Чепинец стартира спасителната си акция с 0:0 в Дупница ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Февруари 2017 22:43

Нулевото равенство на стадион "Бончук" остана непроменено, въпреки възможностите и за двата тима

Отборите на Марек (Дупница) и Чепинец (Велинград) направиха 0:0 при рестарта на първенството в Югозападната Трета лига. Двубоят на култовия стадион „Бончук“ донесе първа точка за тима на гостите, който през есента записа серия от 17 поредни загуби.

Първата част бе лишена от чисти голови възможности, а играта на двата тима бе сравнително предпазлива.

След почивката Марек и Чепинец „вдигнаха оборотите“, но не съумяха да се изненадат, въпреки че имаше шансове и в двете посоки.

Играчите на Чепинец (в бяло) започнаха 2017-а година с нови екипи и надежди за оцеляване в ЮЗ Трета лига

За дупничани най-изгодното положение се откри пред Даниел Димитров в 56-та минута, но стражът на велинградчани Илиян Брадваров изби ударът му. Тимът на Чепинец пък бе най-близо до попадение в 77-та минута, когато опасен изстрел на Алек Манолов се отклони от напречната греда след намеса на вратаря Пламен Младенов.

В 86-та капитанът на велинградчани Николай Байраков получи тежка контузия. 33-годишният футболист скъса ахилес и бе заменен.

В 90-та минута главният рефер Йордан Воденичаров вдигна директен червен картон на Николай Николов от домакините. Завърналият се в тима 36-годишен играч нанесе непозволен удар на Алесандро Дамянов от Чепинец.

fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168