СКОНТО ООД

altech.bg%20
Шампионски дубъл за СУ „М. Драгинов“ в тениса на маса ПДФ Печат Е-мейл
Понеделник, 27 Февруари 2017 00:35

Най-много участници привлече турнирът при юношите (VIII - X клас) 

На 22 февруари 2017 г. бе даден официален старт на общинския етап от ученическите игри във Велинград. Възпитаниците на учебните заведения ще премерят сили в четири вида спорт – тенис на маса, волейбол, футбол и баскетбол.

Игрите бяха открити с турнира по тенис на маса. Негов традиционен и любезен домакин е ПГГС „Христо Ботев“.

Най-много отбори участваха при юношите (VIII-X клас). В битката за първото място се включиха четири велинградски учебни заведения - СУ „Св. св. Кирил и Методий“, ПГИТ „Алеко Константинов“, ПГГС „Христо Ботев“ и ПГД „Иван Вазов“, както и тимовете на СУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка и СУ „Методий Драгинов“ – с. Драгиново.

Общински първенец стана селекцията на СУ „Св. св. Кирил и Методий“ – Велинград, следван от отборите на СУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка и ПГИТ „Алеко Константинов“. Това на практика бе и единствения успех за училище от територията на града. Останалите шампионски титли отидоха в посока Драгиново и Света Петка.

При момичетата и девойките доминираха тимовете на СУ "Методий Драгинов"

СУ „Методий Драгинов“ грабна първите места в надпреварата при момичетата (V-VII клас) и девойките (VIII-X клас). И в двете възрастови групи участваха по три училища. При по-малките конкуренцията оформиха още ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови и ОУ „Георги Бенковски“ – Велинград, които заеха съответно второ и трето място. При по-големите пък участваха още ПГИТ „Алеко Константинов“ и СУ „Св. св. Кирил и Методий“, които в този ред оформиха призовата тройка.

Отборът на СУ „Христо Смирненски“ – с. Света Петка триумфира като краен победител при момчетата (V-VII клас). Второто място остана за СУ „Методий Драгинов“, трети са възпитаниците на ОУ „Иван Вазов“ – с. Пашови, а четвърти – ОУ „Христо Ботев“ – Велинград.

Общинският турнир по тенис на маса премина при отлична организация и домакинство на ПГГС "Христо Ботев"

Победителите в отделните възрастови групи се класират по право за областния етап от ученическите игри по тенис на маса.

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg mallbg.com%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРилски спортист
1:1Оборище (Пан)
КРЧавдар (Етрополе)4:2Надежда (Добр)
КРБанско1:0Беласица (Пч)
КРБотев (Ихтиман)0:2ФК Кюстендил
КРМарек (Дупница)
1:1Септември (Сим)
КРСливнишки герой0:0Миньор (Пк)
КРПерун (Кресна)0:3Спортист (Своге)

23 октомври 2019 г. (сряда) - 16:00 ч.

16:00Вихрен (Санд)
-:-Балкан (Бот)
Пирин (Разлог)-почива

4-та лига Пз - VIII кръг

12 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:1Балкан (Варвара)
КРРодопи (Коз)0:2Левски (Пат)
КР  Вихър (Ветрен)0:2Тракиец (Глав)
КРВеличково4:0Сарая

13 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРЧепинец (Вел)9:0Лозен
КРЧико-Бунара (Бяга)7:1Марица (Белово)
КРСпартак (Кал)4:0Светкавица (Син)    
КРЛокомотив (Септ)1:2Брацигово
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
11+2329
2ФК Кюстендил11+1022
3Септември (Симитли)10+820
4Вихрен (Сандански)10+6 20
5Спортист (Своге)10+419
6Оборище (Панагюрище)11+918
7Сливнишки герой (Сливница)10+818
8
Беласица (Петрич)10-115
9
Надежда (Доброславци)10 011
10
Банско10 011
11Чавдар (Етрополе)11-110
  12Ботев (Ихтиман)10-89
13Марек (Дупница)10-139
14Рилски спортист (Самоков)10-117
 15  Перун (Кресна)11-187
16Пирин (Разлог)10-87
17Балкан (Ботевград)9-86
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след VI кръг)

6Методи КостовВихрен (Санд)
6Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
5Николай БотевЧавдар (Етрополе)
5Росен ЙордановМарек (Дупница)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XII кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Оборище (Пан)-:-Ботев (Ихтиман)
16:00Беласица (Пч)
-:-Марек (Дупница)
16:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
16:00Надежда (Добр)
-:-Вихрен (Санд)
16:00Спортист (Своге)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Септември (Сим)-:-Рилски спортист
16:00Балкан (Бот)-:-Банско
16:00Пирин (Разлог)-:-Перун (Кресна)
Миньор (Пк)-почива

Класиране - 4-та лига - Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)8+4124
2Спартак (Калугерово)8+619
3Брацигово8+2918
 4 Чепинец (Велинград)8+2218
5Левски (Паталеница)8-116
6Балкан (Варвара)8+1213
7Локомотив (Септември)8+513
 8 Марица (Белово)8+112
9Величково8+110
10
Тракиец (Главиница)8-29
11Родопи (Козарско)8-28
 12 Лозен8-316
13Тракия (Пазарджик)8-116
14Сарая8-106
 15  Вихър (Ветрен)8-211
 16 Светкавица (Синитево)8-391
 

Временно класиране

4-та лига Пз - IX кръг

19 октомври 2019 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
16:00Левски (Пат)-:-Величково 
16:00Брацигово-:-Вихър (Ветрен)
16:00Лозен-:-Родопи (Коз)

20 октомври 2019 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00
Светкавица (Син)
-:-Чепинец (Вел)
16:00Тракиец (Глав)-:-Чико-Бунара (Бяга)  
16:00Балкан (Варвара)-:-Локомотив (Септ)
16:00Марица (Белово)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.