СКОНТО ООД

altech.bg%20
85 участници събра детския плувен турнир във Велинград ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 13 Декември 2016 17:54

Плувният турнир във Велинград премина при добра организация и предложи много положителни емоции

Плувен комплекс „Антон Митров“ бе домакин на 11 декември 2016 г. на детски плувен турнир. Стартовете на закрития басейн във Велинград събраха общо 85 участници. В стартовете премериха сили плувци на възраст от 6 до 10 години. В стартовете се включиха представители на велинградските клубове Чепинец и Белмекен, както и гостите от СК Шампион (Пазарджик). Спортното съоръжение бе изпълнено до краен предел от родители на децата, за някой от които това бе първо състезание.

Детският коледен турнир се провежда за шести път. Организатори са велинградските клубове Чепинец и Белмекен и Община Велинград.

Филип УСТАБАШИЕВ


       1. 25 м св.стил Момчета  /2010/                                               

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц          25.32

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц          27.84

3.       Ники Топалов-                    Ш-н        28.07

4.       Красимир Георгиев-        Ш-н        32.69

5.       Александър Гилев-           Ш-н        43.81                                                             

6.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        55.19

7.       Стефан Ненов-                    Ш-н        56.50


2. 25 м св.стил Момичета  /2010/                

        1.   Даря Чолакова    -              Ш-н        44.57


              3. 50 м св.ст. момчета/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н           46.73

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          53.03                                           

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н         56.40                                             

4.       Мартин Денизов-              Б-н        1.23.10                                                                                                                                                

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н       1.29.00                                                      

                                                              

4. 50 м св.ст/2009/ момичета

1.       Елица Овчарова                 Ч-ц             46.75

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             58.35

3.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.03.93

4.       Дара Маслева                     Ш-н        1.30.69

                                                                                                               

5. 50 м св.ст./2008/ момчета

1.       Томас Григоров-                Ш-н        38.02

2.       Георги Илиев-                    Ш-н        45.32

3.       Антон Велчев-                    Ш-н        46.42

4.       Димо Мандарев                Ч-ц          52.06

5.       Николай Божанов-            Ч-ц          53.05

6.       Ивайло Кривулев-             Б-н          55.90

7.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          56.39

8.       Рафи Мазълов-                   Ч-ц          58.50

9.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          59.94

10.    Християн  Спасов               Ш-н       1.00.97

11.    Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.01.73

12.    Венци Хаджиев-                 Ч-ц          1.11.06

13.    Николай Добрев-              Ш-н        1.08.60

14.    Виктор Хаджиасанов-       Ч-ц          1.31.09

 

6. 50 св.ст./2008/-момичета

1.       Петреа Шулева-                 Ч-ц          40.94

2.       Габриела Маринова-        Ш-н        42.57

3.       Мила чорбаджиева          Ч-ц          43.41

4.       Вероника Николова-        Ч-ц          46.70

5.       Неделина Ширилинкова-Ш-н        50.84

6.       Ивет Маджарова-              Ш-н        53.73

7.       Марияна Димитрова-       Б-н          54.10

8.       Ифа ОДонъл                       Ш-н        1.00.58

9.       Ваня Тетимова                    Ч-ц          1.00.81

10.    Теодора Ръждева              Б-н          1.06.64

11.    Никол Алексиева-             Б-н          1.07.79

7. 50 м св.ст.момчета/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-         Ч-ц          37.36

2.       Валентин Стойнов             Ч-ц          40.20

3.       Антон Симеонов               Б-н          43.30

4.       Радослав Джунов-             Ш-н        43.45

5.       Емил Юруков-                     Б-н          45.70

6.       Едиз Метков-                      Ч-ц          47.02

7.       Стилян Христов-                 Ш-н        47.06

8.       Емил Розов-                        Б-н          48.20

9.       Танчо Нейчев –                  Ш-н        55.23

10.    Риърдън ОДонъл-            Ш-н        59.50

 

8. 50 м св.ст.момичета/2007/

1.       Теодора Маринова-          Ш-н        38.66

2.       Ивон Хаджийска                Ш-н        49.21    

3.       Жанет Бененкина-            Ш-н        50.92

4.       Виктория Гелеменова     Ш-н         52.11    

5.       Лалка Димитрова-             Ш-н        52.31

6.       Кристина Гончева-            Б-н          54.15

7.       Ати Алендарова-               Ч-ц      1.06.16

 

9. 50 м св.ст. момчета/2006/

1.       Александър Тодоров-      Ш-н        34.30

2.       Атанас Шулев-                    Ч-ц          34.53

3.       Иван Ръджов-                     Ч-ц          34.74

4.       Тодор Шабанов-                Ч-ц          37.65

5.       Иван Енев-                           Ч-ц          42.10

6.       Марио Найденов-             Ч-ц          47.33

7.       Иван Ганчев-                       Б-н          47.36

 

10. 50 м св.ст. момичета /2006/

1.       Любов Чалъкова-               Ш-н        33.50

2.       Надежда Тупарова-           Ч-ц          41.15

3.       Валентина Дебелушина-Ч-ц          41.92

4.       Елена Овчарова                 Ч-ц          49.28

5.       Ива Кафеджиева –            Ч-ц          54.20

6.       ПаганеПетрова-                 Б-н          55.35

7.       Александра Радкова-       Б-н          55.82

8.       Дарина Василева-             Ш-н        57.13

9.       Виктория Пенева-             Ш-н     1.03.54

 

11. 25 м гръб момчета/-2010/

1.       Антон Тупаров-                  Ч-ц             28.37

2.       Никола Мишев-                 Ч-ц             28.41

3.       Красимир Георгиев-        Ш-н           33.63

4.       Ники Топалов-                    Ш-н           35.70

5.       Димитър Пелев-                Ч-ц             39.80

6.       Александър Гилев            Ш-н        1.10.90

7.       Ибрахим Кхароуби-          Ш-н        1.45.40

 

12. 25 м гръб момчета/-2010/

       1. Дария Чолакова    -              Ш-н          49.48

 

13. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2009/

1.       Христо Джонгалов-           Б-н             55.15

2.       Йордан Атанасов-             Ч-ц          1.08.20

3.       Ивайло Димитров-            Ш-н        1.13.20

4.       Слави Кривулев                 Ч-ц          1.24.10

5.       Венцислав Торбанов-       Ш-н        1.26.00

 

14. 50 М ГРЪБ –МОМИЧЕТА /2009/

1.       Елица Овчарова-                Ч-ц             52.01

2.       Адриана Димитрова         Ч-ц             57.04

3.       Никол Джуркова-              Ч-ц          1.10.30

4.       Боряна Стефанова-           Ш-н        1.11.12

5.       Дара Маслева-                   Ш-н        1.28.40

 

15. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2008/

1.       Димитър Сотиров-            Ш-н           56.65

2.       Димо Мандарев-               Ч-ц             56.93

3.       Николай Божанов-            Ч-ц             57.76

4.       Георги Гюзлев-                  Ч-ц          1.00.73

5.       Даниел Терзиев-               Ч-ц          1.02.51

6.       Мирослав Мотишев-        Ч-ц          1.07.40

7.       Антон Велчев-                    Ш-н        1.08.10

8.       Християн Спасов               Ш-н        1.10.01

9.       Николй Добрев-                 Ш-н        1.13.60

 

16. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Вероника-Николова-        Ч-ц             51.50

2.       Ивайла Цветкова-              Ш-н           51.78

3.       Далас Велева                      Ч-ц             55.36

4.       Ивет Маджарова-              Ш-н        1.06.03

5.       Мариана Димитрова-       Б-н          1.11.50

6.       Ифа ОДонъл-                     Ш-н        1.18.26

 

17. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2007/

1.       Мартин Тюфекчиев –       Ч-ц             44.62

2.       Радослав Джунов-             Ш-н           48.07

3.       Валентин Стойнов-           Ч-ц             51.75

4.       Едиз Метков-                      Ч-ц             52.54

5.       Емил Ризов –                      Б-н          1.01.41

6.       Танчо Нейчев-                    Ш-н        1.02.65

7.       Риърдън ОДонъл-            Ш-н        1.12.44

 

18. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2007/

1.       Рая Христоскова-               Ш-н           45.70

2.       Кристина Гончева-            Б-н             57.24

3.       Виктория Гелеменова     Ш-н       1.00.28

4.       Лалка Димитрова-             Ш-н        1.10.73

5.       Ати Алендарова-               Ч-ц          1.14.00

 

19. 50 М ГРЪБ МОМЧЕТА/2006/

1.       Иван Сергеев-                    Ч-ц             42.99

2.       Иван Ръджов-                     Ч-ц             43.47

3.       Трайчо Чорбаджиев-        Ч-ц             49.29

4.       Иван Ганчев-                       Б-н          1.08.43

 

20. 50 М ГРЪБ МОМИЧЕТА/2006/

1.       Надежда Тупарова-           Ч-ц             47.46                                                                                                                               

2.       Елена Овчарова-                Ч-ц             49.70

3.       Александрина Радкова-  Б-н             56.67

4.       Дарина Василева-             Ш-н        1.10.28

5.       Виктория Пенева-             Ш-н        1.13.20

6.       Пагане Петрова  -              Б-н          1.15.48

 

21. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2006/

1.       Александър Тодоров-06-Ш-н           46.38

2.       Иван Сергеев-06-              Ч-ц            51.18

3.       Трайчо Чорбаджиев-06-  Ч-ц          1.03.90

22. 50 м бруст-МОМЧЕТА/2007-2008/

1.       Георги Илиев-08-              Ш-н           55.11

2.       Кристиян Франгов-08-     Ш-н           55.22

3.       Стилиян Христов-07-        Ш-н        1.09.00

 

23. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2007/

1.       Рая Христоскова-07.-        Ш-н           52.66

2.       Жанет Баненкина-07-       Ш-н           57.45

3.       Ивон Хаджйиска                ш-н         1.03.54

 

