СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 10 февруари решават за старта на ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Януари 2017 19:15

Шефовете в БФС чакат последната дума от клубовете за изместването на мачовете от неделя в събота

Дилемата „събота или неделя“ в Югозападната Трета лига ще остане в сила до 10 февруари 2017 г. Тогава Зоналният съвет на БФС – София организира работна среща с клубовете от третия ешелон. На сбирката, насрочена за 11:00 ч., трябва да бъде взето и окончателното решение в кой ден от седмицата ще се играят мачовете от първенството през пролетта.

„Почти сигурно шампионатът в Югозападната Трета лига ще бъде възобновен на 25 февруари 2017 г. (събота)“, научи от сигурен източник velsport24.com.

„Вариантът мачовете от кръговете да се играят в неделя, каквато бе традицията в последните десетилетия, е минимален“, коментира човек с висок пост в зоналната футболна централа.

Въпреки това официалното решение ще бъде взето на работната среща на 10 февруари, на която са поканени да участват представители на всички 18 клуба от Югозападната Трета лига.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Левски (Ракитово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:1Величково
КРЛевски (Пат)0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:3Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)0:0Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)3:2Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.