СКОНТО ООД

altech.bg%20
85 участници събра детския плувен турнир във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Декември 2016 17:54

Плувният турнир във Велинград премина при добра организация и предложи много положителни емоции

Плувен комплекс „Антон Митров“ бе домакин на 11 декември 2016 г. на детски плувен турнир. Стартовете на закрития басейн във Велинград събраха общо 85 участници. В стартовете премериха сили плувци на възраст от 6 до 10 години. В стартовете се включиха представители на велинградските клубове Чепинец и Белмекен, както и гостите от СК Шампион (Пазарджик). Спортното съоръжение бе изпълнено до краен предел от родители на децата, за някой от които това бе първо състезание.

Детският коледен турнир се провежда за шести път. Организатори са велинградските клубове Чепинец и Белмекен и Община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ


       1. 25 м св.стил Момчета  /2010/                                               

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц          25.32

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц          27.84

3.       Ники Топалов-                    Ш-н        28.07

4.       Красимир Георгиев-        Ш-н        32.69

5.       Александър Гилев-           Ш-н        43.81                                                             

6.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        55.19

7.       Стефан Ненов-                    Ш-н        56.50


2. 25 м св.стил Момичета  /2010/                

        1.   Даря Чолакова    -              Ш-н        44.57


              3. 50 м св.ст. момчета/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н           46.73

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          53.03                                           

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н         56.40                                             

4.       Мартин Денизов-              Б-н        1.23.10                                                                                                                                                

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н       1.29.00                                                      

                                                              

4. 50 м св.ст/2009/ момичета

1.       Елица Овчарова                 Ч-ц             46.75

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             58.35

3.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.03.93

4.       Дара Маслева                     Ш-н        1.30.69

                                                                                                               

5. 50 м св.ст./2008/ момчета

1.       Томас Григоров-                Ш-н        38.02

2.       Георги Илиев-                    Ш-н        45.32

3.       Антон Велчев-                    Ш-н        46.42

4.       Димо Мандарев                Ч-ц          52.06

5.       Николай Божанов-            Ч-ц          53.05

6.       Ивайло Кривулев-             Б-н          55.90

7.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          56.39

8.       Рафи Мазълов-                   Ч-ц          58.50

9.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          59.94

10.    Християн  Спасов               Ш-н       1.00.97

11.    Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.01.73

12.    Венци Хаджиев-                 Ч-ц          1.11.06

13.    Николай Добрев-              Ш-н        1.08.60

14.    Виктор Хаджиасанов-       Ч-ц          1.31.09

 

6. 50 св.ст./2008/-момичета

1.       Петреа Шулева-                 Ч-ц          40.94

2.       Габриела Маринова-        Ш-н        42.57

3.       Мила чорбаджиева          Ч-ц          43.41

4.       Вероника Николова-        Ч-ц          46.70

5.       Неделина Ширилинкова-Ш-н        50.84

6.       Ивет Маджарова-              Ш-н        53.73

7.       Марияна Димитрова-       Б-н          54.10

8.       Ифа ОДонъл                       Ш-н        1.00.58

9.       Ваня Тетимова                    Ч-ц          1.00.81

10.    Теодора Ръждева              Б-н          1.06.64

11.    Никол Алексиева-             Б-н          1.07.79

7. 50 м св.ст.момчета/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-         Ч-ц          37.36

2.       Валентин Стойнов             Ч-ц          40.20

3.       Антон Симеонов               Б-н          43.30

4.       Радослав Джунов-             Ш-н        43.45

5.       Емил Юруков-                     Б-н          45.70

6.       Едиз Метков-                      Ч-ц          47.02

7.       Стилян Христов-                 Ш-н        47.06

8.       Емил Розов-                        Б-н          48.20

9.       Танчо Нейчев –                  Ш-н        55.23

10.    Риърдън ОДонъл-            Ш-н        59.50

 

8. 50 м св.ст.момичета/2007/

1.       Теодора Маринова-          Ш-н        38.66

2.       Ивон Хаджийска                Ш-н        49.21    

3.       Жанет Бененкина-            Ш-н        50.92

4.       Виктория Гелеменова     Ш-н         52.11    

5.       Лалка Димитрова-             Ш-н        52.31

6.       Кристина Гончева-            Б-н          54.15

7.       Ати Алендарова-               Ч-ц      1.06.16

 

9. 50 м св.ст. момчета/2006/

1.       Александър Тодоров-      Ш-н        34.30

2.       Атанас Шулев-                    Ч-ц          34.53

3.       Иван Ръджов-                     Ч-ц          34.74

4.       Тодор Шабанов-                Ч-ц          37.65

5.       Иван Енев-                           Ч-ц          42.10

6.       Марио Найденов-             Ч-ц          47.33

7.       Иван Ганчев-                       Б-н          47.36

 

10. 50 м св.ст. момичета /2006/

1.       Любов Чалъкова-               Ш-н        33.50

2.       Надежда Тупарова-           Ч-ц          41.15

3.       Валентина Дебелушина-Ч-ц          41.92

4.       Елена Овчарова                 Ч-ц          49.28

5.       Ива Кафеджиева –            Ч-ц          54.20

6.       ПаганеПетрова-                 Б-н          55.35

7.       Александра Радкова-       Б-н          55.82

8.       Дарина Василева-             Ш-н        57.13

9.       Виктория Пенева-             Ш-н     1.03.54

 

11. 25 м гръб момчета/-2010/

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц             28.37

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц             28.41

3.       Красимир Георгиев-        Ш-н           33.63

4.       Ники Топалов-                    Ш-н           35.70

5.       Димитър Пелев-                Ч-ц             39.80

6.       Александър Гилев            Ш-н        1.10.90

7.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        1.45.40

 

12. 25 м гръб момчета/-2010/

       1. Дария Чолакова    -              Ш-н          49.48

 

13. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н             55.15

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          1.08.20

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н        1.13.20

4.       Слави Кривулев                 Ч-ц          1.24.10

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н        1.26.00

 

14. 50 М ГРЪБ –МОМИЧЕТА /2009/

1.       Елица Овчарова-                Ч-ц             52.01

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             57.04

3.       Никол Джуркова-              Ч-ц          1.10.30

4.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.11.12

5.       Дара Маслева-                   Ш-н        1.28.40

 

15. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2008/

1.       Димитър Сотиров-            Ш-н           56.65

2.       Димо Мандарев-               Ч-ц             56.93

3.       Николай Божанов-            Ч-ц             57.76

4.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          1.00.73

5.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          1.02.51

6.       Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.07.40

7.       Антон Велчев-                    Ш-н        1.08.10

8.       Християн Спасов               Ш-н        1.10.01

9.       Николй Добрев-                 Ш-н        1.13.60

 

16. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Вероника-Николова-        Ч-ц             51.50

2.       Ивайла Цветкова-              Ш-н           51.78

3.       Далас Велева                      Ч-ц             55.36

4.       Ивет Маджарова-              Ш-н        1.06.03

5.       Мариана Димитрова-       Б-н          1.11.50

6.       Ифа ОДонъл-                     Ш-н        1.18.26

 

17. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев –       Ч-ц             44.62

2.       Радослав Джунов-             Ш-н           48.07

3.       Валентин Стойнов-           Ч-ц             51.75

4.       Едиз Метков-                      Ч-ц             52.54

5.       Емил Ризов –                      Б-н          1.01.41

6.       Танчо Нейчев-                    Ш-н        1.02.65

7.       Риърдън ОДонъл-            Ш-н        1.12.44

 

18. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2007/

1.       Рая Христоскова-               Ш-н           45.70

2.       Кристина Гончева-            Б-н             57.24

3.       Виктория Гелеменова     Ш-н       1.00.28

4.       Лалка Димитрова-             Ш-н        1.10.73

5.       Ати Алендарова-               Ч-ц          1.14.00

 

19. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2006/

1.       Иван Сергеев-                    Ч-ц             42.99

2.       Иван Ръджов-                     Ч-ц             43.47

3.       Трайчо Чорбаджиев-        Ч-ц             49.29

4.       Иван Ганчев-                       Б-н          1.08.43

 

20. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2006/

1.       Надежда Тупарова-           Ч-ц             47.46                                                                                                                               

2.       Елена Овчарова-                Ч-ц             49.70

3.       Александрина Радкова-  Б-н             56.67

4.       Дарина Василева-             Ш-н        1.10.28

5.       Виктория Пенева-             Ш-н        1.13.20

6.       Пагане Петрова  -              Б-н          1.15.48

 

21. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2006/

1.       Александър Тодоров-06-Ш-н           46.38

2.       Иван Сергеев-06-              Ч-ц            51.18

3.       Трайчо Чорбаджиев-06-  Ч-ц          1.03.90

22. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2007-2008/

1.       Георги Илиев-08-              Ш-н           55.11

2.       Кристиян Франгов-08-     Ш-н           55.22

3.       Стилиян Христов-07-        Ш-н        1.09.00

 

23. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2007/

1.       Рая Христоскова-07.-        Ш-н           52.66

2.       Жанет Баненкина-07-       Ш-н           57.45

3.       Ивон Хаджйиска                ш-н         1.03.54

 

24. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Габриела Маринова-08-  Ш-н           56.80

2.       Мила чорбаджиева-08-   Ч-ц          1.04.34

 

25. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-07-   Ч-ц          44.89

2.       Валентин Стойнов-07-     Ч-ц          57.73

3.       Емил Юруков-07-              Б-н          1.03.11

4.       Антон Симеонов-07-        Б-н          1.07.24

 

26. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2006/

1.       Тодор Шабанов-06-          Ч-ц          43.92

2.       Атанас Шулев-06-             Ч-ц          42.93

3.       Иван Ръджов-06-               Ч-ц          47.26

 

27. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Петреа Шулева-08-           Ч-ц             49.45

2.       Ивайла Цветкова-08-        Ш-н        1.06.10

 

28. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Теодора Маринова-07-    Ш-н           49.68

 

29. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.    Любов Чалъкова-06-        Ш-н           37.11

2.       Валентина Дебелушина-06  Ч-ц       58.44

 

 

Главен съдия: Велчо Клешков

 
sport83.com/bg vipoferta.bg%20
Следете ни в:
hippoland.net
shopsector.com%20

Крайно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Хебър (Пазарджик)34+5490
2Оборище (Панагюрище)34+3375
3 Вихрен (Сандански)
34+1762
 4  Сливнишки герой (Сливница)
34+2558
5 Миньор (Перник)
34+2058
6 Банско
34+1957
7Пирин (Разлог)
34+1251
8Рилски спортист (Самоков)
34+549
9Беласица (Петрич)
34+646
10
Марек (Дупница)
34-241
11Септември (Симитли)
34-240
 12 Чавдар (Етрополе)
34+740
13Балкан (Ботевград)
34-1638
14Надежда (Доброславци)
34-2137
 15  Спортист (Своге)
34-1637
16Ботев (Ихтиман)
34-4032
17Германея (Сапарева баня)
34-3430
18Велбъжд (Кюстендил)34-678
 

Есенно класиране  Подробно класиране

Голмайстори - ЮЗ Трета Лига

25Николай ИвановЧавдар (Етрополе)
23Христо СпасовБанско
16Васил ТачевБеласица/Оборище
16Руслан ИвановХебър (Пз)
16Георги НедялковХебър (Пз)
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 29 посетителя в сайта

Приятели

. .
.