24. 50 М БРУСТ МОМИЧЕТА /2008/

1.       Габриела Маринова-08-  Ш-н           56.80

2.       Мила чорбаджиева-08-   Ч-ц          1.04.34

 

25. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2007/

1.       Мартин Тюфекчиев-07-   Ч-ц          44.89

2.       Валентин Стойнов-07-     Ч-ц          57.73

3.       Емил Юруков-07-              Б-н          1.03.11

4.       Антон Симеонов-07-        Б-н          1.07.24

 

26. 50 М БЪТЕРФЛАЙ МОМЧЕТА /2006/

1.       Тодор Шабанов-06-          Ч-ц          43.92

2.       Атанас Шулев-06-             Ч-ц          42.93

3.       Иван Ръджов-06-               Ч-ц          47.26

 

27. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Петреа Шулева-08-           Ч-ц             49.45

2.       Ивайла Цветкова-08-        Ш-н        1.06.10

 

28. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.       Теодора Маринова-07-    Ш-н           49.68

 

29. 50 М БЪТЕРФЛАЙ-МОМИЧЕТА

1.    Любов Чалъкова-06-        Ш-н           37.11

2.       Валентина Дебелушина-06  Ч-ц       58.44

 

 

Главен съдия: Велчо Клешков

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XVI кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)3:4Чавдар (Етрополе)
КРМарек (Дупница)6:0Гранит (Владая)
КРБеласица (Пч)1:0Рилски спортист
КРБотев (Ихтиман)4:0Перун (Кресна)
КРСливнишки герой0:1Надежда (Добр)
КРЛевски (Чепинци)1:0Банско
КРБалкан (Бот)1:1Вихрен (Санд)
КРПирин (Разлог)2:0Велбъжд (Кн)
КРФК Кюстендил2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XV кръг

21 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРВихър (Ветрен)3:2Лозен 
КРВеличково0:4Балкан (Варвара)
КРТракиец (Глав)0:3Брацигово        

22 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРСарая1:1Чепинец (Вел)
КРРодопи (Коз)1:0Чико-Бунара (Бяга)
КРМарица (Белово)2:0Локомотив (Септ)
КРТракия (Пз)1:1Левски (Пат)
КРЛевски (Ракитово)1:0Спартак (Кал)
 Оборище II (Пан)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Марек (Дупница)16+2638
2Беласица (Петрич)15+1536
3Вихрен (Сандански)16+1836
4ФК Кюстендил16+25 35
5Чавдар (Етрополе)16+1834
6Ботев (Ихтиман)16+1325
7Пирин (Гоце Делчев)16+725
8
Оборище (Панагюрище)16+623
9
Рилски спортист (Самоков)16 021
10
Пирин (Разлог)16-819
11Надежда (Доброславци)15-119
12Балкан (Ботевград)16-819
13Сливнишки герой (Сливница)16-117
14Левски (Чепинци)16-1614
 15  Перун (Кресна)16-1812
16Гранит (Владая)16-2312
17Велбъжд (Кюстендил)16-2711
18Банско16-264
 Подробно класиране
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - XVII кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Пирин (ГД)-:-Оборище (Пан)
14:00Чавдар (Етрополе)-:-Беласица (Пч)
14:00Банско-:-ФК Кюстендил
14:00Гранит (Владая)-:-Левски (Чепинци)
14:00Вихрен (Санд)-:-Марек (Дупница)
14:00Рилски спортист-:-Ботев (Ихтиман)
14:00Надежда (Добр)-:-Балкан (Бот)
14:00Велбъжд (Кн)-:-Сливнишки герой
14:00Перун (Кресна)-:-Пирин (Разлог)

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Брацигово14+4639
 2 Чико-Бунара (Бяга)15+3939
3Балкан (Варвара)14+3839
 4 Марица (Белово)14+1327
5Левски (Паталеница)14+1825
6Чепинец (Велинград)14+1321
7Родопи (Козарско)14-219
 8 Величково14-717
9Тракиец (Главиница)15-1317
10
Спартак (Калугерово)14-1917
11Левски (Ракитово)14-116
 12 Вихър (Ветрен)14-1016
13Тракия (Пазарджик)14-1414
14Локомотив (Септември)14-1214
15Сарая14-3111
16Оборище II (Панагюрище)14-3010
17Лозен14-282
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - XVI кръг

28 ноември 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

14:00Брацигово-:-Лозен
14:00Тракиец (Глав)-:-Родопи (Коз)
14:00   Балкан (Варвара)-:-Марица (Белово) 

29 ноември 2020 г. (неделя) - 14:00 ч.

14:00Чепинец (Вел)-:-Тракия (Пз)
14:00Оборище II (Пан)-:-Сарая
14:00Левски (Пат)-:-Величково
14:00Спартак (Кал)-:-Вихър (Ветрен)
14:00Локомотив (Септ)-:-Левски (Ракитово)
 Чико-Бунара (Бяга)-почива

Кой е тук?

В момента има 21 посетителя в сайта

Приятели

. .
.