СКОНТО ООД

altech.bg%20
СУ „Св. св. Кирил и Методий“ е №1 във волейбола ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 03 Март 2017 20:43

Тимът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло-червено) се наложи срещу СУ "Васил Левски" при VIII - X клас 

На 26 февруари (неделя) се проведоха срещите от общинския етап на ученическите игри по волейбол. Домакин на мачовете бе залата към градския стадион във Велинград.

Отборът на СУ "Св. св. Кирил и Методий" (в бяло) спечели финала при девойките (XI - XII клас) 

При юношите и девойките се отличиха възпитаниците на СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които завоюваха всички първи места.

Зрителите видяха атрактивен финал при юношите старша възраст (XI-XII клас)

Победителите спечелиха с резултат 2:1 гейма финалите срещу СУ „Васил Левски“ при юношите младша (VIII-X клас) и девойките старша възраст (XI-XII клас). СУ „Св. св. Кирил и Методий“ се наложи с 2:1 гейма и срещу отбора на ПГГС „Христо Ботев“ при юношите старша (XI-XII клас). Четвъртата квота за участие на областните ученически игри по волейбол пък бе осигурена при девойките младша възраст (VIII-X клас), където нямаше други участващи отбори.

Победителите от СУ "Св. св. Кирил и Методий" - Велинград при XI-XII клас

Най-голямата изненада във волейболния турнир поднесе селекцията на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови, която се пребори за първото място в конкуренцията на общо 4 тима при момичетата (V-VII клас). Във финала възпитаничките на училилището в с. Пашови надвиха с 2:1 гейма връстничките си от СУ „Св. св. Кирил и Методий“. Трети финишира ученическия тим на СУ „Васил Левски“, а четвърти – ОУ „Христо Ботев“.

Съставът на ПГГС "Христо Ботев" се представи достойно в битката за първото място при XI-XII клас

Общински първенец при момчетата (V-VII клас) е отбора на ОУ „Христо Ботев“, който бе безпогрешен във финала с 2:0 гейма срещу състава на ОУ „Неофит Рилски“.

Възпитаниците на ОУ "Христо Ботев" (в зелено) са общински първенци при момчетата (V-VII клас)

Първенците в отделните възрасти ще представят община Велинград в областните ученически състезания по волейбол.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - X кръг

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)
3:2Вихрен (Санд)
КРБанско
2:2Оборище (Пан)
КРБотев (Ихтиман)
4:2Велбъжд (Кн)
КРЧавдар (Етрополе)
3:0Надежда (Добр)
КРМиньор (Пк)
0:0Беласица (Пч)
КРСливнишки герой
1:1Рилски спортист
КРГерманея (Сб)
0:2Пирин (Разлог)
КРСептември (Сим)
0:0Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)
1:1Спортист (Своге)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)
4:2Марица (Белово)
КР Вихър (Ветрен)
0:3Величково
КР   Оборище II (Пан)
0:0Родопи (Коз)
КРТракиец (Глав)
2:0Локомотив (Септ)
КРБрацигово 
3:0Тракия (Пз)

14 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

КР Чико-Бунара (Бяга)
1:0Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)
1:2Левски (Пат)
КР Сарая
4:0Ботев (М. клисура)

Обл. п-во за деца - V кръг

13 октомври 2018 г. (събота) - 12:00 ч.

КРХебър (Пз)7:0Чепинец (Вел)   
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
10+1625
2Пирин (Разлог)
10+1723
3 Оборище (Панагюрище)
10+821
 4  Сливнишки герой (Сливница)
10+819
5 Банско
10+1019
6 Вихрен (Сандански)
10 016
7Рилски спортист (Самоков)
10-3 15
8Чавдар (Етрополе)
10+715
9Миньор (Перник)
10+413
10
Беласица (Петрич)
10+313
11Германея (Сапарева баня)
10-713
 12 Балкан (Ботевград)
10-312
13Марек (Дупница)
10 011
14Септември (Симитли)
10-511
 15  Ботев (Ихтиман)
10-79
16Надежда (Доброславци)
10-138
17Спортист (Своге)
10-116
18Велбъжд (Кюстендил)
10-242
 

Подробно класиране

Голмайстори (след IX кръг) - ЮЗ ТЛ

11Христо СпасовБанско
9Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
6Красимир ШапкаровПирин (Разлог)
6Тодор ЧаворскиМиньор (Перник)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XI кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марек (Дупница)-:-Хебър (Пз)
16:00Оборище (Пан)
-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Надежда (Добр)
-:-Балкан (Бот)
16:00Велбъжд (Кн)
-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Пирин (Разлог)
-:-Сливнишки герой
16:00Вихрен (Санд)
-:-Банско
16:00Беласица (Пч)
-:-Германея (Сб)
16:00Рилски спортист
-:-Септември (Сим)
16:00Спортист (Своге)
-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)
9+2222
2Левски (Паталеница)
9+821
3Чепинец (Велинград)
9+1220
 4 Балкан (Варвара)
9+1120
5Величково
9+917
6Брацигово
9+715
7Сарая
9+414
 8 Вихър (Ветрен)9+313
9Тракиец (Главиница)
9-912
10
Оборище II (Панагюрище)
9 010
11Родопи (Козарско)
9-58
 12 Тракия (Пазарджик)
9-108
13Спартак (Калугерово)
9-67
14Марица (Белово)
9-77
 15  Ботев (Момина клисура)
9-215
 16 Локомотив (Септември)
9-183
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

20 октомври 2018 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Марица (Белово)
-:-Оборище II (Пан)
16:00   Левски (Пат)
-:-Тракиец (Глав)
16:00Величково
-:-Тракия (Пз)
16:00Локомотив (Септ)
-:-Брацигово

21 октомври 2018 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Вихър (Ветрен)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Родопи (Коз)-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Ботев (М. клисура)
-:-Спартак (Кал)
16:00Балкан (Варвара)
-:-Сарая

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.