СКОНТО ООД

altech.bg%20
Рефер от Сандански свири Марек - Чепинец ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 24 Февруари 2017 11:11

Йордан Воденичаров (с топката) бе назначен за главен рефер на двубоя между Марек и Чепинец

Представители на областната съдийска колегия в Благоевград получиха наряд за съботната среща между Марек (Дупница) и Чепинец (Велинград). С този и още 8 двубоя на практика се подновява първенството в Югозападната Трета лига.

Валентин Лазаров

Главен рефер на стадион „Бончук“ ще бъде Йордан Воденичаров от Сандански. Негови асистенти ще бъдат Георги Стоянов и Добрин Стоилов. Резервен съдия на срещата е Марио Хаджиев.

Делегатски пратеник на двубоя е председателят на ОС на БФС – Перник Валентин Лазаров.

Йордан Воденичаров свири последния официален мач на Чепинец за календарната 2016 г. Арбитърът от Сандански ръководи визитата на велинградчани на Свобода (Пещера), спечелена от домакините с 2:0.

Георги БЕЛЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
shopsector.com%20

Есенно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
17+2344
2Оборище (Панагюрище)
17+1337
3 Сливнишки герой (Сливница)
17+1735
 4  Пирин (Разлог)
17+1634
5 Банско
17+1533
6 Вихрен (Сандански)
17+531
7Беласица (Петрич)
17+925
8Миньор (Перник)
17+224
9Рилски спортист (Самоков)
17 024
10
Чавдар (Етрополе)
17+520
11Марек (Дупница)
17 020
 12 Германея (Сапарева баня)
17-1220
13Балкан (Ботевград)
17-1017
14Септември (Симитли)
17-517
 15  Ботев (Ихтиман)
17-1016
16Надежда (Доброславци)
17-2014
17Спортист (Своге)
17-1411
18Велбъжд (Кюстендил)
17-343
 

Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

17Христо СпасовБанско
16Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
10Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

Есенно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
15+4540
2Чепинец (Велинград)
15+2335
3Левски (Паталеница)
15+2635
 4 Балкан (Варвара)
15+1830
5Тракиец (Главиница)
15-825
6Брацигово
15+1225
7Сарая
15+825
 8 Величково
15+822
9Тракия (Пазарджик)
15-521
10
Вихър (Ветрен)
15-617
11Спартак (Калугерово)
15-115
 12 Оборище II (Панагюрище)
15-1313
13Родопи (Козарско)
15-812
14Марица (Белово)
15-239
 15  Локомотив (Септември)
15-396
 16 Ботев (Момина клисура)
15-375
 

Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 70 посетителя в сайта

Приятели

. .
.