СКОНТО ООД

altech.bg%20
ПК Белмекен се завърна с медали от „GD Cup 2016“ ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 11 Декември 2016 18:17

Възпитаниците на ПК Белмекен се представиха отлично на плувния турнир в Благоевград

На 12 състезатели на ПК Белмекен участваха в детския турнир по плуване „GD Cup 2016” в Благоевград. Петото издание на проявата събра близо 600 участници и се проведе на 4 декември на закрития басейн на Спортен комплекс „Пирин“. Съоръжението, което бе официално открито в края на 2015-а, отговаря на всички изисквания за провеждане на национални и международни турнири. Басейнът е с размери 50х25 м. В него е инсталирана компютърна система, която регулира температурата на водата и я поддържа около 27 градуса.

Най-малкият участник от клуба - Христо Джонгалов спечели 2 медала в Благоевград

Медали в своите възрастови групи спечелиха Христо Джонгалов, Катя Бързакова, Мария Ангелова, Лета Бучкова, Борис Харизанов и Димитър Смиленов. Много добре се представиха също и останалите възпитаници на ПК Белмекен - Теодора Кръстева, Дарина Гълева, Ивайла Каранейчева, Ангел Божков, Емил Ризов и Антон Симеонов.

 

Velsport24.com

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - XIX кръг

27 февруари 2020 г. (събота) - 14:00 ч.

КРОборище (Пан)1:1Гранит (Владая)
КРНадежда (Добр)1:1Марек (Дупница)
ОТЛБеласица (Пч)-:-Банско
КРБалкан (Бот)7:1Перун (Кресна)
КРСливнишки герой1:0Рилски спортист
КРФК Кюстендил2:1Левски (Чепинци)
КРВихрен (Санд)2:0Велбъжд (Кн)
КРПирин (Разлог)4:2Чавдар (Етрополе)
КРБотев (Ихтиман)2:0Пирин (ГД)

"А" РГ Пз - XIX кръг

27 февруари 2021 г. (събота) - 14:00 ч.

СЛБалкан (Варвара)3:0Лозен                   
КРРодопи (Коз)2:0Сарая  

28 февруари 2021 г. (неделя) - 14:00 ч.

КРЧепинец (Вел)2:1Левски (Ракитово)
КРЧико-Бунара (Бяга)3:1Величково
КРЛевски (Пат)0:2Вихър (Ветрен)
КРОборище II (Пан)0:3Марица (Белово)
КРТракиец (Глав)0:0Тракия (Пз)
КРЛокомотив (Септ)3:2Спартак (Кал)
 Брацигово-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1ФК Кюстендил19+2944
2Беласица (Петрич)18+1743
3Марек (Дупница)19+3243
4Вихрен (Сандански)19+21 43
5Чавдар (Етрополе)19+1535
6Ботев (Ихтиман)19+1632
7Оборище (Панагюрище)19+728
8
Пирин (Гоце Делчев)19+426
9
Пирин (Разлог)18-425
10
Балкан (Ботевград)18+825
11Сливнишки герой (Сливница)19+324
12Рилски спортист (Самоков)18-221
13Надежда (Доброславци)18-1020
14Левски (Чепинци)19-2217
 15  Гранит (Владая)19-2613
16Велбъжд (Кюстендил)19-3212
17Перун (Кресна)19-2912
18Банско18-275
 Есенно класиране Подробно класиране
shopsector.com%20

Класиране - "А" РГ (Пазарджик)

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)17+4248
 2 Брацигово17+6248
3Чико-Бунара (Бяга)17+4445
 4 Марица (Белово)17+1631
5Левски (Паталеница)17+1328
6Чепинец (Велинград)17+1325
7Спартак (Калугерово)17-1923
 8 Локомотив (Септември)17  023
9Величково17-423
10
Родопи (Козарско)16-820
11Тракиец (Главиница)17-1518
 12 Тракия (Пазарджик)17-1817
13Левски (Ракитово)17-1016
14Вихър (Ветрен)17-1716
15Оборище II (Панагюрище)17-2816
16Сарая17-3314
17Лозен17-382
 

Есенно класиране Подробно класиране

Кой е тук?

В момента има 31 посетителя в сайта

Приятели

. .
.