СКОНТО ООД

altech.bg%20
85 участници събра детския плувен турнир във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Декември 2016 16:54

Плувният турнир във Велинград премина при добра организация и предложи много положителни емоции

Плувен комплекс „Антон Митров“ бе домакин на 11 декември 2016 г. на детски плувен турнир. Стартовете на закрития басейн във Велинград събраха общо 85 участници. В стартовете премериха сили плувци на възраст от 6 до 10 години. В стартовете се включиха представители на велинградските клубове Чепинец и Белмекен, както и гостите от СК Шампион (Пазарджик). Спортното съоръжение бе изпълнено до краен предел от родители на децата, за някой от които това бе първо състезание.

Детският коледен турнир се провежда за шести път. Организатори са велинградските клубове Чепинец и Белмекен и Община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ


       1. 25 м св.стил Момчета  /2010/                                               

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц          25.32

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц          27.84

3.       Ники Топалов-                    Ш-н        28.07

4.       Красимир Георгиев-        Ш-н        32.69

5.       Александър Гилев-           Ш-н        43.81                                                             

6.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        55.19

7.       Стефан Ненов-                    Ш-н        56.50


2. 25 м св.стил Момичета  /2010/                

        1.   Даря Чолакова    -              Ш-н        44.57


              3. 50 м св.ст. момчета/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н           46.73

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          53.03                                           

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н         56.40                                             

4.       Мартин Денизов-              Б-н        1.23.10                                                                                                                                                

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н       1.29.00                                                      

                                                              

4. 50 м св.ст/2009/ момичета

1.       Елица Овчарова                 Ч-ц             46.75

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             58.35

3.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.03.93

4.       Дара Маслева                     Ш-н        1.30.69

                                                                                                               

5. 50 м св.ст./2008/ момчета

1.       Томас Григоров-                Ш-н        38.02

2.       Георги Илиев-                    Ш-н        45.32

3.       Антон Велчев-                    Ш-н        46.42

4.       Димо Мандарев                Ч-ц          52.06

5.       Николай Божанов-            Ч-ц          53.05

6.       Ивайло Кривулев-             Б-н          55.90

7.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          56.39

8.       Рафи Мазълов-                   Ч-ц          58.50

9.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          59.94

10.    Християн  Спасов               Ш-н       1.00.97

11.    Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.01.73

12.    Венци Хаджиев-                 Ч-ц          1.11.06

13.    Николай Добрев-              Ш-н        1.08.60

14.    Виктор Хаджиасанов-       Ч-ц          1.31.09

 

6. 50 св.ст./2008/-момичета

1.       Петреа Шулева-                 Ч-ц          40.94

2.       Габриела Маринова-        Ш-н        42.57

3.       Мила чорбаджиева          Ч-ц          43.41

4.       Вероника Николова-        Ч-ц          46.70

5.       Неделина Ширилинкова-Ш-н        50.84

6.       Ивет Маджарова-              Ш-н        53.73

7.       Марияна Димитрова-       Б-н          54.10

8.       Ифа ОДонъл                       Ш-н        1.00.58

9.       Ваня Тетимова                    Ч-ц          1.00.81

10.    Теодора Ръждева              Б-н          1.06.64

11.    Никол Алексиева-             Б-н          1.07.79

7. 50 м св.ст.момчета/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-         Ч-ц          37.36

2.       Валентин Стойнов             Ч-ц          40.20

3.       Антон Симеонов               Б-н          43.30

4.       Радослав Джунов-             Ш-н        43.45

5.       Емил Юруков-                     Б-н          45.70

6.       Едиз Метков-                      Ч-ц          47.02

7.       Стилян Христов-                 Ш-н        47.06

8.       Емил Розов-                        Б-н          48.20

9.       Танчо Нейчев –                  Ш-н        55.23

10.    Риърдън ОДонъл-            Ш-н        59.50

 

8. 50 м св.ст.момичета/2007/

1.       Теодора Маринова-          Ш-н        38.66

2.       Ивон Хаджийска                Ш-н        49.21    

3.       Жанет Бененкина-            Ш-н        50.92

4.       Виктория Гелеменова     Ш-н         52.11    

5.       Лалка Димитрова-             Ш-н        52.31

6.       Кристина Гончева-            Б-н          54.15

7.       Ати Алендарова-               Ч-ц      1.06.16

 

9. 50 м св.ст. момчета/2006/

1.       Александър Тодоров-      Ш-н        34.30

2.       Атанас Шулев-                    Ч-ц          34.53

3.       Иван Ръджов-                     Ч-ц          34.74

4.       Тодор Шабанов-                Ч-ц          37.65

5.       Иван Енев-                           Ч-ц          42.10

6.       Марио Найденов-             Ч-ц          47.33

7.       Иван Ганчев-                       Б-н          47.36

 

