СКОНТО ООД

altech.bg%20
На 10 февруари решават за старта на ЮЗ Трета лига ПДФ Печат Е-мейл
Четвъртък, 19 Януари 2017 20:15

Шефовете в БФС чакат последната дума от клубовете за изместването на мачовете от неделя в събота

Дилемата „събота или неделя“ в Югозападната Трета лига ще остане в сила до 10 февруари 2017 г. Тогава Зоналният съвет на БФС – София организира работна среща с клубовете от третия ешелон. На сбирката, насрочена за 11:00 ч., трябва да бъде взето и окончателното решение в кой ден от седмицата ще се играят мачовете от първенството през пролетта.

„Почти сигурно шампионатът в Югозападната Трета лига ще бъде възобновен на 25 февруари 2017 г. (събота)“, научи от сигурен източник velsport24.com.

„Вариантът мачовете от кръговете да се играят в неделя, каквато бе традицията в последните десетилетия, е минимален“, коментира човек с висок пост в зоналната футболна централа.

Въпреки това официалното решение ще бъде взето на работната среща на 10 февруари, на която са поканени да участват представители на всички 18 клуба от Югозападната Трета лига.

Борислав ЙОРДАНОВ

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРБотев (Ихтиман)1:2Оборище (Пан)
КРВелбъжд (Кн)0:0Чавдар (Етрополе)
КРВихрен (Санд)2:0Банско
КРСливнишки герой1:0Левски (Чепинци)
КРНадежда (Добр)2:4Пирин (ГД)
КРБеласица (Пч)2:2Марек (Дупница)
КРБалкан (Бот)0:1Гранит (Владая)
КРПерун (Кресна)0:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)0:3ФК Кюстендил

"А" РГ Пз - VI кръг

22 септември 2020 г. (вторник) - 17:00 ч.

КРЛокомотив (Септ)1:1Чепинец (Вел)
КРЛозен1:2Чико-Бунара (Бяга) 
КРБалкан (Варвара)1:0Левски (Пат)
КРВеличково3:1Сарая
КР Левски (Ракитово)3:0Родопи (Коз)
КР Брацигово7:2Тракия (Пз)
КРСпартак (Кал)1:0Оборище II (Пан)
КРВихър (Ветрен)0:0Тракиец (Глав)
 Марица (Белово)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)7+1119
2Беласица (Петрич)7+717
3ФК Кюстендил7+1516
4Марек (Дупница)7+10 14
5Оборище (Панагюрище)7+413
6Чавдар (Етрополе)7+512
7Гранит (Владая)7-411
8
Ботев (Ихтиман)7+311
9
Балкан (Ботевград)7+311
10
Сливнишки герой (Сливница)7+110
11Надежда (Доброславци)7-39
12Рилски спортист (Самоков)7-48
13Пирин (Гоце Делчев)7 07
14Пирин (Разлог)7-67
 15  Велбъжд (Кюстендил)7-124
16
Перун (Кресна)7-84
17Левски (Чепинци)7-113
18Банско7-110
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VIII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Оборище (Пан)-:-Пирин (Разлог)
17:00Чавдар (Етрополе)-:-Перун (Кресна)
17:00Марек (Дупница)-:-Рилски спортист
17:00Беласица (Пч)-:-Ботев (Ихтиман)
17:00ФК Кюстендил-:-Сливнишки герой
17:00Левски (Чепинци)-:-Балкан (Бот)
17:00Гранит (Владая)-:-Вихрен (Санд)
17:00Пирин (ГД)-:-Велбъжд (Кн)
17:00Банско-:-Надежда (Добр)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)6+1618
 2 Балкан (Варвара)6+1418
3Левски (Паталеница)6+1515
 4 Чепинец (Велинград)6+1214
5Брацигово5+1912
6Величково5+310
7Марица (Белово)5+38
 8 Оборище II (Панагюрище)6-57
9Тракиец (Главиница)6-57
10
Спартак (Калугерово)6-116
11Родопи (Козарско)5-15
 12 Вихър (Ветрен)6-74
13Тракия (Пазарджик)5-74
14Локомотив (Септември)6-114
15Левски (Ракитово)6-73
16Сарая5-203
17Лозен6-180
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - VII кръг

26 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Сарая-:-Марица (Белово)
17:00     Родопи (Коз)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Тракиец (Глав)-:-Лозен
17:00Тракия (Пз)-:-Величково

27 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Балкан (Варвара)   
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен) 
17:00Левски (Пат)-:-Брацигово 
17:00Оборище II (Пан)-:-Локомотив (Септ)
 Левски (Ракитово)-почива

Кой е тук?

В момента има 13 посетителя в сайта

Приятели

. .
.