СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Петък, 23 Декември 2016 23:21
Кметът на Велинград д-р Костадин Коев (вдясно) и заместникът му Атанас Палигоров уважиха събитието

29 спортисти от 9 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2016 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 22 декември. Домакин на събитието бе Туристически информационен център.

Представители на всички велинградски клубове дойдоха в ТИЦ - Велинград 

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през следващата 2017 година.

Шефът на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин (вляво) награждава Ангел Йовчев от ПК Белмекен

Официални гости на събитието бяха заместник-кмета Атанас Палигоров, както и управителите на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин и на ВКТВ - Йордан Нанов.

Най-добрата състезателка на ПК Чепинец Василена Белева бе наградена от кмета д-р Коев

Официалните гости връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Двойката на КСТ "Импулс" Диана Енчева - Никита Воронин получи отличията си от градоначалника

За празничната атмосфера доприносоха и изпълненията на Лилия Радойчева от ВГ "Караоке", Михаела Нанова от ДЮВИШ "Звънче" и едни от най-малките таланти на КСТ "Импулс".

Юношата Краси Кючуков бе сред отличените от ФК Чепинец

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията в ТИЦ - Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2016 г.

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК”Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Вангелина Драганова, Ангел Йовчев, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Димитър Лачев, Александър Терзиев, Николай Василев

ВК „Велинград волей” - Николай Ласков, Спас Манолов, Ивайло Санкев

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Васил Игнатов, Назми Асанов, Димитър Начев

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Ивайло Горанов

КСТ „Импулс” - Диана Енчева - Никита Воронин, Габриела Навякова - Мирослав Бозев, Ивана Цвеева - Георги Драев

СК "Здраве и дълголетие" - Иванка Даскалова, Незабравка Янакова 

Филип УСТАБАШИЕВ

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСвобода (Пещера)3:1Вихрен (Санд)
КРСливнишки герой1:3Хебър (Пз)
КРБотев (Ихтиман)1:2Беласица (Пч)
КРРилски спортист5:1Германея (Сб)
КРСептември (Сим)
1:1Чавдар (Етрополе)
КР Пирин (ГД)0:2Пирин (Разлог)
КРМарек (Дупница)3:0Миньор (Пк)
КРБанско 6:2Балкан (Бот)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

ППЦСКА 1948 (Сф)3:0ОФК Елин Пелин

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

18 ноември 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРБалкан (Варвара) 6:2Зенит (В. дол)        
СЛБратаница 0:4 Брацигово
КРТракия (Пз) 0:1 Родопи (Коз)

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

11:00Оборище II (Пан)-:-Вихър (Ветрен)      

19 ноември 2017 г. (неделя) - 14:00 ч.

ВП  Чепинец (Вел)3:1Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Тракиец (Глав)
14:00Сарая-:-Левски (Пат)
14:00Локомотив (Септ)-:-Чико-Бунара (Бяга)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - XIII кръг

19 ноември 2017 г. (неделя) - 11:00 ч.

КРЧепинец (Вел)1:1Пирин 2001 (Блгр)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)15+2941
2Вихрен (Сандански)16+2237
3 Хебър (Пазарджик)16+2137
 4  Септември (Симитли)16+1530
5 Банско16+625
6 Миньор (Перник)16+224
7 Сливнишки герой (Сливница)16+323
8Свобода (Пещера)16-523
9Пирин (Разлог)16+823
10
Марек (Дупница)16+422
11Рилски спортист (Самоков)16+121
 12 Чавдар (Етрополе)16 021
13Беласица (Петрич)16-1219
14Пирин (Гоце Делчев)16-1616
 15  Балкан (Ботевград)16-715
16ОФК Елин Пелин15-1611
17Германея (Сапарева баня)16-278
18Ботев (Ихтиман)16-288
 

Подробно класиране

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)13+4836
2Брацигово13+2632
3 Балкан (Варвара)13+2229
 4  Левски (Паталеница)13+1528
5 Чепинец (Велинград)13+2727
6 Вихър (Ветрен)13-321
7Оборище II (Панагюрище)
13+219
 8 Величково13+318
9Сарая13 017
10
Локомотив (Септември)13+215
11Тракия (Пазарджик)13-2614
 12 Спартак (Калугерово)13-212
13Родопи  (Козарско)13-159
14Тракиец (Главиница)13-168
 15  Зенит (Ветрен дол)13-427
16Братаница13-415
 

Подробно класиране

parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 88 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер