СКОНТО ООД

shopsector.com%20
85 участници събра детския плувен турнир във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Декември 2016 17:54

Плувният турнир във Велинград премина при добра организация и предложи много положителни емоции

Плувен комплекс „Антон Митров“ бе домакин на 11 декември 2016 г. на детски плувен турнир. Стартовете на закрития басейн във Велинград събраха общо 85 участници. В стартовете премериха сили плувци на възраст от 6 до 10 години. В стартовете се включиха представители на велинградските клубове Чепинец и Белмекен, както и гостите от СК Шампион (Пазарджик). Спортното съоръжение бе изпълнено до краен предел от родители на децата, за някой от които това бе първо състезание.

Детският коледен турнир се провежда за шести път. Организатори са велинградските клубове Чепинец и Белмекен и Община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ


       1. 25 м св.стил Момчета  /2010/                                               

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц          25.32

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц          27.84

3.       Ники Топалов-                    Ш-н        28.07

4.       Красимир Георгиев-        Ш-н        32.69

5.       Александър Гилев-           Ш-н        43.81                                                             

6.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        55.19

7.       Стефан Ненов-                    Ш-н        56.50


2. 25 м св.стил Момичета  /2010/                

        1.   Даря Чолакова    -              Ш-н        44.57


              3. 50 м св.ст. момчета/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н           46.73

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          53.03                                           

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н         56.40                                             

4.       Мартин Денизов-              Б-н        1.23.10                                                                                                                                                

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н       1.29.00                                                      

                                                              

4. 50 м св.ст/2009/ момичета

1.       Елица Овчарова                 Ч-ц             46.75

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             58.35

3.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.03.93

4.       Дара Маслева                     Ш-н        1.30.69

                                                                                                               

5. 50 м св.ст./2008/ момчета

1.       Томас Григоров-                Ш-н        38.02

2.       Георги Илиев-                    Ш-н        45.32

3.       Антон Велчев-                    Ш-н        46.42

4.       Димо Мандарев                Ч-ц          52.06

5.       Николай Божанов-            Ч-ц          53.05

6.       Ивайло Кривулев-             Б-н          55.90

7.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          56.39

8.       Рафи Мазълов-                   Ч-ц          58.50

9.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          59.94

10.    Християн  Спасов               Ш-н       1.00.97

11.    Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.01.73

12.    Венци Хаджиев-                 Ч-ц          1.11.06

13.    Николай Добрев-              Ш-н        1.08.60

14.    Виктор Хаджиасанов-       Ч-ц          1.31.09

 

6. 50 св.ст./2008/-момичета

1.       Петреа Шулева-                 Ч-ц          40.94

2.       Габриела Маринова-        Ш-н        42.57

3.       Мила чорбаджиева          Ч-ц          43.41

4.       Вероника Николова-        Ч-ц          46.70

5.       Неделина Ширилинкова-Ш-н        50.84

6.       Ивет Маджарова-              Ш-н        53.73

7.       Марияна Димитрова-       Б-н          54.10

8.       Ифа ОДонъл                       Ш-н        1.00.58

9.       Ваня Тетимова                    Ч-ц          1.00.81

10.    Теодора Ръждева              Б-н          1.06.64

11.    Никол Алексиева-             Б-н          1.07.79

7. 50 м св.ст.момчета/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-         Ч-ц          37.36

2.       Валентин Стойнов             Ч-ц          40.20

3.       Антон Симеонов               Б-н          43.30

4.       Радослав Джунов-             Ш-н        43.45

5.       Емил Юруков-                     Б-н          45.70

6.       Едиз Метков-                      Ч-ц          47.02

7.       Стилян Христов-                 Ш-н        47.06

8.       Емил Розов-                        Б-н          48.20

9.       Танчо Нейчев –                  Ш-н        55.23

10.    Риърдън ОДонъл-            Ш-н        59.50

 

8. 50 м св.ст.момичета/2007/

1.       Теодора Маринова-          Ш-н        38.66

2.       Ивон Хаджийска                Ш-н        49.21    

3.       Жанет Бененкина-            Ш-н        50.92

4.       Виктория Гелеменова     Ш-н         52.11    

5.       Лалка Димитрова-             Ш-н        52.31

6.       Кристина Гончева-            Б-н          54.15

7.       Ати Алендарова-               Ч-ц      1.06.16

 

9. 50 м св.ст. момчета/2006/

1.       Александър Тодоров-      Ш-н        34.30

2.       Атанас Шулев-                    Ч-ц          34.53

3.       Иван Ръджов-                     Ч-ц          34.74

4.       Тодор Шабанов-                Ч-ц          37.65

5.       Иван Енев-                           Ч-ц          42.10

6.       Марио Найденов-             Ч-ц          47.33

7.       Иван Ганчев-                       Б-н          47.36

 

10. 50 м св.ст. момичета /2006/

1.       Любов Чалъкова-               Ш-н        33.50

2.       Надежда Тупарова-           Ч-ц          41.15

3.       Валентина Дебелушина-Ч-ц          41.92

4.       Елена Овчарова                 Ч-ц          49.28

5.       Ива Кафеджиева –            Ч-ц          54.20

6.       ПаганеПетрова-                 Б-н          55.35

7.       Александра Радкова-       Б-н          55.82

8.       Дарина Василева-             Ш-н        57.13

9.       Виктория Пенева-             Ш-н     1.03.54

 

11. 25 м гръб момчета/-2010/

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц             28.37

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц             28.41

3.       Красимир Георгиев-        Ш-н           33.63

4.       Ники Топалов-                    Ш-н           35.70

5.       Димитър Пелев-                Ч-ц             39.80

6.       Александър Гилев            Ш-н        1.10.90

7.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        1.45.40

 

12. 25 м гръб момчета/-2010/

       1. Дария Чолакова    -              Ш-н          49.48

 

13. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н             55.15

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          1.08.20

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н        1.13.20

4.       Слави Кривулев                 Ч-ц          1.24.10

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н        1.26.00

 

14. 50 М ГРЪБ –МОМИЧЕТА /2009/

1.       Елица Овчарова-                Ч-ц             52.01

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             57.04

3.       Никол Джуркова-              Ч-ц          1.10.30

4.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.11.12

5.       Дара Маслева-                   Ш-н        1.28.40

 

15. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2008/

1.       Димитър Сотиров-            Ш-н           56.65

2.       Димо Мандарев-               Ч-ц             56.93

3.       Николай Божанов-            Ч-ц             57.76

4.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          1.00.73

5.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          1.02.51

6.       Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.07.40

7.       Антон Велчев-                    Ш-н        1.08.10

8.       Християн Спасов               Ш-н        1.10.01

9.       Николй Добрев-                 Ш-н        1.13.60

 

16. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Вероника-Николова-        Ч-ц             51.50

2.       Ивайла Цветкова-              Ш-н           51.78

3.       Далас Велева                      Ч-ц             55.36

4.       Ивет Маджарова-              Ш-н        1.06.03

5.       Мариана Димитрова-       Б-н          1.11.50

6.       Ифа ОДонъл-                     Ш-н        1.18.26

 

17. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев –       Ч-ц             44.62

2.       Радослав Джунов-             Ш-н           48.07

3.       Валентин Стойнов-           Ч-ц             51.75

4.       Едиз Метков-                      Ч-ц             52.54

5.       Емил Ризов –                      Б-н          1.01.41

6.       Танчо Нейчев-                    Ш-н        1.02.65

7.       Риърдън ОДонъл-            Ш-н        1.12.44

 

18. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2007/

1.       Рая Христоскова-               Ш-н           45.70

2.       Кристина Гончева-            Б-н             57.24

3.       Виктория Гелеменова     Ш-н       1.00.28

4.       Лалка Димитрова-             Ш-н        1.10.73

5.       Ати Алендарова-               Ч-ц          1.14.00

 

19. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2006/

1.       Иван Сергеев-                    Ч-ц             42.99

2.       Иван Ръджов-                     Ч-ц             43.47

3.       Трайчо Чорбаджиев-        Ч-ц             49.29

4.       Иван Ганчев-                       Б-н          1.08.43

 

20. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2006/

1.       Надежда Тупарова-           Ч-ц             47.46                                                                                                                               

2.       Елена Овчарова-                Ч-ц             49.70

3.       Александрина Радкова-  Б-н             56.67

4.       Дарина Василева-             Ш-н        1.10.28

5.       Виктория Пенева-             Ш-н        1.13.20

6.       Пагане Петрова  -              Б-н          1.15.48

 

21. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2006/

1.       Александър Тодоров-06-Ш-н           46.38

2.       Иван Сергеев-06-              Ч-ц            51.18

3.       Трайчо Чорбаджиев-06-  Ч-ц          1.03.90

22. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2007-2008/

1.       Георги Илиев-08-              Ш-н           55.11

2.       Кристиян Франгов-08-     Ш-н           55.22

3.       Стилиян Христов-07-        Ш-н        1.09.00

 

23. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2007/

1.       Рая Христоскова-07.-        Ш-н           52.66

2.       Жанет Баненкина-07-       Ш-н           57.45

3.       Ивон Хаджйиска                ш-н         1.03.54

 

24. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Габриела Маринова-08-  Ш-н           56.80

2.       Мила чорбаджиева-08-   Ч-ц          1.04.34

 

25. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-07-   Ч-ц          44.89

2.       Валентин Стойнов-07-     Ч-ц          57.73

3.       Емил Юруков-07-              Б-н          1.03.11

4.       Антон Симеонов-07-        Б-н          1.07.24

 

26. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2006/

1.       Тодор Шабанов-06-          Ч-ц          43.92

2.       Атанас Шулев-06-             Ч-ц          42.93

3.       Иван Ръджов-06-               Ч-ц          47.26

 

27. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Петреа Шулева-08-           Ч-ц             49.45

2.       Ивайла Цветкова-08-        Ш-н        1.06.10

 

28. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Теодора Маринова-07-    Ш-н           49.68

 

29. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.    Любов Чалъкова-06-        Ш-н           37.11

2.       Валентина Дебелушина-06  Ч-ц       58.44

 

 

Главен съдия: Велчо Клешков

 
mallbg.com%20 Magicshop.bg
sport83.com/bg
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XI кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРХебър (Пз)0:2ЦСКА 1948 (Сф)
КРМиньор (Пк)2:0Свобода (Пещера)
КРГерманея (Сб)2:1ОФК Елин Пелин
КРЧавдар (Етрополе)2:0Беласица (Пч)
КРБалкан (Бот)2:1Рилски спортист
КРСливнишки герой2:0Септември (Сим)
КРПирин (Разлог)1:2Вихрен (Санд)
КРБанско0:0Пирин (ГД)
КРМарек (Дупница)2:0Ботев (Ихтиман)

Обл. п-во за деца - IV кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 10:30 ч.

КРЛевски (Рак)0:7Чепинец (Вел)

"А" ОФГ Пз - IX кръг

14 октомври 2017 г. (събота) - 13:00 ч.

КРЛевски (Пат) 5:1 Зенит (В. дол)

14 октомври 2017 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВеличково 5:4Брацигово

14 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

КРРодопи (Коз)4:1Братаница

15 октомври 2017 г. (неделя) - 13:00 ч.

КРОборище II (Пан) 2:3 Локомотив (Септ)

15 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

КРТракия (Пз)1:5Чепинец (Вел)
КРВихър (Ветрен)1:0Спартак (Кал)
КРСарая1:1Балкан (Варвара)
КРЧико-Бунара (Бяга)6:1Тракиец (Глав)
shopsector.com%20

Зона юноши мл. в. - VI кръг

15 октомври 2017 г. (неделя) - 11:30 ч.

КРЧепинец (Вел)0:6Витоша (Бистрица)
shopsector.com%20
hippoland.net

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1ЦСКА 1948 (София)11+2129
2Вихрен (Сандански)11+1725
3 Септември (Симитли)11+1524
 4  Хебър (Пазарджик)11+1224
5 Миньор (Перник)11+520
6 Банско11+318
7 Чавдар (Етрополе)11+217
8Сливнишки герой (Сливница)11-116
9Пирин (Разлог)11+514
10
Рилски спортист (Самоков)11-114
11Балкан (Ботевград)11-113
 12 Беласица (Петрич)11-713
13Марек (Дупница)11+112
14Свобода (Пещера)11-911
 15  Пирин (Гоце Делчев)11-910
16ОФК Елин Пелин11-138
17Германея (Сапарева баня)11-195
18Ботев (Ихтиман)11-215
 

Подробно класиране

ЮЗ Трета лига - XII кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Свобода (Пещера)-:-Чавдар (Етрополе)
16:00Рилски спортист-:-Хебър (Пз)
16:00Вихрен (Санд)-:-Германея (Сб)
16:00Ботев (Ихтиман)-:-ОФК Елин Пелин
16:00Беласица (Пч)-:-Пирин (Разлог)
16:00Септември (Сим)-:-Банско
16:00Марек (Дупница)-:-Сливнишки герой
16:00Пирин (ГД)-:-Балкан (Бот)

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00ЦСКА 1948 (Сф)-:-Миньор (Пк)

Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т.
1Чико-Бунара (Бяга)9+3327
2Брацигово9+1724
3 Балкан (Варвара)9+1422
 4  Левски (Паталеница)9+718
5 Вихър (Ветрен)9+418
6 Чепинец (Велинград)9+1717
7Оборище II (Панагюрище)9+413
 8 Локомотив (Септември)9+412
9Тракия (Пазарджик)9-1811
10
Сарая9-311
11Спартак (Калугерово)9+39
 12 Величково9-78
13Тракиец (Главиница)9-115
14Зенит (Ветрен дол)9-265
 15  Братаница9-264
16Родопи  (Козарско)9-123
 

Подробно класиране

"А" ОФГ Пз - X кръг

21 октомври 2017 г. (събота) - 16:00 ч.

16:00Локомотив (Септ)-:-Вихър (Ветрен)
16:00Братаница-:-Левски (Пат)
16:00Балкан (Варвара)-:-Тракиец (Глав)
16:00Зенит (В. дол)-:-Величково

22 октомври 2017 г. (неделя) - 16:00 ч.

16:00Чепинец (Вел)-:-Оборище II (Пан)
16:00Брацигово-:-Чико-Бунара (Бяга)
16:00Спартак (Кал)-:-Родопи (Коз)
16:00Сарая-:-Тракия (Пз)
parfimo.bg
 
Magicshop.bg

Кой е тук?

В момента има 87 посетителя в сайта

Приятели

. .
.
За контакти:
E-mail: Реклама
Тел. за връзка: 0878 535 138 Стани репортер