СКОНТО ООД

altech.bg%20
Беласица и Витоша (Долна Диканя) стартират във „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 30 Август 2009 10:31
 Съставът на Пирин (Разлог) ще бъде първият съперник на Беласица (Петрич) в трета дивизия от 13 години насам

След 13 години в професионалния футбол отборът на Беласица (Петрич) отново ще играе при аматьорите. В петък (28 август) от петричкия клуб картотекираха играчите си за първенството на Югозападната “В“ АФГ. В неделния четвърти кръг “Бела“ ще посрещне на стадион “Цар Самуил“ гостуващия Пирин (Разлог). Двубоят бе поверен на Мартин Стоименов от София.

Още един отбор ще дебютира в новото първенство на трета дивизия. Съставът на Витоша (Долна Дикана) ще започне сезона с тежко гостуване на съименниците си от Витоша (Бистрица). Главен съдия на мача ще бъде Мирослав Максимов от Сандански.

Съставът на Ботев (Ихтиман) ще приеме у дома новака Нови Искър. Неделната среща ще ръководи Стефан Апостолов, който е син на бившия рефер и настоящ кмет на Симитли Апостол Апостолов – Поли.

На стадион “Македония” Перун (Кресна) ще домакинства на Места (Хаджидимово).

В регионално дерби на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ в Бобов дол излизат местния Миньор (Бд) и Велбъжд (Кюстендил). Интересното е, че двата тима имат общ спонсор.

За три точки пред собствена публика се готви тима на Германея (Сапарева баня). Играчите на Борис Кръстев ще бъдат домакини на Бенковски (Костинброд).

В Радомир местния „Струмска слава” ще има за съперник лидера в класирането Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” новакът Бенковски (Пз) ще играе срещу Левски (Елин Пелин).

Срещата между Миньор 1919 (Перник) и Хебър (Пазарджик) е отложена по настояване на гостуващия отбор. 

 
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - VI кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КРОборище (Пан)0:1Беласица (Пч)
КРЧавдар (Етрополе)1:0Надежда (Добр)
КРМарек (Дупница)2:0Перун (Кресна)
КРФК Кюстендил1:0Ботев (Ихтиман)
КРГранит (Владая)1:0Сливнишки герой
КРЛевски (Чепинци)1:0Пирин (Разлог)
КРПирин (ГД)0:1Вихрен (Санд)
КРРилски спортист2:1Велбъжд (Кн)
КРБанско0:1Балкан (Бот)

"А" РГ Пз - IV кръг

12 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

КР  Брацигово6:0Сарая
КРВеличково2:1Родопи (Коз)
КРМарица (Белово)3:1Тракиец (Глав)   

13 септември 2020 г. (неделя) - 17:00 ч.

КРЛозен0:4Чепинец (Вел)
КР  Левски (Ракитово)0:4Чико-Бунара (Бяга) 
КР Локомотив (Септ)0:6Балкан (Варвара)
КРСпартак (Кал)0:2Левски (Пат)
КРВихър (Ветрен)5:2Оборище II (Пан)
 Тракия (Пз)-почива
mallbg.com%20

Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)6+916
2Беласица (Петрич)6+716
3ФК Кюстендил6+1213
4Марек (Дупница)6+10 13
5Чавдар (Етрополе)6+511
6Ботев (Ихтиман)6+411
7Балкан (Ботевград)6+411
8
Оборище (Панагюрище)6+310
9
Надежда (Доброславци)6-19
10
Гранит (Владая)6-58
11Пирин (Разлог)6-37
12Рилски спортист (Самоков)6-47
13Сливнишки герой (Сливница)6 07
14Пирин (Гоце Делчев)6-24
 15  Велбъжд (Кюстендил)6-123
16
Левски (Чепинци)6-103
17Перун (Кресна)6-83
18Банско6-90
  
shopsector.com%20

ЮЗ Трета лига - VII кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Ботев (Ихтиман)-:-Оборище (Пан)
17:00Велбъжд (Кн)-:-Чавдар (Етрополе)
17:00Вихрен (Санд)-:-Банско
17:00Сливнишки герой-:-Левски (Чепинци)
17:00Надежда (Добр)-:-Пирин (ГД)
17:00Беласица (Пч)-:-Марек (Дупница)
17:00Балкан (Бот)-:-Гранит (Владая)
17:00Перун (Кресна)-:-Рилски спортист
17:00Пирин (Разлог)-:-ФК Кюстендил

Класиране - "А" РГ - Пз

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Балкан (Варвара)4+1212
 Чико-Бунара (Бяга)4+1212
3Левски (Паталеница)4+1012
 4 Чепинец (Велинград)4+810
5Брацигово3+159
6Марица (Белово)4+37
7Величково4+17
 8 Родопи (Козарско)3+24
9Тракия (Пазарджик)3-14
10
Оборище II (Панагюрище)4-64
11Тракиец (Главиница)4+43
 12 Вихър (Ветрен)4-43
13Спартак (Калугерово)4-83
14Локомотив (Септември)4-53
15Левски (Ракитово)4-90
16Лозен4-150
17Сарая2-190
 

Подробно класиране

"А" РГ Пз - V кръг

19 септември 2020 г. (събота) - 15:00 ч.

15:00Балкан (Варвара)-:-Брацигово        

19 септември 2020 г. (събота) - 17:00 ч.

17:00Чепинец (Вел)-:-Спартак (Кал)
17:00  Чико-Бунара (Бяга)-:-Вихър (Ветрен)
17:00Родопи (Коз)-:-Марица (Белово)
17:00Тракиец (Глав)-:-Левски (Ракитово)
17:00Оборище II (Пан)-:-Лозен
17:00Левски (Пат)-:-Локомотив (Септ)
17:00Сарая-:-Тракия (Пз)
 Величково
-почива

Кой е тук?

В момента има 45 посетителя в сайта

Приятели

. .
.