СКОНТО ООД

altech.bg%20
Наградиха най-добрите спортисти на Велинград за 2016-а ПДФ Печат Е-мейл
Събота, 24 Декември 2016 00:21
Кметът на Велинград д-р Костадин Коев (вдясно) и заместникът му Атанас Палигоров уважиха събитието

29 спортисти от 9 велинградски клуба бяха отличени с индивидуални призове за постиженията си през 2016 година. Церемонията, организирана от община Велинград се проведе на 22 декември. Домакин на събитието бе Туристически информационен център.

Представители на всички велинградски клубове дойдоха в ТИЦ - Велинград 

Тържеството бе открито от кмета на община Велинград д-р Костадин Коев. Градоначалникът поздрави спортистите за постиженията им през годината и им пожела още по-големи успехи през следващата 2017 година.

Шефът на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин (вляво) награждава Ангел Йовчев от ПК Белмекен

Официални гости на събитието бяха заместник-кмета Атанас Палигоров, както и управителите на ОП "СИП и ТИЦ" Борис Станудин и на ВКТВ - Йордан Нанов.

Най-добрата състезателка на ПК Чепинец Василена Белева бе наградена от кмета д-р Коев

Официалните гости връчиха призовете на най-заслужилите възпитаници на велинградските клубове, представители на 6 вида спорт – футбол, волейбол, плуване, спортни танци, ски бягане и бойни изкуства.

Двойката на КСТ "Импулс" Диана Енчева - Никита Воронин получи отличията си от градоначалника

За празничната атмосфера допринесоха и изпълненията на Лилия Радойчева от ВГ "Караоке", Михаела Нанова от ДЮВИШ "Звънче" и едни от най-малките таланти на КСТ "Импулс".

Юношата Краси Кючуков бе сред отличените от ФК Чепинец

Събитието бе закрито с празничен коктейл за състезатели, треньори и гости на церемонията в ТИЦ - Велинград, подготвен от възпитаниците на ПГИТ "Алеко Константинов".

Велинградските спортисти получиха заслужено признание за успехите си през 2016 г.

СК „Атлас” - Любомир Папарков, Даниел Бошнаков, Александра Влахова

ПК Чепинец” - Василена Белева, Христине Стоилова, Георги Целев

ПК „Белмекен” - Вангелина Драганова, Ангел Йовчев, Георги Сейменов

СК „Бойни изкуства” - Димитър Лачев, Александър Терзиев, Николай Василев

ВК „Велинград волей” - Николай Ласков, Спас Манолов, Ивайло Санкев

ФК „ПГГС Христо Ботев” - Васил Игнатов, Назми Асанов, Димитър Начев

ФК „Чепинец” - Краси Кючуков, Медиан Паров, Ивайло Горанов

КСТ „Импулс” - Диана Енчева - Никита Воронин, Габриела Навякова - Мирослав Бозев, Ивана Цвеева - Георги Драев

СК "Здраве и дълголетие" - Иванка Даскалова, Незабравка Янакова 

Филип УСТАБАШИЕВ

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

"А" ОФГ Пз - XXIX кръг

25 май 2019 г. (събота) - 17:00 ч.

КРСарая
2:3Чепинец (Вел)
КРЛевски (Пат)
2:2Величково
КР Тракиец (Глав)
2:4 Марица (Белово)
СЛЛокомотив (Септ)
3:0Ботев (М. клисура)
КРЧико-Бунара (Бяга)
5:3Оборище II (Пан)
КРСпартак (Кал)
3:1 Вихър (Ветрен)
КРТракия (Пз)
1:1Балкан (Варвара)
КР Брацигово
1:2Родопи (Коз)

ЮЗ Трета лига - XXXIII кръг

23 май 2019 г. (четвъртък) - 18:00 ч.

КРМиньор (Пк)
1:2Хебър (Пз)
КРВихрен (Санд)
1:0Оборище (Пан)
КРСливнишки герой
4:0Балкан (Бот)
КРБеласица (Пч)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:3Септември (Сим)
КРМарек (Дупница)
3:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)
0:0Чавдар (Етрополе)
КРРилски спортист
3:2Надежда (Добр)
КРСпортист (Своге)
2:2Банско
hippoland.net
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)33+5287
2Оборище (Панагюрище)33+3272
3 Вихрен (Сандански)
33+1862
 4  Сливнишки герой (Сливница)
33+2557
5 Банско
33+2357
6 Миньор (Перник)
33+1655
7Пирин (Разлог)
33+848
8Рилски спортист (Самоков)
33+146
9Беласица (Петрич)
33+543
10
Марек (Дупница)
33-141
11Чавдар (Етрополе)
33+840
 12 Септември (Симитли)
33-239
13Надежда (Доброславци)
33-1737
14Спортист (Своге)
33-1537
 15  Балкан (Ботевград)
33-1735
16Германея (Сапарева баня)
33-3230
17Ботев (Ихтиман)33-4129
18Велбъжд (Кюстендил)33-638
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (до XXXI кръг)

24Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
shopsector.com%20

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
29+8574
2Чепинец (Велинград)
29+3767
3Сарая
29+2152
 4 Балкан (Варвара)
29+1345
5Левски (Паталеница)
29+1645
6Брацигово
29+1645
7Тракиец (Главиница)
29-1641
 8 Спартак (Калугерово)
29+538
9Тракия (Пазарджик)
29-1636
10
Величково
29-434
11Локомотив (Септември)
29-1734
 12 Марица (Белово)
29-1833
13Вихър (Ветрен)
29-2532
14Родопи (Козарско)
29-1630
 15  Оборище II (Панагюрище)
29-1530
 16 Ботев (Момина клисура)
29-6611
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 34 посетителя в сайта

Приятели

. .
.