СКОНТО ООД

altech.bg%20
Беласица и Витоша (Долна Диканя) стартират във „В“ група ПДФ Печат Е-мейл
Неделя, 30 Август 2009 10:31
 Съставът на Пирин (Разлог) ще бъде първият съперник на Беласица (Петрич) в трета дивизия от 13 години насам

След 13 години в професионалния футбол отборът на Беласица (Петрич) отново ще играе при аматьорите. В петък (28 август) от петричкия клуб картотекираха играчите си за първенството на Югозападната “В“ АФГ. В неделния четвърти кръг “Бела“ ще посрещне на стадион “Цар Самуил“ гостуващия Пирин (Разлог). Двубоят бе поверен на Мартин Стоименов от София.

Още един отбор ще дебютира в новото първенство на трета дивизия. Съставът на Витоша (Долна Дикана) ще започне сезона с тежко гостуване на съименниците си от Витоша (Бистрица). Главен съдия на мача ще бъде Мирослав Максимов от Сандански.

Съставът на Ботев (Ихтиман) ще приеме у дома новака Нови Искър. Неделната среща ще ръководи Стефан Апостолов, който е син на бившия рефер и настоящ кмет на Симитли Апостол Апостолов – Поли.

На стадион “Македония” Перун (Кресна) ще домакинства на Места (Хаджидимово).

В регионално дерби на стадион „Николай Кръстев – Шулц“ в Бобов дол излизат местния Миньор (Бд) и Велбъжд (Кюстендил). Интересното е, че двата тима имат общ спонсор.

За три точки пред собствена публика се готви тима на Германея (Сапарева баня). Играчите на Борис Кръстев ще бъдат домакини на Бенковски (Костинброд).

В Радомир местния „Струмска слава” ще има за съперник лидера в класирането Сливнишки герой (Сливница).

На стадион „Георги Бенковски” новакът Бенковски (Пз) ще играе срещу Левски (Елин Пелин).

Срещата между Миньор 1919 (Перник) и Хебър (Пазарджик) е отложена по настояване на гостуващия отбор. 

 
sport83.com/bg obuvkigido.com
Следете ни в:

ЮЗ Трета лига - III кръг

17 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

КРНадежда (Добр)
1:2Оборище (Пан)
КРВихрен (Санд)
4:0Рилски спортист
КРПирин (Разлог)
0:3Миньор (Пк)
КРСпортист (Своге)
2:3ФК Кюстендил
КРБанско
5:1Марек (Дупница)
КРЧавдар (Етрополе)
4:0Ботев (Ихтиман)
КРПерун (Кресна)0:1Сливнишки герой
 Беласица (Пч)
-почива

19 август 2019 г. (понеделник) - 18:00 ч.

КР       Балкан (Бот)2:2Септември (Сим)
shopsector.com%20

Временно Класиране - ЮЗ Трета лига

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Вихрен (Сандански)
3+79
2Миньор (Перник)3+69
3Оборище (Панагюрище)
3+57
4ФК Кюстендил
3+2 7
5 Сливнишки герой (Сливница)
3-26
6Рилски спортист (Самоков)
3-24
7Перун (Кресна)
3 04
8
Септември (Симитли)
2+24
9
Чавдар (Етрополе)3+24
10
Банско
2+33
11Спортист (Своге)
3-23
  12Ботев (Ихтиман)
3-51
13Пирин (Разлог)
3-51
14Надежда (Доброславци)3-21
 15  Беласица (Петрич)
2-21
16Балкан (Ботевград)
3-51
17Марек (Дупница)
3-61
 

Временно класиране

Голмайстори - ЮЗ ТЛ (след II кръг)

3Николай БотевЧавдар (Етрополе)
2Росен ЙордановМарек (Дупница)
2Антон СлавчевМиньор (Пк)
2Методи КостовВихрен (Санд)

ЮЗ Трета лига - IV кръг

24 август 2019 г. (събота) - 18:00 ч.

18:00Оборище (Пан)-:-Спортист (Своге)
18:00Ботев (Ихтиман)
-:-Вихрен (Санд)
18:00Септември (Сим)
-:-Надежда (Добр)
18:00Беласица (Пч)
-:-Балкан (Бот)
18:00Рилски спортист
-:-Банско
18:00ФК Кюстендил
-:-Пирин (Разлог)
18:00Сливнишки герой
-:-Чавдар (Етрополе)
18:00Миньор (Пк)-:-Перун (Кресна)
Марек (Дупница)-почива
shopsector.com%20

Крайно Класиране - "А" ОФГ Пазарджик

 Отбор

М

Г.Р.Т
1Чико-Бунара (Бяга)
30+8575
2Чепинец (Велинград)
30+4070
3Сарая
30+2052
 4 Левски (Паталеница)
30+1948
5Балкан (Варвара)
30+1346
6Брацигово
30+1345
7Тракиец (Главиница)
30-2141
 8 Спартак (Калугерово)
30+238
9Марица (Белово)
30-1536
10
Тракия (Пазарджик)
30-1936
11Величково
30-435
 12 Локомотив (Септември)
30-1735
13Вихър (Ветрен)
30-2035
14Родопи (Козарско)
30-1333
 15  Оборище II (Панагюрище)
30-1433
 16 Ботев (Момина клисура)
30-6911
 

Есенно класиране  Подробно класиранe

Кой е тук?

В момента има 23 посетителя в сайта

Приятели

. .
.