СКОНТО ООД

altech.bg%20
21 медала за ПК Белмекен от турнира „Шампион“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 29 Януари 2017 15:09

Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха отлично на плувния турнир в Пазарджик

На 28 януари 2017 г. в Пазарджик се проведе традиционния и вече международен турнир по плуване „Шампион”, организиран от ПК Шампион.

Плувен клуб Белмекен - Велинград с треньор Йорданка Пенина участва с 19 състезатели във възрастите 2003 - 2009 г., които спечелиха 21 медала - 9 златни, 9 сребърни и 3 бронзови. С по 2 златни медала са Лета Бучкова, Ивана Цвеева и Христо Джонгалов, със златен и сребърен медал са Борис Харизанов, Яким Митев и Емил Юруков, със сребърни и бронзови медали се окичиха Мария Ангелова, Теодора Кръстева, Катерина Бързакова, Костадин Ачев, Антон Симеонов, Ангел Божков и Кристина Бончева.

Добро представяне записаха и Ивайла Каранейчева, Мирослав Бозев, Атина Арнаудова, Алекс Бошнаков, Илиана Кейбашиева, Александра Радкова, за повечето от които това бе първо състезание.

Всички участници получиха грамоти и награди от СК „Шампион” - Пазарджик.

Velsport24.com

 
Следете ни в:
mallbg.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Миньор (Перник)
18+2842
2Септември (Симитли)17+2041
3Спортист (Своге)18+1037
4Вихрен (Сандански)18+10 37
5Оборище (Панагюрище)18+1534
6ФК Кюстендил18+1032
7Сливнишки герой (Сливница)18+527
8
Банско17+826
9
Чавдар (Етрополе)18+423
10
Беласица (Петрич)18-522
11Ботев (Ихтиман)18-1022
  12Надежда (Доброславци)18-718
13Пирин (Разлог)18-1017
14Марек (Дупница)18-2016
 15  Балкан (Ботевград)18-1715
16Рилски спортист (Самоков)18-2011
17Перун (Кресна)18-317
 

Есенно класиране Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ

16Методи КостовВихрен (Санд)
11Калоян ЙосифовМиньор (Перник)
11Александър АлександровФК Кюстендил
shopsector.com%20

Крайно Класиране - 4-та лига - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)16+5244
2Брацигово15+3837
3Чепинец (Велинград)16+2934
 4 Балкан (Варвара)15+2729
5Локомотив (Септември)16+1329
6Марица (Белово)16+926
7Левски (Паталеница)16+122
 8 Спартак (Калугерово)16-1121
9Величково16+319
10
Тракиец (Главиница)16-1017
11Родопи (Козарско)16-817
 12 Сарая16-2412
13Лозен16-4211
14Тракия (Пазарджик)16-2111
 15  Вихър (Ветрен)16-566
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 25 посетителя в сайта

Приятели

. .
.