СКОНТО ООД

altech.bg%20
Септември (Симитли) с нов наставник ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 02 Март 2017 21:24

Спас Стоименов (вляво) бе утвърден като наставник на Септември (Симитли)

Спас Стоименов се завръща като старши треньор на третодивизионния Септември (Симитли). До момента той бе шеф на ДЮШ на клуба. Спас Стоименов заменя досегашният наставник Антон Бачев. Последният се оттегли по-рано през седмицата от треньорското кормило в мъжкия отбор на Симитли.

Спас Стоименов натрупа богат опит в миналото като наставник на Септември в „Б“ и „В“ група. Той ще стане третият старши треньор на тима през този сезон в Югозападната Трета лига след предшествениците си Иво Тренчев и Антон Бачев.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg Magicshop.bg
Magicshop.bg
Следете ни в:

"А" ОФГ Пз - XVI кръг

25 февруари 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00 Тракиец (Глав)-:-Чепинец (Вел)
14:00Чико-Бунара (Бяга)-:-Сарая
14:00Балкан (Варвара)-:-Братаница
14:00Левски (Пат)-:-Оборище II (Пан)
14:00Величково-:-Тракия (Пз) 
14:00Брацигово-:-Локомотив (Септ)
14:00Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Зенит (В. дол)-:-Спартак (Кал)

ЮЗ Трета лига - XVIII кръг

24 февруари 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРХебър (Пз)4:0Балкан (Бот)
КРБотев (Ихтиман)1:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)1:0Септември (Сим)
КРЧавдар (Етрополе)4:1Сливнишки герой
КРОФК Елин Пелин1:0Пирин (ГД)
КРПирин (Разлог)0:2Марек (Дупница)
КРВихрен (Санд)4:0Рилски спортист
КРБеласица (Пч)1:1ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)0:1Банско
Magicshop.bg
hippoland.net
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)17+3647
2Хебър (Пазарджик)17+2240
3 Вихрен (Сандански)17+2137
 4  Септември (Симитли)17+1531
5 Сливнишки герой (Сливница)17+426
6 Банско17+525
7 Пирин (Разлог)17+824
8Миньор (Перник)17+124
9Свобода (Пещера)17-623
10
Марек (Дупница)17+423
11Чавдар (Етрополе)17 022
 12 Беласица (Петрич)17-1122
13Рилски спортист (Самоков)17-121
14Пирин (Гоце Делчев)17-1419
 15  Балкан (Ботевград)17-418
16ОФК Елин Пелин17-2014
17Германея (Сапарева баня)17-298
18Ботев (Ихтиман)17-318
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

3 март 2018 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Хебър (Пз)-:-Ботев (Ихтиман)
15:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Свобода (Пещера)
15:00Рилски спортист-:-Беласица (Пч)
15:00Сливнишки герой-:-Пирин (Разлог)
15:00Марек (Дупница)-:-Германея (Сб)
15:00Септември (Сим)-:-ОФК Елин Пелин
15:00 Пирин (ГД)-:-Вихрен (Санд)
15:00Балкан (Бот)-:-Миньор (Пк)
15:00Банско -:-Чавдар (Етрополе)

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)15+5342
2Брацигово15+3238
3 Балкан (Варвара)15+2735
 4  Левски (Паталеница)15+1934
5 Чепинец (Велинград)15+2930
6 Оборище II (Панагюрище)15+323
7Вихър (Ветрен)
15-422
 8 Величково15+221
9Сарая15-417
10
Спартак (Калугерово)15-115
11Локомотив (Септември)15-315
 12 Тракия (Пазарджик)15-2914
13Родопи  (Козарско)15-1512
14Тракиец (Главиница)15-1811
 15  Братаница15-438
16Зенит (Ветрен дол)15-487
 

Подробно класиране

shopsector.com%20

"А" ОФГ Пз - XVII кръг

4 март 2018 г. (неделя) - 15:00 ч.

15:00Чепинец (Вел)-:-Брацигово
15:00Сарая-:-Тракиец (Глав)
15:00Родопи (Коз)-:-Балкан (Варвара)
15:00Оборище II (Пан)-:-Величково
15:00Тракия (Пз) -:-Чико-Бунара (Бяга)
15:00Локомотив (Септ)-:-Зенит (В. дол)
15:00Вихър (Ветрен)-:-Левски (Пат)
15:00Спартак (Кал)-:-Братаница
 

Кой е тук?

В момента има 73 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер