СКОНТО ООД

altech.bg%20
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Март 2017 20:43

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) се наложи срещу СУ "Васил Левски" при VIII - X клас 

На 26 февруари (неделя) се проведоха срещите от общинския етап на ученическите игри по волейбол. Домакин на мачовете бе залата към градския стадион във Велинград.

Отборът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) спечели финала при девойките (XI - XII клас) 

При юношите и девойките се отличиха възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които завоюваха всички първи места.

Зрителите видяха атрактивен финал при юношите старша възраст (XI-XII клас)

Победителите спечелиха с резултат 2:1 гейма финалите срещу СУ „Васил Левски“ при юношите младша (VIII-X клас) и девойките старша възраст (XI-XII клас). СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се наложи с 2:1 гейма и срещу отбора на ПГГС „Христо Ботев“ при юношите старша (XI-XII клас). Четвъртата квота за участие на областните ученически игри по волейбол пък бе осигурена при девойките младша възраст (VIII-X клас), където нямаше други участващи отбори.

Победителите от СУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

Най-голямата изненада във волейболния турнир поднесе селекцията на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови, която се пребори за първото място в конкуренцията на общо 4 тима при момичетата (V-VII клас). Във финала възпитаничките на училилището в с. Пашови надвиха с 2:1 гейма връстничките си от СУ „Св. св. Кирил и Методий“. Трети финишира ученическия тим на СУ „Васил Левски“, а четвърти – ОУ „Христо Ботев“.

Съставът на ПГГС "Христо Ботев" се представи достойно в битката за първото място при XI-XII клас

Общински първенец при момчетата (V-VII клас) е отбора на ОУ „Христо Ботев“, който бе безпогрешен във финала с 2:0 гейма срещу състава на ОУ „Неофит Рилски“.

Възпитаниците на ОУ "Христо Ботев" (в зелено) са общински първенци при момчетата (V-VII клас)

Първенците в отделните възрасти ще представят община Велинград в областните ученически състезания по волейбол.

Георги БЕЛЕВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Пирин (Разлог)
КРЧавдар (Етрополе)3:1Перун (Кресна)
ОТЛМарек (Дупница)-:-Рилски спортист
КРБеласица (Пч)2:0Ботев (Ихтиман)
КРФК Кюстендил1:1Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)2:1Балкан (Бот)
КРГранит (Владая)0:0Вихрен (Санд)
КРПирин (ГД)3:0Велбъжд (Кн)
КРБанско0:3Надежда (Добр)

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая1:4Марица (Белово)
КР     Родопи (Коз)3:2Вихър (Ветрен)
КРТракиец (Глав)3:2Лозен
КРТракия (Пз)1:0Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:3Балкан (Варвара)   
КР  Чико-Бунара (Бяга)9:1Спартак (Кал) 
КРЛевски (Пат)2:4Брацигово 
КРОборище II (Пан)1:3Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 19 посетителя в сайта

Приятели

. .
.