10. 50 м св.ст. момичета /2006/

1.       Любов Чалъкова-               Ш-н        33.50

2.       Надежда Тупарова-           Ч-ц          41.15

3.       Валентина Дебелушина-Ч-ц          41.92

4.       Елена Овчарова                 Ч-ц          49.28

5.       Ива Кафеджиева –            Ч-ц          54.20

6.       ПаганеПетрова-                 Б-н          55.35

7.       Александра Радкова-       Б-н          55.82

8.       Дарина Василева-             Ш-н        57.13

9.       Виктория Пенева-             Ш-н     1.03.54

 

11. 25 м гръб момчета/-2010/

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц             28.37

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц             28.41

3.       Красимир Георгиев-        Ш-н           33.63

4.       Ники Топалов-                    Ш-н           35.70

5.       Димитър Пелев-                Ч-ц             39.80

6.       Александър Гилев            Ш-н        1.10.90

7.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        1.45.40

 

12. 25 м гръб момчета/-2010/

       1. Дария Чолакова    -              Ш-н          49.48

 

13. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н             55.15

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          1.08.20

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н        1.13.20

4.       Слави Кривулев                 Ч-ц          1.24.10

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н        1.26.00

 

14. 50 М ГРЪБ –МОМИЧЕТА /2009/

1.       Елица Овчарова-                Ч-ц             52.01

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             57.04

3.       Никол Джуркова-              Ч-ц          1.10.30

4.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.11.12

5.       Дара Маслева-                   Ш-н        1.28.40

 

15. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2008/

1.       Димитър Сотиров-            Ш-н           56.65

2.       Димо Мандарев-               Ч-ц             56.93

3.       Николай Божанов-            Ч-ц             57.76

4.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          1.00.73

5.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          1.02.51

6.       Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.07.40

7.       Антон Велчев-                    Ш-н        1.08.10

8.       Християн Спасов               Ш-н        1.10.01

9.       Николй Добрев-                 Ш-н        1.13.60

 

16. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Вероника-Николова-        Ч-ц             51.50

2.       Ивайла Цветкова-              Ш-н           51.78

3.       Далас Велева                      Ч-ц             55.36

4.       Ивет Маджарова-              Ш-н        1.06.03

5.       Мариана Димитрова-       Б-н          1.11.50

6.       Ифа ОДонъл-                     Ш-н        1.18.26

 

17. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев –       Ч-ц             44.62

2.       Радослав Джунов-             Ш-н           48.07

3.       Валентин Стойнов-           Ч-ц             51.75

4.       Едиз Метков-                      Ч-ц             52.54

5.       Емил Ризов –                      Б-н          1.01.41

6.       Танчо Нейчев-                    Ш-н        1.02.65

7.       Риърдън ОДонъл-            Ш-н        1.12.44

 

18. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2007/

1.       Рая Христоскова-               Ш-н           45.70

2.       Кристина Гончева-            Б-н             57.24

3.       Виктория Гелеменова     Ш-н       1.00.28

4.       Лалка Димитрова-             Ш-н        1.10.73

5.       Ати Алендарова-               Ч-ц          1.14.00

 

19. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2006/

1.       Иван Сергеев-                    Ч-ц             42.99

2.       Иван Ръджов-                     Ч-ц             43.47

3.       Трайчо Чорбаджиев-        Ч-ц             49.29

4.       Иван Ганчев-                       Б-н          1.08.43

 

20. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2006/

1.       Надежда Тупарова-           Ч-ц             47.46                                                                                                                               

2.       Елена Овчарова-                Ч-ц             49.70

3.       Александрина Радкова-  Б-н             56.67

4.       Дарина Василева-             Ш-н        1.10.28

5.       Виктория Пенева-             Ш-н        1.13.20

6.       Пагане Петрова  -              Б-н          1.15.48

 

21. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2006/

1.       Александър Тодоров-06-Ш-н           46.38

2.       Иван Сергеев-06-              Ч-ц            51.18

3.       Трайчо Чорбаджиев-06-  Ч-ц          1.03.90

22. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2007-2008/

1.       Георги Илиев-08-              Ш-н           55.11

2.       Кристиян Франгов-08-     Ш-н           55.22

3.       Стилиян Христов-07-        Ш-н        1.09.00

 

23. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2007/

1.       Рая Христоскова-07.-        Ш-н           52.66

2.       Жанет Баненкина-07-       Ш-н           57.45

3.       Ивон Хаджйиска                ш-н         1.03.54

 

24. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Габриела Маринова-08-  Ш-н           56.80

2.       Мила чорбаджиева-08-   Ч-ц          1.04.34

 

25. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-07-   Ч-ц          44.89

