СКОНТО ООД

altech.bg%20
Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Декември 2016 18:44

С участието на 39 отбора от Пазарджишка и Пловдивска област ще се проведе 17-тото издание на турнира по футзал за купата „Пазарджик-2016”. Състезанието започва на 24-ти декември в спортна зала „Васил Левски”, а финалите ще бъдат от 16 часа на 26-ти декември. Заради нестандартния брой на участващите отбори, който е и рекорден в досегашната история на турнира групите са 13, като във всяка от тях има по три тима.

 

Програма за мачовете от 17-ия Коледен турнир по футзал

 

 8.30 Форест – Септемврийци

 

8.55 Министри – Санкт Паули

 

9.20 Главиница – Гръмотевиците

 

9.50 Хулиганите – Брацигово

 

10.15 Мишел – Белово

 

10.40 Плажа – Юнак

 

11.05 Чико – Лестър

 

11.30 ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ

 

11.40 Примавера – Пазарджик

 

12.05 Костандово – Техно консулт

 

12.30 Паталеница – Уориърс

 

13.00 Фрийстайл – Инкредибъл

 

13.25 Тракиец – Виа орбита

 

13.50 Елиткар – Барса

 

2 кръг

 

14.15 Форест – БГМ

 

14.45 Министри – Силата

 

15.10 Главиница – Елшица

 

15.35 Хулигани – Зенит

 

16.00 Мишел – Хебър00

 

16.25 Плажа Варвара – Блатница

 

16.55 Чико – Хебър старша

 

17.25 Примавера – Црънча

 

17.50 Костандово – Велинград

 

ВТОРИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

9.00 Паталеница – Сано

 

9.25 Фрийстайл – Изток

 

9.50 Тракиец – Атлетик

 

10.15 Елиткар – Карабунар

 

3 кръг 

 

10.45 БГМ – Септемврийци

 

11.10 Силата – Санкт Паули

 

11.35 Елшица – Гръмотевиците

 

12.00 Зенит – Брацигово

 

12.25 Хебър00 – Белово

 

13.00 Блатница - Юнак

 

13.25 Хебър старша – Лестър

 

13.50 Црънча – Пазарджик

 

14.15 Велинград – Техно консулт

 

14.45 Сано – Уориърс

 

15.10 Изток – Инкредибъл

 

15.35 Атлетик – Виа орбита

 

16.00 Карабунар – Барса

 

16.30 ПЪРВИ 1/8 ФИНАЛ        1А - 1B

 

17.00 ВТОРИ 1/8 ФИНАЛ         1C – 1D

 

17.30 ТРЕТИ 1/8 ФИНАЛ          1E1F

 

18.00 ЧЕТВЪРТИ 1/8 ФИНАЛ    1G – 1H

 

26.12.2016 ТРЕТИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

09.00 ПЕТИ 1/8 ФИНАЛ               1I1J

 

09.25 ШЕСТИ 1/8 ФИНАЛ            1K – 2НДП-1

 

09.50 СЕДМИ 1/8 ФИНАЛ            1Л -  2HДП-2

 

10.15 ОСМИ 1/8 ФИНАЛ              1М – 2НДП-3

 

10.40 ПЪРВИ 1/4 ФИНАЛ        Поб.1 1/8 - Поб. 3 1/8

 

11.05 ВТОРИ 1/4 ФИНАЛ        Поб. 2 1/8 – Поб. 4 1/8

 

11.30 ТРЕТИ 1/4 ФИНАЛ         Поб. 5 1/8 – Поб. 7 1/8

 

11.55 ЧЕТВЪРТИ 1/4 ФИНАЛ   Поб. 6 1/8 – Поб. 8 1/8

 

12.20 ПЪРВИ 1/2 ФИНАЛ        Поб.1-3 срещу Поб. 2-4

 

12.45 ВТОРИ 1/2 ФИНАЛ        Поб. 5-7 срещу Поб. 6-8

16.00    Мач за 3-4 място       

16.30    ФИНАЛ

 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 38 посетителя в сайта

Приятели

. .
.