СКОНТО ООД

shopsector.com%20
Пълната програма на 17-ия Коледен турнир по футзал ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 18 Декември 2016 18:44

С участието на 39 отбора от Пазарджишка и Пловдивска област ще се проведе 17-тото издание на турнира по футзал за купата „Пазарджик-2016”. Състезанието започва на 24-ти декември в спортна зала „Васил Левски”, а финалите ще бъдат от 16 часа на 26-ти декември. Заради нестандартния брой на участващите отбори, който е и рекорден в досегашната история на турнира групите са 13, като във всяка от тях има по три тима.

 

Програма за мачовете от 17-ия Коледен турнир по футзал

 

 8.30 Форест – Септемврийци

 

8.55 Министри – Санкт Паули

 

9.20 Главиница – Гръмотевиците

 

9.50 Хулиганите – Брацигово

 

10.15 Мишел – Белово

 

10.40 Плажа – Юнак

 

11.05 Чико – Лестър

 

11.30 ОФИЦИАЛНО ОТКРИВАНЕ

 

11.40 Примавера – Пазарджик

 

12.05 Костандово – Техно консулт

 

12.30 Паталеница – Уориърс

 

13.00 Фрийстайл – Инкредибъл

 

13.25 Тракиец – Виа орбита

 

13.50 Елиткар – Барса

 

2 кръг

 

14.15 Форест – БГМ

 

14.45 Министри – Силата

 

15.10 Главиница – Елшица

 

15.35 Хулигани – Зенит

 

16.00 Мишел – Хебър00

 

16.25 Плажа Варвара – Блатница

 

16.55 Чико – Хебър старша

 

17.25 Примавера – Црънча

 

17.50 Костандово – Велинград

 

ВТОРИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

9.00 Паталеница – Сано

 

9.25 Фрийстайл – Изток

 

9.50 Тракиец – Атлетик

 

10.15 Елиткар – Карабунар

 

3 кръг 

 

10.45 БГМ – Септемврийци

 

11.10 Силата – Санкт Паули

 

11.35 Елшица – Гръмотевиците

 

12.00 Зенит – Брацигово

 

12.25 Хебър00 – Белово

 

13.00 Блатница - Юнак

 

13.25 Хебър старша – Лестър

 

13.50 Црънча – Пазарджик

 

14.15 Велинград – Техно консулт

 

14.45 Сано – Уориърс

 

15.10 Изток – Инкредибъл

 

15.35 Атлетик – Виа орбита

 

16.00 Карабунар – Барса

 

16.30 ПЪРВИ 1/8 ФИНАЛ        1А - 1B

 

17.00 ВТОРИ 1/8 ФИНАЛ         1C – 1D

 

17.30 ТРЕТИ 1/8 ФИНАЛ          1E1F

 

18.00 ЧЕТВЪРТИ 1/8 ФИНАЛ    1G – 1H

 

26.12.2016 ТРЕТИ СЪСТЕЗАТЕЛЕН ДЕН

 

09.00 ПЕТИ 1/8 ФИНАЛ               1I1J

 

09.25 ШЕСТИ 1/8 ФИНАЛ            1K – 2НДП-1

 

09.50 СЕДМИ 1/8 ФИНАЛ            1Л -  2HДП-2

 

10.15 ОСМИ 1/8 ФИНАЛ              1М – 2НДП-3

 

10.40 ПЪРВИ 1/4 ФИНАЛ        Поб.1 1/8 - Поб. 3 1/8

 

11.05 ВТОРИ 1/4 ФИНАЛ        Поб. 2 1/8 – Поб. 4 1/8

 

11.30 ТРЕТИ 1/4 ФИНАЛ         Поб. 5 1/8 – Поб. 7 1/8

 

11.55 ЧЕТВЪРТИ 1/4 ФИНАЛ   Поб. 6 1/8 – Поб. 8 1/8

 

12.20 ПЪРВИ 1/2 ФИНАЛ        Поб.1-3 срещу Поб. 2-4

 

12.45 ВТОРИ 1/2 ФИНАЛ        Поб. 5-7 срещу Поб. 6-8

16.00    Мач за 3-4 място       

16.30    ФИНАЛ

 

Velsport24.com

 
fashionmix.eu%20 kalapod.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:
shopsector.com%20
shopsector.com%20
hippoland.net

Крайно класиране - ЮЗ 3-та лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Струмска слава (Радомир)34+5678
2Септември (Симитли)34+34 72
3 Миньор (Перник)34+2168
 4  Сливнишки герой (Сливница)34+3059
5 Беласица (Петрич)34+1859
6 Хебър (Пазарджик)34+2758
7 Чавдар (Етрополе)34+1453
8Марек (Дупница)34+152
9Рилски спортист (Самоков)34-843
10
Пирин (Гоце Делчев)34+442
11 Пирин (Разлог)34-1941
 12 Балкан (Ботевград)34-140
13Ботев (Ихтиман)34-2338
14Германея (Сапарева баня)34 038
 15  Вихрен (Сандански)34-1037
16Свобода (Пещера)34-3937
17Велбъжд (Кюстендил)34-1932
18Чепинец (Велинград) 34-8618
 

Есенно класиране Подробно класиране

 
Magicshop.bg

Реклама

Кой е тук?

В момента има 73 посетителя в сайта

Приятели

.
.
.
 
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер