СКОНТО ООД

altech.bg%20
Крайно класиране в ЮЗ Трета лига - сезон 2016/17 ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 03 Юни 2017 22:20

Ю Г О З А П А Д Н А Т Р Е Т А Л И Г А

сезон 2016/17 г.

КРАЙНО КЛАСИРАНЕ 

  ОТБОР М П Р З ГОЛ. Р. Т
1 СТРУМСКА СЛАВА /РАДОМИР/ 34 23 9 2 76 20 78
2 СЕПТЕМВРИ /СИМИТЛИ/ 34 21 9 4 62 28 72
3 МИНЬОР /ПЕРНИК/ 34 20 8 6 58 37 68
4 СЛИВНИШКИ ГЕРОЙ /СЛИВНИЦА/ 34 19 2 13 69 39 59
5 БЕЛАСИЦА /ПЕТРИЧ/ 34 16 11 7 52 34 59
6 ХЕБЪР /ПАЗАРДЖИК/ 34 18 4 12 68 41 58
7 ЧАВДАР /ЕТРОПОЛЕ/ 34 17 2 15 60 46 53
8 МАРЕК /ДУПНИЦА/ 34 15 7 12 51 50 52
9 РИЛСКИ СПОРТИСТ /САМОКОВ/ 34 12 7 15 53 61 43
10 ПИРИН /ГОЦЕ ДЕЛЧЕВ/ 34 12 6 16 45 41 42
11 ПИРИН /РАЗЛОГ/ 34 11 8 15 36 55 41
12 БАЛКАН /БОТЕВГРАД/ 34 11 7 16 54 55 40
13 БОТЕВ /ИХТИМАН/ 34 12 2 20 49 72 38
14 ГЕРМАНЕЯ /САПАРЕВА БАНЯ/ 34 11 5 18 52 52 38
15 ВИХРЕН /САНДАНСКИ/ 34 10 7 17 36 46 37
16 СВОБОДА /ПЕЩЕРА/ 34 11 4 19 36 75 37
17 ВЕЛБЪЖД /КЮСТЕНДИЛ/ 34 9 5 20 44 63 32
18 ЧЕПИНЕЦ /ВЕЛИНГРАД/ 34 5 3 26 33 119 18

Забележка: При равенство в точките между два и повече отбора под внимание се вземат директните двубои между тях

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

18:00       Балкан (Бот)-:-Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Чавдар (Етрополе)
3+24
9
Банско2+33
10
Септември (Симитли)
1+23
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Марек (Дупница)
3-61
17Балкан (Ботевград)
2-50
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 59 посетителя в сайта

Приятели

. .
.