2.       Валентин Стойнов-07-     Ч-ц          57.73

3.       Емил Юруков-07-              Б-н          1.03.11

4.       Антон Симеонов-07-        Б-н          1.07.24

 

26. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2006/

1.       Тодор Шабанов-06-          Ч-ц          43.92

2.       Атанас Шулев-06-             Ч-ц          42.93

3.       Иван Ръджов-06-               Ч-ц          47.26

 

27. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Петреа Шулева-08-           Ч-ц             49.45

2.       Ивайла Цветкова-08-        Ш-н        1.06.10

 

28. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Теодора Маринова-07-    Ш-н           49.68

 

29. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.    Любов Чалъкова-06-        Ш-н           37.11

2.       Валентина Дебелушина-06  Ч-ц       58.44

 

 

Главен съдия: Велчо Клешков

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XV кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КРСпортист (Своге)
0:0Хебър (Пз)
КРОборище (Пан)
2:1Балкан (Бот)
КРМарек (Дупница)
4:0Надежда (Добр)
КРПирин (Разлог)
1:0Ботев (Ихтиман)
КРГерманея (Сб)
0:2Сливнишки герой
КРВихрен (Санд)
1:0Велбъжд (Кн)
КРБеласица (Пч)
0:1Банско
КРРилски спортист
2:2Чавдар (Етрополе)
КРМиньор (Пк)
1:0Септември (Сим)

"А" ОФГ Пз - XIII кръг

10 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

КР Брацигово
0:3Балкан (Варвара)
КР    Локомотив (Септ)
0:7Левски (Пат)
КР Сарая4:0 Вихър (Ветрен)
КР  Тракиец (Глав)
1:0Родопи (Коз)

11 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧико-Бунара (Бяга)
3:0Чепинец (Вел)
КРСпартак (Кал)
2:0Марица (Белово)
КР Оборище II (Пан)
0:0Величково
КР Тракия (Пз)
3:0Ботев (М. клисура)
hippoland.net
shopsector.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)
15+2138
2Оборище (Панагюрище)
15+1536
3 Сливнишки герой (Сливница)
15+1531
 4  Пирин (Разлог)
15+1530
5 Вихрен (Сандански)
15+529
6 Банско
15+1429
7Миньор (Перник)
15+323
8Чавдар (Етрополе)
15+920
9Рилски спортист (Самоков)
15-520
10
Германея (Сапарева баня)
15-820
11Беласица (Петрич)
15+519
 12 Балкан (Ботевград)
15-816
13Ботев (Ихтиман)
15-816
14Марек (Дупница)
15-314
 15  Септември (Симитли)
15-813
16Надежда (Доброславци)
15-2012
17Спортист (Своге)
15-148
18Велбъжд (Кюстендил)
15-283
 

Подробно класиране

Голмайстори (до XIV кръг) - ЮЗ ТЛ

16Христо СпасовБанско
15Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
8Руслан ИвановХебър (Пазарджик)
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Хебър (Пз)
-:-Миньор (Пк)
14:00Оборище (Пан)
-:-Вихрен (Санд)
14:00Ботев (Ихтиман)
-:-Беласица (Пч)
14:00Балкан (Бот)
-:-Сливнишки герой
14:00Септември (Сим)
-:-Германея (Сб)
14:00Чавдар (Етрополе)
-:-Пирин (Разлог)
14:00Банско
-:-Спортист (Своге)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Марек (Дупница)
14:00Надежда (Добр)
-:-Рилски спортист

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
13+3534
2Левски (Паталеница)
13+2431
3Чепинец (Велинград)
13+1929
 4 Балкан (Варвара)
13+1426
5Брацигово
13+1022
6Сарая
13+922
7Величково
13+1021
 8 Тракиец (Главиница)
13-1219
9Тракия (Пазарджик)
13-617
10
Спартак (Калугерово)
13+215
11Вихър (Ветрен)
13-614
 12 Оборище II (Панагюрище)
13-413
13Родопи (Козарско)
13-89
14Марица (Белово)
13-179
 15  Ботев (Момина клисура)
13-345
 16 Локомотив (Септември)
13-363
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - XIV кръг

17 ноември 2018 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Марица (Белово)
-:-Тракиец (Глав)  
14:00Величково-:-Левски (Пат)
14:00Родопи (Коз)
-:-Брацигово
14:00Балкан (Варвара)
-:-Тракия (Пз)   

18 ноември 2018 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)
-:-Сарая
14:00Оборище II (Пан)
-:-Чико-Бунара (Бяга)
14:00   Ботев (М. клисура)
-:-Локомотив (Септ)
14:00  Вихър (Ветрен)-:-Спартак (Кал)

Кой е тук?

В момента има 32 посетителя в сайта

Приятели

. .
.