Децата на Чепинец „отказаха“ Вихър (Ветрен) с 9:1 ПДФ Печат Е-мейл
Вторник, 08 Ноември 2016 21:45

Велинградчани (в бяло-червено) не допуснаха изненада срещу връстниците си от Вихър

Детският отбор на Чепинец взе шеста победа в областното първенство. Възпитаниците на треньорския тандем Ангел Минчев – Стефан Караманов спечелиха с 9:1 срещу гостите от Вихър (Ветрен).

До почивката домакините от Чепинец поведоха с 3:1, а през втората част добавиха нови 6 попадения на сметката си.

По два гола за велинградчани реализираха близнаците Мартин (3, 37 м.) и Даниел Кадьови (8, 13 м.). Останалите попадения бяха дело на Ивайло Горанов (36 м.), Петър Димитров (39 м.) от дузпа, Денис Харизанов (41 м.), Стоян Сотиров – Меси (50 м.) и Димитър Караилиев (60 м.).

Почетният гол за гостите от Ветрен пък вкара Слави Йорданов в 10-та минута, правейки резултата 3:1.

Съставът на Чепинец остава на трето място във временното класиране. Велинградчани изостават на 6 точки от лидера Оборище (Панагюрище) и на 3 от втория Хебър (Пазарджик). Последното изпитание на тима за календарната 2016 г. е на 13 ноември – гостуване на Марица (Белово).