сред селектираните плувци са и велинградчаните Ангел Йовчев и Ясен Кичуков. Двамата перспективни юноши на ПК Белмекен са в списъка на състезатели, на които федерацията ще разчита за завоюване на квоти за олимпийските игри в Токио през 2020 г. 

Velsport24.com

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XXVII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВихрен (Санд)
1:2Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
1:0Банско
КРРилски спортист
2:0Сливнишки герой
КРБеласица (Пч)
1:1Миньор (Пк)
КРНадежда (Добр)
1:0Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРВелбъжд (Кн)
1:2Ботев (Ихтиман)
КРПирин (Разлог)
1:1Германея (Сб)
КРСпортист (Своге)
1:2Балкан (Бот)
hippoland.net

"А" ОФГ Пз - XXII кръг

13 април 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРВеличково
0:0Марица (Белово)
КРРодопи (Коз)
1:3Вихър (Ветрен)
КР    Брацигово3:1 Тракиец (Глав)
КРЛокомотив (Септ)0:2Сарая

14 април 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРБалкан (Варвара)
0:0Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
0:5 Чико-Бунара (Бяга)
КРТракия (Пз)
0:3Спартак (Кал)
КРБотев (М. клисура)
3:3Оборище II (Пан) 

Обл. п-во за деца - XI кръг

13 април 2019 г. (събота) - 10:30 ч.

КРСвобода (Пещ)0:4Чепинец (Вел)   
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)27+3769
2Оборище (Панагюрище)27+2462
3 Банско27+2049
 4  Вихрен (Сандански)27+948
5 Сливнишки герой (Сливница)27+2347
6 Пирин (Разлог)27+1344
7Миньор (Перник)27+942
8Рилски спортист (Самоков)27+239
9Беласица (Петрич)27+635
10
Чавдар (Етрополе)27+733
11Марек (Дупница)27-430
 12 Надежда (Доброславци)
27-1730
13Септември (Симитли)
27-529
14Германея (Сапарева баня)
27-2228
 15  Балкан (Ботевград)
27-1528
16Спортист (Своге)27-1427
17Ботев (Ихтиман)27-3125
18Велбъжд (Кюстендил)27-428
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXV кръг)

23Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
19Христо СпасовБанско
12Мариан ХаджиевСл. герой (Сливница)
12Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
22+6361
2Чепинец (Велинград)
22+2849
3Сарая
22+1941
 4 Левски (Паталеница)
22+1740
5Балкан (Варвара)
22+1738
6Брацигово
22+1836
7Тракиец (Главиница)
22-1431
 8 Величково
22+430
9Тракия (Пазарджик)
22-1328
10
Спартак (Калугерово)
22+227
11Вихър (Ветрен)
22-1524
 12 Оборище II (Панагюрище)
22-1423
13Марица (Белово)
22-2020
14Родопи (Козарско)
22-1217
 15  Локомотив (Септември)
22-3815
 16 Ботев (Момина клисура)
22-4011
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 49 посетителя в сайта

Приятели

. .
.